Zarząd Razem za... 0,8 mln zł » Liderzy socjalistycznej partii Razem zarobili... w zarządzie partii Razem w 2019 roku po 200 tys. zł... Tomasz Jakubiak w Radiu Gdańsk » Podróże kulinarne z osobowością. Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popula... Większe pieniądze dla placówek medycznych za wystawianie skierowań ele... » Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki podstawowej opieki zdrowotnej oraz a... Kaszubi murem za Dudą » 30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów prezydenckich. Także na Pomorzu. Pł... Nie żyje Stanisław Michel » 1 lipca w wieku 93 lat zmarł Stanisław Michel, zasłużony architekt, budowniczy Gdańska. O jego śmier... MIIWŚ przygotowuje ekspozycję stałą Muzeum Mostów Tczewskich » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku od kliku miesięcy przygotowuje się do utworzenia ekspozycji stał... Prezydent Sopotu atakuje dziennikarza TVP Info: "Mało Adamowicza panu ... » Politykom z otoczenia Rafała Trzaskowskiego zaczynają puszczać nerwy. Po wiecu wyborczym kandydata K... Andrzej Duda w Kwidzynie i Starogardzie Gdańskim » Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek odwiedził Pomorze. Najpierw pojawił się w Kwidzynie, a później... PKW podała wyniki z prawie wszystkich obwodów głosowania: Duda powięks... » W poniedziałek 29 czerwca po godz. 10.00 Państwowa Komisja Wyborcza podała dane z blisko 100 proc. o... W tygodniku „Sieci”: Kto naprawdę stoi za Trzaskowskim » W najnowszym numerze „Sieci” wszystko o Rafale Trzaskowskim, który przez lata był wiernym żołnierzem...
Kaszubi murem za Dudą
środa, 01 lipca 2020 16:54
30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów pre ...
Arka nie pomogła sobie w walce o utrzymanie
piątek, 26 czerwca 2020 18:16
Raków Częstochowa zdominował Arkę Gdynia w pierwszej połowie. W d ...
Cracovia wypunktowała bezbarwną Lechię
sobota, 04 lipca 2020 20:44
Po słabej grze Lechia przegrała na Stadionie Energa z Cracovią 0:3 ...

Eksperyment sopockiego Karaima
niedziela, 28 czerwca 2020 12:47
Jarek Nowicki należy do niewielkiej polskiej społeczności Karaimów ...

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Trefl pomęczył się z Visłą

altMiało być szybkie 3:0, a skończyło się na pięciosetowej batalii. Trefl ostatecznie pokonał w ERGO Arena BKS Visłę Bydgoszcz 3:2 (25:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13).

Trefl Gdańsk - BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (25:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13)

Trefl Gdańsk: Filipiak 18, Janusz 2, Jakubiszak 7, Schott 17, Mordyl 15, Crer 12, Majcherski (libero) oraz Kozub, Sasak, Janikowski 4, Olenderek (libero)

BKS Visła Bydgoszcz: Gałązka 11, Stern 28, Lipiński 1, Kalembka 5, Urbanowicz 14, Peszko 14, Szymura (libero) oraz Gil 1, Gryc 1, Woch, Cieślik 1, Quiroga 1, Bonisławski (libero)

MVP: Ruben Schott (Trefl Gdańsk)

Przed środowym meczem PlusLigi siatkarze Trefla byli zdecydowanym faworytem w starciu z Visłą Bydgoszcz. Gdańszczanie wygrali 4 z 6 spotykań, a bydgoszczanie w ośmiu meczach ponieśli osiem porażek zdobywając trzy punkty po przegranych tie breakach.

Mecz lepiej zaczęli goście, którzy prowadzili 6:2. Gdańszczanie szybko wrócili do gry i doprowadzili do wyrównania (9:9). Podopieczni Michała Winiarskiego powoli budowali swoją przewagę i pewnie wygrali pierwszego seta do 20. W drugim secie na początku przeważali bydgoszczanie. Przyjezdni mieli nawet trzy punkty przewagi (10:7), ale gdańszczanie odrobili straty. Zaczęła się gra na wymianę ciosów. Przyjezdni w końcówce wyszli na prowadzenie i mieli trzy kolejne piłki meczowe, których nie wykorzystali. Szansę na objęcie prowadzenia mieli żółto-czarni, ale ostatecznie to goście cieszyli się z wygranej w drugim secie. Trzecia i czwarta partia wyglądały podobnie, z tym że obie drużyny zamieniały się rolami. W trzecim secie dominowali gdańszczanie wygrywając go do 18. W kolejnym warunki dyktowali warunki gry i zwyciężyli do 17. W tie breaku podopieczni trenera Winiarskiego mieli nawet trzy punkty przewagi, ale w końcówce bydgoszczanie prawie odrobili straty. Ostatecznie po bloku Pablo Crera.