Krzyż dziękczynny FMW na Ołtarzu Ojczyzny » Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś... Piotr Duda: W walce o wolność, godność, Boga i rodzinę na brać górnicz... » Z Piotrem Dudą, przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S. Górski- „Wyjeż... Jacek Zdrojewski: Wytarte kolana Czarzastego » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Nagroda dla widowiska Poland: First to Fight » Multimedialne widowisko plenerowe POLAND: FIRST TO FIGHT, będące koprodukcją Muzeum II Wojny Światow... Koncert według twórczości Jacka Kaczmarskiego "Świadectwo" w Gdyni » W Gdyni 13 grudnia br. w kościele oo. franciszkanów przy ul. Ujejskiego, odbędzie się koncert wg. Ja... Refleksje o ludziach ogromnej wiary, pięknych życiorysach » 70 osób reprezentujących różne środowiska i odmienne światopoglądy wzięło udział w 15 debatach panel... Daniel Obajtek: Naturalny wybór - przyszłość Polski » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen rozmawia Marek Formela- Panie Prezesie, po co Wam Energa?Da... Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz » Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwudniowa wycieczka prezydent Gdańska... Tablice z 21 postulatami MKS mają swoje miejsce w Sali BHP nie w ECS » Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” uznaje za niedopuszczalne blokowanie przez Europejskie Centrum So... Orlen przejmuje Energę: Płażyński prostuje polityków PO » Pomorscy politycy PO - Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Mieczysław Struk, marszałek wojewód...
Reklama
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
środa, 11 grudnia 2019 21:33
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwu ...
Trefl w Warszawie bez seta i punktów
sobota, 14 grudnia 2019 22:37
Trefl w Warszawie bez seta i punktów
Siatkarze Trefla po raz pierwszy w tym sezonie nie zdołali wygrać w ...
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:52
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
Piłkarze Lechii Gdańsk kolejny sezon będą grać z logiem Energi na ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
poniedziałek, 09 grudnia 2019 16:08
Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
Ostatnie tygodnie roku już tradycyjnie przynoszą wzmożony ruch w ga ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH nie ma sposobu na Podhale. Nowotarżanie lepsi po raz trzeci w tym sezonie

altPodhale nie leży Lotosowi PKH  w tym sezonie. W trzecim meczu po raz trzeci wygrali nowotarżanie. Tym razem na swoim lodzie zwyciężyli 3:1 (1:1, 0:0, 2:0).KH Podhale Nowy Targ - Lotos PKH Gdańsk 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Bramki: 0:1 Aleksandr Gołowin (14, 5 na 4), 1:1 Jussi Nättinen (18), 2:1 Bartłomiej Neupauer (42), 3:1 Samu Suominen (48, 4 na 3)

Podhale: Odrobny - Suominen, Seed, Jenčík, Wilick, Švec - Mrugała, Kamienieu, Dziubiński, Neupauer, Franek - Wsół, Chaloupka, Pettersson, Valentino, Nättinen - Różański, Siuty, Słowakiewicz.

Lotos PKH: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vítek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Popow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Mocarski, Smal.

Obie drużyny spotkały się w niedzielę. W hali Olivia Podhale wygrało 3:1. Wynik powtórzył się w piątek i ponownie górą byli nowotarżanie.
Wynik spotkania w 14 minucie otworzył Aleksandr Gołowin, który pokonał Przemysława Odrobnego gdy gdańszczanie grali w przewadze. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w pierwszej tercji. W 18 minucie Jussi Nättinen doprowadził do wyrównania. W drugiej tercji nie padła żadna bramka, co było zasługą dobrej gry obronnej obu drużyn. Pod koniec drugiej tercji dwaj gdańszczanie w krótkim odstępie czasu trafili na ławkę kar. Podhale nie zdołało wykorzystać podwójnej przewagi, ale gdy drugi z zawodników Lotos PKH wrócił na lód Bartłomiej Neupauer zdobył bramkę na 2:1. Trzech zawodników siedziało na ławkach kar - dwóch gdańszczan i jeden nowotarżanin - gdy gospodarze zdobyli trzecią bramkę jej autorem był Samu Suominen. Do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie.


Podhale po raz trzeci w tym sezonie pokonało Lotos PKH i po raz trzeci zdobyło trzy bramki. Gdańszczanie dwa razy zdobywali po jednej, a w pierwszym starcie nie zdołali pokonać nowotarskiego bramkarza.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież