Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż... Janusz Szewczak: Przed nami wielkie wyzwania gospodarcze » Z Januszem Szewczakiem, ekonomistą i byłym posłem, analitykiem gospodarczym specjalizującym się w fi...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
piątek, 17 stycznia 2020 21:21
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
Czwartą wygraną z rzędu zakończyli czwartą rundę zmagań w PHL h ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

LOTOS PKH podtrzymał zwycięską passę

altTrzeci mecz z rzędu wygrali hokeiści LOTOS-u PKH. Gdańszczanie wygrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 4:1 (3:1, 1:0, 0:0).Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk 1:4 (1:3, 0:1, 0:0)
Bramki: 0:1 Petr Polodna (6), 0:2 Szymon Marzec (6), 0:3 Szymon Marzec (14, 5 na 4), 1:3 Tomasz Kozłowski (20), 1:4 Filip Pesta (22)


Zagłębie: Radziszewski (od 21:43 Czernik) - Cunik, Horzelski, Nahunko, Salamon, Stoklasa - Kaluža, Triasunow, Oriechin, Karczocha, Garszyn - Działo, Charousek, Bernacki, Bucenko, Kozłowski - Piotrowski, Jarosz, Sikora, Stojek, Jaskólski.

Lotos: Fučík - Bilčík, Szurowski, Steber, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Stasiewicz, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danueluk, Pesta, Marzec - Mocarski, Wołoszyk.

Gdańszczanie do Sosnowca wybrali się w mocno okrojonym składzie. Oprócz trzech kontuzjowanych - Jełakowa, Havlika i Popowa - trener Marek Ziętara nie mógł skorzystać z powołanych na zgrupowanie kadry U-20 Smala i Naroga.

Biało-niebiescy mocne uderzenie wyprowadzili w 6 minucie. W ciągu 30 sekund krążek dwa razy znalazł się w bramce Zagłębia. Najpierw po wrzutce Bilcika tor lotu krążka zmienił Petr Polodna. 29 sekund później Filip Marzec po indywidualnej akcji podwyższył na 2:0. W 14 minucie ten sam zawodnik wyciągnął krążek spod parkan sosnowieckiego bramkarza i wbił go do pustej bramki. W ostatniej minucie pierwszej tercji gospodarze pokonali Tomasa Fucika. Drogę do gdańskiej bramki znalazł krążek po uderzeniu Tomasza Kozłowskiego. Gdańszczanie odpowiedzieli w 22 minucie. Marzec wykorzystał błąd bramkarza Zagłębia, który stracił krążek za bramką, podał gumę do Filipa Pesty, któremu pozostało umieścić ją w pustej bramce. Jak się okazało na tym skończyły się popisy strzeleckie obu drużyn. Gdańszczanie w dalszej części meczu skupiali się głównie na obronie. Gospodarze próbowali atakować, ale nie zdołali przełamać defensywy LOTOS-u PKH.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież