Stutthof - wolność w III Rzeszy » 2 września 1939 roku pierwszym transportem przywieziono do obozu koncentracyjnego Stutthoff przedsta... Włodzimierz Gut: Wirus jest martwy - to my go roznosimy » Rozmowa z wirusologiem, profesorem Włodzimierzem Gutem- Przed chwilą powiedział Pan naszej realizato... MIIWŚ udostępniło parking podziemny na rzecz centrum testowego COVID-1... » Od środy 21 października na parkingu podziemnym (poziom G2) Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku funk... Jacek Zdrojewski: Uzurpatorzy na Lewicy » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Pożegnanie redaktora Włodzimierza Amerskiego » Na cmentarzu Srebrzysko we wtorek pochowano red. Włodzimierza Amerskiego, absolwenta AWF w Poznaniu... Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż... » Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim - wyłanianie 132 elektorów, którzy wskażą... Powołano Młodzieżową Radę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » 20 października 2020 r. została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.2... Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Zmarł Adam Gotner, symbol tragedii Grudnia '70 » Adam Gotner, człowiek-symbol Grudnia '70 zmarł w piątek 16 października 2020 r. nad ranem po ciężkie... Obostrzenia i zmiany w Gdańsku w ramach czerwonej strefy » Gdańsk i całe Trójmiasto od soboty znajdują się w czerwonej. Na spotkaniu z mediami prezydent Aleksa...
Reklama
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
środa, 21 października 2020 19:25
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim -
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
wtorek, 20 października 2020 16:52
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
Piotr Szymko wraca do Gdańska, aby pracować z młodzieżą. W
Nieskuteczna Lechia tylko zremisowała w Lubinie
piątek, 23 października 2020 21:10
Nieskuteczna Lechia tylko zremisowała w Lubinie
Tylko swojej nieskuteczności piłkarze Lechii mogą zawdzięczać,

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
środa, 14 października 2020 13:33
Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
Presja polityczna ze strony Niemiec w kształtowaniu gdańskiej

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Gra Miejska "Uratuj Lato"

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 11 czerwca 2013 13:48

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World zaprasza rodziny do wspólnej zabawy w Grze Miejskiej "Uratuj Lato", która planowana jest na 15 czerwca.


Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World od początku istnienia na trójmiejskim rynku wspiera działania promujące aktywność fizyczną oraz wspólne, rodzinne spędzanie czasu. W tym roku początek lata świętować będzie AKTYWNIE oraz RODZINNIE, a dodatkowo wspólnie z wszystkimi mieszkańcami Trójmiasta ceniącymi sobie nietuzinkową rozrywkę w gronie rodziny podczas Gry Miejska „Uratuj Lato”.


Ideą Gry Miejskiej „Uratuj lato” jest promowanie aktywnego i twórczego spędzenia czasu przez rodziny z dziećmi. Nie zapomniano również o szczypcie adrenaliny, która będzie towarzyszyła graczom podczas wykonywania kolejnych zadań pozwalających na wypełnienie najważniejszej misji: uratowania lata!


Celem Gry miejskiej jest wspólna, radosna zabawa całych rodzin. Wydarzenie zamieni Trójmiasto w wielką planszę, na której wszystkie chętne rodziny będą napotykać przygody podczas ratowania zagrożonej ciepłej pory roku.


alt


Organizatorzy chcą wpisać oryginalne, interdyscyplinarne wydarzenie jakim będzie Gra Miejska „Uratuj Lato” na stałe w kalendarz imprez oraz mapę Trójmiasta.


Gra Miejska „Uratuj Lato” będzie jedyną w swoim rodzaju formą rozrywki dla trójmiejskich rodzin. Dzięki unikalnej, interdyscyplinarnej formule oraz różnorodności wątków w ramach jednej, przygodowej fabuły, może stać się ważną imprezą promującą aktywne i rodzinne spędzanie czasu. Jednocześnie będzie pozwalać na skorzystanie w pełni z szerokiego wachlarza atrakcji i zabytków Trójmiasta skierowanych do rodzin z dziećmi.


Wśród partnerów imprezy jest m.in. Serwis Opel Haller. Autoryzowany przedstawiciel Opla i Chevroleta w Trójmieście, którego punkt będzie mieścił się przy drugim partnerze w zabawie, Ikei.


alt


Warto zwrócić uwagę na fakt, że aby przystąpić do gry trzeba wystartować z Loopy’s World, gdzie po rejestracji każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy. Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem strony internetowej http://www.trojmiastogra.pl/, jednak po pakiet startowy i tak trzeba się rano zgłosić do Loopy’s World.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież