Powołanie nowego arcybiskupa: z Białegostoku do Gdańska » Arcybiskup białostocki Tadeusz Wojda będzie nowym metropolitą gdańskim. Decyzję papieża Franciszka o... Grzelak akceptuje - Gdańsk karze "S" za... » Urzędnik Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w imieniu władz miasta Gdańska nałożył na “Solidarność” k... Poseł Płażyński wnioskuje do wojewody w sprawie kontrowersyjnego planu... » Poseł Kacper Płażyński wystosował do wojewody pomorskiego Dariusza Drelicha pismo, w którym wnioskuj... Wraca sprawa obalenia pomnika prałata Jankowskiego » Przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku rozpoczął się po trzeciej próbie 1 marca br. proces ... W tygodniku „Sieci”: Kpina z Odszkodowań » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” wraca temat odszkodowań, który wywołał szef MSZ Niemiec oficj... Stanowisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku dot. rezol... » W związku z pojawiającymi się rezolucjami dotyczącymi ochrony lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazow... Wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w MIIW... » Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańs... Marek Markiewicz: Misją sędziego nie jest polityka » Z mec. Markiem Markiewiczem, delegatem na I Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, za... Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem » Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie przez kolejne 3 lata, choć kontrakt... Od piątku wzrost opłat za wodę i ścieki » Od piątku, 26 lutego, wzrośnie opłata za metr sześcienny wody i ścieków w Gdańsku. To pierwsza z pod...
Reklama
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
czwartek, 25 lutego 2021 06:37
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
sobota, 27 lutego 2021 08:53
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
Po intensywnym okresie przygotowawczym odbytym na przełomie roku,
Lechia podtrzymała zwycięską passę
sobota, 27 lutego 2021 18:12
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Lechia wygrała trzeci mecz ligowy z rzędu. Podopieczni Piotra

Galeria Sztuki Gdańskiej

Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
wtorek, 23 lutego 2021 10:36
Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
Anna Bilińska, Sara Lipska, Zofia Stankiewicz, Pia Górska, Zofia

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Ferie z MOSiR

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 15 stycznia 2011 10:34

altMłodzież spędzającą ferie zimowe w Gdańsku  może wziąć udział w różnorakich zajęciach sportowych i rekreacyjnych przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku.


BASEN ZA ZETA
"Basen za zeta" jest głównym punktem programu ferii z MOSiR w Gdańsku, cieszącym się największym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. W dniach 17-21 oraz 24-28 stycznia 2011 r. dzieci i młodzież szkolna w wieku od 7-16 lat (Szkoły Podstawowe i Gimnazja) będą mogły korzystać z basenu pływackiego na gdańskim Chełmie /ul. Chałubińskiego 13/ za symboliczną opłatą 1 PLN. Wejście będzie uwarunkowane okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 8-14. Wejścia o pełnych godzinach, każde na 45 minut.
Pierwszeństwo do skorzystania z naszej akcji mają grupy zorganizowane.
Ponadto, w czasie ferii wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką. W tym celu należy zgłosić się do ratowników.


ZIMOWA SZKOŁA RATOWNICTWA
Zimowa Szkoła Ratownictwa MOSiR w Gdańsku będzie działać podczas ferii zimowych, od poniedziałku do piątku o godzinie 15. Zajęcia na pływalni MOSiR są przeznaczone dla młodzieży szkolnej w wieku od 10 do 16 lat. Każdy, kto chce poczuć się ratownikiem będzie miał okazję zapoznać się z podstawowymi technikami ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy, metodami pracy gdańskich ratowników, a także poprawić technikę pływania.
Zadaniem szkoły jest przygotowanie wszystkich chętnych do niesienia pomocy w wodzie oraz przybliżenie zainteresowanym idei ratownictwa i bezpiecznej kąpieli. Zajęcia będą prowadzone na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przez doświadczonych ratowników oraz kadrę instruktorów WOPR. Uczestnictwo w szkole odbywa się na ogólnych zasadach akcji „basen za zeta”, czyli koszt każdej lekcji to symboliczna złotówka.
W ramach zajęć istnieje możliwość przystąpienia do egzaminów na kartę pływacką oraz specjalną kartę pływacką tzw. żółty czepek.
Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie Zimowej Szkoły Ratownictwa.
Zapisy prosimy przesyłać drogą mailową na adres e-mail: kapieliska@mosir.gda.pl
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


PIŁKARSKIE NADZIEJE GDAŃSKA 2011
Dla sympatyków piłki nożnej, wspólnie z KS Olivia, przygotowaliśmy duży turniej pod hasłem "Piłkarskie nadzieje Gdańska". Zapraszamy do Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61, gdzie czekać będą na Was sportowe emocje.
Turniej organizowany jest dla chłopców z roczników 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 oraz 2004. Uczestnikami mogą być zarówno osoby zrzeszone w klubach lub amatorzy - wszyscy zobowiązani są do posiadania dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.


TERMINY:
Rocznik 1998:      20.01, 24.01, 26.01,28.01
Rocznik 1999/00: 18.01, 25.01
Rocznik 2001/02: 17.01, 19.01
Rocznik 2003/04: 21.01, 27.01
Turniej będzie rozgrywany codziennie w godzinach 9.00 – 14.30.
Czas gry wynosić będzie 1x13 minut w fazie grupowej oraz finałowej.


alt


Każda drużyna uczestnicząca w turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom. Trzy pierwsze zespoły otrzymają pamiątkowe puchary oraz medale.
Przewidziane są również atrakcyjne nagrody rzeczowe dla triumfatorów imprezy!
Wyróżnienia indywidualne od organizatorów otrzymują:
- najlepszy zawodnik
- najlepszy bramkarz turnieju (najmniejsza liczba straconych bramek)
- zdobywca największej ilości bramek


KONTAKT – ORGANIZATORZY:
KS Olivia Gdańsk – Olaf Dramowicz / tel. kom. 501 656 832 / e – mail:
MOSiR w Gdańsku – Radosław Szauer /tel.kom. 501 335 705/ e-mail: radoslaw.szauer@mosir.gda.pl


TRENINGI JUDO
MOSiR w Gdańsku wspólnie z SGKS Wybrzeże zapraszają wszystkie dzieci na zajęcia judo w czasie ferii w dniach 17-21 oraz 24-28 stycznia 2011 roku. Zajęcia odbywać się będą na hali sportowej przy ul. Traugutta 29 w godzinach 10-11 oraz 16.30-17.30. Na zajęcia należy zabrać dres lub odzież z długim rękawem i długą nogawką.


TENIS ZIEMNY
W dniach 17-21 oraz 24-28 stycznia 2011 roku w godzinach 10-13 zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych na krytych kortach tenisowych przy ul. Dąbrowszczaków 13 /Gdańsk-Przymorze/ przez MOSiR oraz Sport Halls.
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się u Pani Moniki Mięsikowskiej pod numerem telefonu 509024108. Warunkiem do przystąpienia do zajęć jest posiadanie sportowego obuwia.


LODOWISKA NATURALNE
Już tradycyjnie w Gdańsku będą dostępne trzy ślizgawki. Pierwsza z nich działać będzie na minitorze, przy stadionie żużlowym /ul. Zawodników 1/. Druga na terenie kompleksu rekreacyjnego u zbiegu ul. Dobrej, Zielonej i Fundacyjnej. Trzecia ślizgawka będzie dostępna na terenie obiektu sportowego MOSiR w Gdańsku przy ul. Dąbrowszczaków 13 na gdańskim Przymorzu.
Funkcjonowanie wszystkich naturalnych ślizgawek uzależnione jest od warunków atmosferycznych.


Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wyżej wymienionych zajęciach jest pisemna zgoda rodziców (opiekunów prawnych) lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież