Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej, będące odpowiedzią na informacje zawarte w tekście Estery Fl... Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?! » Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu European Jamboree, które się... nie odb... 3. urodziny Muzeum II Wojny Światowej » 6 kwietnia 2020 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku świętuje swoje 3. Urodziny.Z tej okazji Muzeu... W tygodniku „Sieci”: Zwycięzca śmierci, piekła i szatana » W najnowszym świątecznym wydaniu „Sieci”: Jeżeli Pan Bóg przemawia przez wydarzenia, to trudno o bar... Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szp... » Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecn... Zakaz wstępu do lasów - RDLP odpowiada na najczęściej zadawane pytania » W związku z wprowadzeniem w dniu 03 kwietnia 2020 r. tymczasowego zakazu wstępu do lasów, Regionalna... Milionerzy z pomorskiego SLD » Co prawda SLD na Pomorzu pod przywództwem Jerzego Śniega, b. I sekretarza PZPR w gminie Kwidzyn, to ... Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy » Czy kryzys wywołany pandemią koronawirusa to dobry moment na połączenia spółek? Co dla Pomorza oznac... Groźna niefrasobliwość marszałka Struka » Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Nie poddał się kwara... Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar...
Reklama
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:12
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu Eur ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:20
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Me ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
niedziela, 29 marca 2020 13:52
XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
Malarska sztuka XIX wieku wstrząsnęła posadami Europy. Stare poglą ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

LOTOS PKH nie zdobył Oświęcimia, w ćwierćfinale 0:2

altBez wygranej po dwóch meczach ćwierćfinału PHL są hokeiści LOTOS-u PKH. Podopieczni Marka Ziętary przegrali w drugim meczu w Oświęcimiu 2:7 (0:3, 1:1, 1:3). Re-Plast Unia w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzi 2:0. We wtorek i środę, godz. 18.30, kolejne dwa mecze w Gdańsku.Re-Plast Unia Oświęcim – LOTOS PKH Gdańsk 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
Bramki: 1:0 Patryk Malicki (8), 2:0 Andrej Themár (10), 3:0 Klemen Pretnar (17, 5 na 4), 3:1 Roman Rác (30), 4:1 Radek Meidl (37), 4:2 Jegor Rożkow (41), 5:2 Miroslav Zaťko (46, 5 na 3), 6:2 Martin Przygodzki (46, 5 na 4), 7:2 Łukasz Krzemień (58)

Unia: Saunders – Zaťko, Pretnar, Koblar, Kalan, S. Kowalówka – Bezuška, Šaur, Meidl, Trandin, Przygodzki – Wanacki, Luža, Garszyn, Oriechin, Themár – P. Noworyta, Malicki, Krzemień, Wanat, Piotrowicz

LOTOS PKH: Fučík – Bilčík, Havlik, Steber, Polodna, Rác – Tiesliukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin – Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec – Pichnarčík, Szurowski, Smal, Mocarski, PopowOświęcimianie od początku narzucili swój styl gry. Tomas Fucik od pierwszy minut miał pełne ręce roboty. Zespół z Oświęcimia udokumentował swoją przewagę w pierwszej tercji zdobywając 3 bramki. Wynik spotkania otworzył Patryk Malicki w 8 minucie. Niespełna 130 sekund później było 2:0 po trafieniu Andreja Themára. Marek Ziętara wziął czas, ale gra gdańszczan nie uległa poprawie. W 17 minucie było 3:0 po tym jak Klemen Pretnar zdobył bramkę gdy oświęcimianie grali w przewadze. Cień nadziei gdańszczanom dało trafienie Romana Ráca w 30 minucie. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w drugiej tercji. W 37 minucie na 4:1 trafił Radek Meidl. Gdańszczanie bardzo dobrze rozpoczęli trzecią tercję. W 41 minucie na 2:4 trafił Jegor Rożkow. Niestety to było wszystko na co było stać podopiecznych trenera Ziętary. Oświęcimianie w odstępstwie 17 sekund zdobyli w 46 minucie dwie bramki. To było następstwo kar jakie złapali gdańszczanie. Gola na 5:2 w podwójnej przewadze zdobył Miroslav Zaťko, a na 6:2, gdy gospodarze grali z przewagą jednego gracza, trafił Martin Przygodzki/. W 58 minucie wynik spotkania ustalił Łukasz Krzemień.


Gdańszczanie przegrali po raz drugi w ćwierćfinałowej rywalizacji, ale trudno myśleć o wygranej jeśli w liczbie strzałów gospodarze wygrali 40-15.


W rywalizacji do czterech wygranych LOTOS PKH przegrywa 0:2. Dwa kolejne spotkania rozegrane zostaną we wtorek i środę w Gdańsku.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież