Duda - Trzaskowski 51,21:48,79 » Państwowa Komisja Wyborcza ujawniła cząstkowe dane na podstawie wyników z 99,97 proc. obwodów. - Ogł... Andrzej Duda wygrał w drugiej turze wyborów prezydenckich » Według pierwszych sondażowych wyników II tury wyborów prezydenckich zwyciężył Andrzej Duda, który uz... Barwy kampanii A. Dudy » Kampania prezydencka przed II turą wyborów zbliża się do końca. W Gdańsku akcję wywieszania banerów ... Pellowski - piekarz niepokorny » Przed I turą wyborów prezydenckich gdański piekarz Grzegorz Pellowski przyjął w siedzibie swojej fir... Idee Olechnowicza misją PKN Orlen - prezes Lotosu wieszczył fuzję... » "Gazeta Wyborcza" wieszczy dziś na podstawie źródeł nieznanych, że pomysł połączenia Orlenu z Lotose... Daniel Obajtek: Nasz kraj, nasz rynek, nasz kapitał » Rozmowa z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen- Komisja Europejska zgadza się na przejęcie Grupy L... Pół roku elektronicznej recepty w Polsce » 8 stycznia wszedł w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. Do dziś w Polsce wy... Igor Strzok: Miasto bez wizji? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku- W Gdańsku jest wiele probl... Energa stawia na potencjał zielonej energii » Spółka Energa, wchodząca w skład Grupy ORLEN, uruchomiła nowoczesną farmę wiatrową o mocy 31 MW. Now... Gdańsk szczodrością leży... Parkingi "800+" dla radnych - ciastko za 8... » W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrektywę administracji A. Dulkiewicz, ...
Reklama
Duda - Trzaskowski 51,21:48,79
poniedziałek, 13 lipca 2020 07:03
Duda - Trzaskowski 51,21:48,79
Państwowa Komisja Wyborcza ujawniła cząstkowe dane na podstawie wyn ...
niedziela, 12 lipca 2020 14:53
Już w pierwszej kolejce żużlowcy Zdunek Wybrzeże musieli przełkn ...
Lech zrewanżował się Lechii za Puchar Polski - wynik
niedziela, 12 lipca 2020 18:18
Lech zrewanżował się Lechii za Puchar Polski - wynik
Lechii nie udało się po raz drugi w ciągu czterech dni zdobyć Pozn ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Eksperyment sopockiego Karaima
niedziela, 28 czerwca 2020 12:47
Eksperyment sopockiego Karaima
Jarek Nowicki należy do niewielkiej polskiej społeczności Karaimów ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Akapit wydawcy: Gdańska pajdokracja?

Ocena użytkowników: / 28
SłabyŚwietny 
czwartek, 14 maja 2020 17:14

altWładza to niezły żart.


"Ola czy to prawda, że kupiłaś 0,5 litra i aż 2 cole(...) faktycznie źle to wygląda. Dlatego wyjaśniam: kupiłam krówkę a cole były małe..."


"Nie uwierzycie. O 19.30 u nas już padał deszcz(...) posłałam sobie łóżko, nawet obejrzałam serial na netfliksie. Jest o królowej Elżbiecie II(...) w III sezonie, ku mojemu zaskoczeniu zmienili głównych aktorów i już nie jest tak samo. Nie mogę się do tego przekonać".


"Pan zadał bardzo konkretne pytanie o kanalizacje przy ulicy Wienieckiej. No właśnie, kanalizacja, to są takie inwestycje, których no nie widzimy(..) i często wiele miast też odkłada je trochę w czasie, bo to są inwestycje które jak ich się nie robi, no to...ci, którzy nie mają to wiedzą że nie mają kanalizacji, a cała reszta miasta eee nie cierpi".


"Kochane gdańszczanki, kochani gdańszczanie. Sobota to także dzień Europy, święto Europy, święto, które mimo tych trudności, mimo pandemii, obchodzimy, świętujemy. Wywieśmy niebieskie flagi z żółtymi gwiazdkami(...) taki sygnał dla wzmocnienia wartości europejskich, wbrew wszystkiemu niech popłynie. Dobrego święta Europy"


"Mieszkańcy Sanoka strasznie Gdańskowi zazdroszczą, że tu jest duża doza solidarności, dobroci i empatii, której brakuje ogółem w polskim społeczeństwie, Panie Adrianie, aż trochę łzy mi w gardle stanęły, miłe słowa no ale tacy gdańszczanie są w dużej mierze i..i i bardzo się z tego cieszę".


"Prezydent też przed Neptunem występowała. Zawsze ten atak się odbywa w kontrze - flaga polska do flagi europejskiej. Tylko że no ja zawsze staram się mówić, że z całym szacunkiem, ale że flaga Unii Europejskiej to jest flaga Polski. To znaczy, że to jest nasza flaga. My jesteśmy dumni z Polski, dlatego że jest członkiem Europy"


"Pani prezydent Dulkiewicz też napisała do nas, mówi że dobrze się słyszymy, obyśmy wszyscy razem, Polki i Polacy, dobrze wiedzieli po co razem tworzymy wspólnotę europejską, ale razem tworzymy(...) Pan redaktor Katka pozdrawia redaktora prowadzącego, rozumiem że w tym wypadku ja występuje w roli redaktora prowadzącego(...) Ja myślę, tak ja myślę, że wszyscy i Pan redaktor Katka też i mnie chyba pozdrawia(...) Pani Poseł mam nadzieje też jest przez pana redaktora pozdrowiona".


Supermiasto w supercenie.Z wydzierżawionym na 30 lat, do stycznia 2023, monopolem wodnym,sprzedanym za drobne ciepłociągiem, przehadlowanym na udziały w domu towarowym Targiem Siennym,sprzedawanym w tajemnicy na prywatny parking zielonym fragmentem Podwala Przedmiejskiego i bezwzględną komercjalizacją tkanki miejskiej.
Miasto pod europejską flagą.


Bo narodowa w święto Europy na Al. Zwycięstwa wisiała jedynie przed konsulatem RFN.


Czy Gdańskiem nie rządzi aby pajdokracja?


Marek Formela

PS. Pogawędki Aleksandry Dulkiewicz, jej zastępcy Piotra Grzelaka, przymilne żarciki Magdaleny Adamowicz.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież