Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Jaworski: W niedzielę zapraszam Adamowicza do spotkania w cztery oczy

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 21 listopada 2014 16:49

Druga tura wyborów prezydenckich w Gdańsku zbliża się wielkimi krokami. Co zatem planują kandydaci w najbliższy weekend?


Niestety, nie uzyskaliśmy odpowiedzi od wciąż urzędującego prezydenta, Pawła Adamowicza. Zapytaliśmy o plan kampanii podczas drugiej tury – czy ma zamiar jedynie rozdawać ulotki, czy też ma jakiś konkretny plan promocji swojej kandydatury. Ponadto chcieliśmy się dowiedzieć czy wzorem Hanny Gronkiewicz-Waltz zaprosi swojego kontrkandydata do debaty oraz czy spotkanie z Ewą Lieder i Piotrem Dwojackim we Wrzeszczu było jedynie kurtuazyjne, czy była to propozycja współpracy. Odpowiedzi możemy się jedynie domyślać. W kalendarzu prezydenta również nie ma zaplanowanych żadnych akcji wyborczych. Paweł Adamowicz w sobotę będzie uczestniczył w zlocie Gdańskich Chórów Parafialnych, zaś w niedzielę uda się na mecz Lechii z Jagiellonią Białystok.


Dużo więcej i szybciej dowiedzieliśmy się od Andrzeja Jaworskiego, który powalczy o to, żeby prezydentura Adamowicza zamknęła się w 16 latach. – Wezwałem dziś Pawła Adamowicza do spotkania ze mną w niedzielę, o godzinie trzynastej, na Orunii. Wyraźnie nie wytrzymuje on ciśnienia i zaczyna obrzucać mnie inwektywami. A na Orunii dlatego, że chwali się swoimi wątpliwymi zasługami dla tej dzielnicy. W związku z tym niech stanie ze mną i z jej mieszkańcami twarzą w twarz, a nie zamyka się jedynie w swoim kręgu – powiedział kandydat z ramienia PiS.


Przy okazji uzyskaliśmy odpowiedź na jedno z pytań, które wysłaliśmy do Pawła Adamowicza. – Zaproszenia do debaty, oczywiście, nie dostałem – poinformował Jaworski. – Ale spotkamy się w cztery oczy w poniedziałek. Najpierw, o 12 w radiu Gdańsk, a wieczorem, o 20, w TVP Info.

goch


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież