W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

LOTOS Trefl rozpoczął treningi przed sezonem 2016/2017

Siatkarze LOTOS-u Trefla rozpoczęli treningi przed startem rozgrywek w sezonie 2016/2017. W pierwszych zajęciach dostępnych dla mediów wzięli udział nowi zawodnicy - Michal Masny, Szymon Romać i Dmytro Pashytskyy. Nieobecni są Mateusz Mika, który szykuje się do igrzysk w Rio i Patryk Niemiec, przebywający na zgrupowaniu kadry U-20.Zawodnicy na pierwszych zajęciach spotkali się w ERGO ARENIE we wtorek o 9 rano. Inauguracyjną jednostkę treningową odbyli w siłowni. Przed pierwszymi ćwiczeniami z piłką cały zespół, sztab szkoleniowy oraz Zarząd klubu udał się na oficjalny obiad w Hotelu Haffner. Po powrocie do gdańsko-sopockiej hali siatkarze spotkali się z przedstawicielami mediów oraz rozpoczęli pierwszy trening pod siatką.


Jestem zadowolony z zespołu jaki mamy - powiedział Andrea Anastasi, trener Lotosu Trefla. - Pod koniec poprzedniego sezonu rozmawialiśmy o tym, że trzeba trochę odświeżyć drużynę. Uważam, że co jakiś czas należy dokonywać niewielkich zmian w zespole. Drużyna została zbudowana zgodnie z naszą strategią łączenie młodości i doświadczenia.


Podczas zajęć w hali brakowało Mateusza Miki, powołanego na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro, oraz Patryka Niemca, który wraz z kadrą U-20 przygotowuje się do startu w mistrzostwach Europy juniorów. W zajęciach przyjmujący Młodej Ligi LOTOSU Trefla, Maciej Ptaszyński, który będzie trenował z pierwszą drużyną w okresie przygotowawczym do nowego sezonu PlusLigi. W zajęciach brali udział nowi gracze w Lotosie Trefl Michal Masny, Dmytro Pashytskyy oraz Szymon Romać.


Po trzech tygodniach treningów gdańszczan czeka seria sparingów. 25 i 26 sierpnia podopieczni trenera Anastasiego rozegrają mecze kontrolne z Indykpolem AZS Olsztyn w Iławie. Tydzień później, 2 i 3 września, obie ekipy zmierzą się w Starogardzie Gdańskim. 9 września w gdyńskiej hali LOTOS Trefl zagra z zespołem z Werony, a już następnego dnia zagra na Turnieju Czterech Trenerów w Elblągu. Tydzień później gdańszczanie wezmą udział w Memoriale Arkadiusza Gołasia w Murowanej Goślinie, a w ostatni weekend września zagrają  Memoriale Zdzisława Ambroziaka w Warszawie.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież