Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ... Krzysztof Gawkowski: Wiosna liberalnego socjalizmu » Z Krzysztofem Gawkowskim, sekretarzem zarządu partii Wiosna, w latach 2012-2018 Sekretarzem Generaln...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Trefl wygrał dreszczowiec ze Skrą i zapewnił sobie grę w play off
czwartek, 14 lutego 2019 21:36
Trefl wygrał dreszczowiec ze Skrą i zapewnił sobie grę w play off
Prawdziwy dreszczowiec zafundowali kibicom siatkarze Trefla i PGE Skry ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Nowe władze Stoczniowca

altSpore zmiany z gdańskim hokeju.  Drużyną będzie zarządzać Stoczniowiec SA, której prezesem został Janusz Biesiada, były szef Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Hokejową spółkę do życia powołał Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec Gdańsk. Na jego czele nadal pozostanie prezes Kostecki, ale do władz spółki nie kandydował.

Oprócz jednoosobowego zarządu Stoczniowcem SA kierować będzie Rada Nadzorcza, w skład której weszli: Sławomir Turos, Władysław Łęczkowski, Marek Teodorczak.

Spółka akcyjna będzie "opiekować" się pierwszą drużyną hokeja na lodzie. W najbliższym czasie również stosownymi aktami ma zostać uregulowana sprawa używania przez pierwszą drużynę infrastruktury koniecznej do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Jak napisano w dokumencie ustanawiającym spółkę akcyjną:  Założyciel spółki - Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec na mocy statutu spółki akcyjnej postanawia że używanie nazwy, herbu, barw i siedziby Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec w Gdańsku zostanie określone w odrębnej umowie zawartej pomiędzy klubem i spółką. 


Zaniechanie prowadzenia przez spółkę profesjonalnej działalności w hokeja na lodzie wymagać będzie powzięcia jednomyślnej uchwały Walnego Zgromadzenia spółki (większością 100 procent głosów). 


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #2 Prezes 2010-04-06 21:36
Biesiada to jest działacz od wszystkiego. siatkówka = żenada. hala olivia = żenada, eurobasket = żenada. jego zawód = prezes.
Cytować
 
 
0 #1 liniowy 2010-04-06 18:46
kostecki myśli strategicznie,t o dobry ruch,tym bardziej zewział biesiadę jednego z najzdolniejszyc h sportowych menedzerów w polsce,którego tepiła wyborcza,bo zadarł z warszawką,teraz sąd uniewinnił biesiade o wyborca powinna go na kolanach przeprosić,a takze ten cały wozniak z dziennika,co cały rozum wyczerpał kiedyś na bramce i teraz biegnie, jak każdy były komunista,tam gdzie stado,trzymaćkc iuki za nowy projekt
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież