Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili... Co ukrywa senator Kleina? 4,5 mln zł korekty i rozliczenia z Łebą » Kandydat PO do senatu, b. burmistrz Łeby, senator Kazimierz Kleina, do dziś nie odpowiedział na pyta...
Reklama
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
Lechia zasiadła na fotelu lidera
sobota, 28 września 2019 20:14
Lechia zasiadła na fotelu lidera
Czwarte z rzędu zwycięstwo w PKO Ekstraklasie odniosła Lechia. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

MH Automatyka przegrała po raz czwarty z rzędu

altTrwa zła passa hokeistów MH Automatyka. Gdańszczanie przegrali z KH Energą w drugich w tym sezonie derbach Pomorza 0:4 (0:0, 0:2, 0:2). Porażka w Toruniu był czwartą z rzędu.


KH Energa Toruń - MH Automatyka Gdańsk 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Bramki: 1:0 Siemion Garszyn (26, 4 na 5), 2:0 Jarosław Dołęga (30), 3:0 Michał Kalinowski (48), 4:0 Dmytro Demjaniuk (55)

KH Energa: Spěšný - Pařízek, Walter, Minge, Mianciuk, Dołęga - Kamienkow, Trachanow, Garszyn, Karczocha, Oriechin - Zieliński, Jaworski, Demjaniuk, Wiśniewski, Kalinowski - Lidtke, Skólmowski, Biały, Olszewski, Naparło.

MH Automatyka: Cariegorodcew - Chalupa, Malý, Steber, Polodna, Vitek - Tieslukiewicz, Ałeksiuk, Rompkowski, Wróbel, Danieluk - Kantor, Pastryk, Strużyk, Pesta, Marzec - Lehmann, Dolny, Rożkow, Smal, Stasiewicz.


Hokeiści MH Automatyki nie mogę przerwać złej passy. Gdańszczanie przegrali po raz czwarty z rzędu. Kibice, którzy przyszli na derby Pomorza do toruńskiego TorToru na bramki musieli czekać do drugiej tercji. Wynik otworzyli gospodarze w dość niespodziewanym momencie, bo gdy grali w osłabieniu. W 26 minucie Siemion Garszyn wyszedł sam na sam z Cariegorodcew i umieścił krążek w gdańskiej bramce. W 30 minucie było 2:0 dla torunian. Po wznowieniu gry z bulika w gdańskiej tercji Cariegorodcew obronił strzał Minge, ale nie miał szans przy dobitce Jarosława Dołęgi. Gdańszczanie po raz kolejny w tym sezonie byli nieskuteczni. W trzeciej tercji torunianie zdobyli jeszcze dwie bramki. W 48 minucie Michał Kalinowski wykorzystał sytuację sam na sam z gdańskim bramkarzem. Wynik meczu ustalił Dmytro Demjaniuk w 55 minucie.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #1 profile 2018-11-01 13:25
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież