Nowe władze Stoczniowca - Wybrzeze24.pl
Fundacja I See You podsumowała 7 miesięcy działania » W piątek 3 sierpnia odbyło się spotkanie Podopiecznych i Sympatyków Fundacji I See You. Miejscem spo... Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł » 185 milionów euro zaproponowane przez Polską Grupę Energetyczną za niemieckie większościowe udziały ... Rozpad PO w Gdańsku » Paweł Adamowicz konsekwentnie demoluje gdańską PO, swoją macierzystą partię, której był do czasu pow... Piotr Czauderna: Czas odbić Gdańsk z rąk aroganckiej władzy » Z prof. dr hab. nauk med. Piotrem Czauderną, chirurgiem dziecięcym, radnym Miasta Gdańska, członkiem... Radna Wirska apeluje do Adamowicza » Radna Anna Wirska wystosowała apel do prezydenta Pawła Adamowicza. Szanowny Panie Prezydencie,apeluj... Taxi z urzędu » Jaśnie państwo z gdańskiego magistratu. Samochody służbowe traktują jak taksówki na telefon. Każą si... Wskaźniki rozwoju Energi w górę! » Grupa Energa odnotowała w pierwszym półroczu tego roku wzrost zysku netto do 557 mln zł oraz wzrost ... Ultimatum „Solidarności” » „Solidarność” stawia rządowi PiS i sojuszników ultimatum do 29 sierpnia br. Dotychczas obóz dobrej z... Związkowcy tracą cierpliwość. Spec-spotkanie „Solidarności” z premiere... » Nadzwyczajne spotkanie Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność” z premierem Mateuszem Morawieckim odbędzi... Dwie role wicewojewody - w aurze lobbysty? » Michał Owczarczak, b. wicewojewoda pomorski z PO, przez kilka miesięcy był jednocześnie przewodniczą...
Reklama
Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł
sobota, 11 sierpnia 2018 13:53
Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł
185 milionów euro zaproponowane przez Polską Grupę Energetyczną za ...
Speed Car Motor - Zdunek Wybrzeże 42:48 89:91
niedziela, 12 sierpnia 2018 04:32
Speed Car Motor - Zdunek Wybrzeże 42:48 89:91
O godz. 14.30 w Lublinie rozpocznie się mecz Speed Car Motoru ze Zdun ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Czerwone maki” pani Rosvity z Sopotu
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:28
„Czerwone maki” pani Rosvity z Sopotu
W sopockiej Państwowej Galerii Sztuki dobiegła końca wystawa malars ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

altSpore zmiany z gdańskim hokeju.  Drużyną będzie zarządzać Stoczniowiec SA, której prezesem został Janusz Biesiada, były szef Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Hokejową spółkę do życia powołał Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec Gdańsk. Na jego czele nadal pozostanie prezes Kostecki, ale do władz spółki nie kandydował.

Oprócz jednoosobowego zarządu Stoczniowcem SA kierować będzie Rada Nadzorcza, w skład której weszli: Sławomir Turos, Władysław Łęczkowski, Marek Teodorczak.

Spółka akcyjna będzie "opiekować" się pierwszą drużyną hokeja na lodzie. W najbliższym czasie również stosownymi aktami ma zostać uregulowana sprawa używania przez pierwszą drużynę infrastruktury koniecznej do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Jak napisano w dokumencie ustanawiającym spółkę akcyjną:  Założyciel spółki - Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec na mocy statutu spółki akcyjnej postanawia że używanie nazwy, herbu, barw i siedziby Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec w Gdańsku zostanie określone w odrębnej umowie zawartej pomiędzy klubem i spółką. 


Zaniechanie prowadzenia przez spółkę profesjonalnej działalności w hokeja na lodzie wymagać będzie powzięcia jednomyślnej uchwały Walnego Zgromadzenia spółki (większością 100 procent głosów). 


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #2 Prezes 2010-04-06 21:36
Biesiada to jest działacz od wszystkiego. siatkówka = żenada. hala olivia = żenada, eurobasket = żenada. jego zawód = prezes.
Cytować
 
 
0 #1 liniowy 2010-04-06 18:46
kostecki myśli strategicznie,t o dobry ruch,tym bardziej zewział biesiadę jednego z najzdolniejszyc h sportowych menedzerów w polsce,którego tepiła wyborcza,bo zadarł z warszawką,teraz sąd uniewinnił biesiade o wyborca powinna go na kolanach przeprosić,a takze ten cały wozniak z dziennika,co cały rozum wyczerpał kiedyś na bramce i teraz biegnie, jak każdy były komunista,tam gdzie stado,trzymaćkc iuki za nowy projekt
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież