Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

LOTOS PKH nie zdobył Oświęcimia, w ćwierćfinale 0:2

altBez wygranej po dwóch meczach ćwierćfinału PHL są hokeiści LOTOS-u PKH. Podopieczni Marka Ziętary przegrali w drugim meczu w Oświęcimiu 2:7 (0:3, 1:1, 1:3). Re-Plast Unia w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzi 2:0. We wtorek i środę, godz. 18.30, kolejne dwa mecze w Gdańsku.Re-Plast Unia Oświęcim – LOTOS PKH Gdańsk 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
Bramki: 1:0 Patryk Malicki (8), 2:0 Andrej Themár (10), 3:0 Klemen Pretnar (17, 5 na 4), 3:1 Roman Rác (30), 4:1 Radek Meidl (37), 4:2 Jegor Rożkow (41), 5:2 Miroslav Zaťko (46, 5 na 3), 6:2 Martin Przygodzki (46, 5 na 4), 7:2 Łukasz Krzemień (58)

Unia: Saunders – Zaťko, Pretnar, Koblar, Kalan, S. Kowalówka – Bezuška, Šaur, Meidl, Trandin, Przygodzki – Wanacki, Luža, Garszyn, Oriechin, Themár – P. Noworyta, Malicki, Krzemień, Wanat, Piotrowicz

LOTOS PKH: Fučík – Bilčík, Havlik, Steber, Polodna, Rác – Tiesliukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin – Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec – Pichnarčík, Szurowski, Smal, Mocarski, PopowOświęcimianie od początku narzucili swój styl gry. Tomas Fucik od pierwszy minut miał pełne ręce roboty. Zespół z Oświęcimia udokumentował swoją przewagę w pierwszej tercji zdobywając 3 bramki. Wynik spotkania otworzył Patryk Malicki w 8 minucie. Niespełna 130 sekund później było 2:0 po trafieniu Andreja Themára. Marek Ziętara wziął czas, ale gra gdańszczan nie uległa poprawie. W 17 minucie było 3:0 po tym jak Klemen Pretnar zdobył bramkę gdy oświęcimianie grali w przewadze. Cień nadziei gdańszczanom dało trafienie Romana Ráca w 30 minucie. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w drugiej tercji. W 37 minucie na 4:1 trafił Radek Meidl. Gdańszczanie bardzo dobrze rozpoczęli trzecią tercję. W 41 minucie na 2:4 trafił Jegor Rożkow. Niestety to było wszystko na co było stać podopiecznych trenera Ziętary. Oświęcimianie w odstępstwie 17 sekund zdobyli w 46 minucie dwie bramki. To było następstwo kar jakie złapali gdańszczanie. Gola na 5:2 w podwójnej przewadze zdobył Miroslav Zaťko, a na 6:2, gdy gospodarze grali z przewagą jednego gracza, trafił Martin Przygodzki/. W 58 minucie wynik spotkania ustalił Łukasz Krzemień.


Gdańszczanie przegrali po raz drugi w ćwierćfinałowej rywalizacji, ale trudno myśleć o wygranej jeśli w liczbie strzałów gospodarze wygrali 40-15.


W rywalizacji do czterech wygranych LOTOS PKH przegrywa 0:2. Dwa kolejne spotkania rozegrane zostaną we wtorek i środę w Gdańsku.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież