Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców... » Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na radną Gdańska z okręgu nr 5 obe... Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s... Kacper Płażyński przedstawił swoje propozycje dla Przeróbki, Stogów, K... » W ramach cyklu spotkań "Lepiej w dzielnicy" we wtorek, 9 października, Kacper Płażyński, kandydat Zj... K. Płażyński i prezes Portu Gdańsk o plaży na Stogach » Kacper Płażyński, kandydat na prezydenta Gdańska, i Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk, zapewnili, ... GPEC grzeje Lipsk » Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC. Rok 2017 był dla saksońskiego...
Reklama
Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców Zaspy i Przymorza
wtorek, 16 października 2018 21:27
Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców Zaspy i Przymorza
Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości ...
MH Automatyka rozstrzelała kadrę U23
wtorek, 16 października 2018 21:38
MH Automatyka rozstrzelała kadrę U23
Zgodnie z oczekiwaniami MH Automatyka nie miała żadnych problemów i ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Nowe władze Stoczniowca

altSpore zmiany z gdańskim hokeju.  Drużyną będzie zarządzać Stoczniowiec SA, której prezesem został Janusz Biesiada, były szef Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Hokejową spółkę do życia powołał Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec Gdańsk. Na jego czele nadal pozostanie prezes Kostecki, ale do władz spółki nie kandydował.

Oprócz jednoosobowego zarządu Stoczniowcem SA kierować będzie Rada Nadzorcza, w skład której weszli: Sławomir Turos, Władysław Łęczkowski, Marek Teodorczak.

Spółka akcyjna będzie "opiekować" się pierwszą drużyną hokeja na lodzie. W najbliższym czasie również stosownymi aktami ma zostać uregulowana sprawa używania przez pierwszą drużynę infrastruktury koniecznej do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Jak napisano w dokumencie ustanawiającym spółkę akcyjną:  Założyciel spółki - Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec na mocy statutu spółki akcyjnej postanawia że używanie nazwy, herbu, barw i siedziby Gdańskiego Klubu Sportowego Stoczniowiec w Gdańsku zostanie określone w odrębnej umowie zawartej pomiędzy klubem i spółką. 


Zaniechanie prowadzenia przez spółkę profesjonalnej działalności w hokeja na lodzie wymagać będzie powzięcia jednomyślnej uchwały Walnego Zgromadzenia spółki (większością 100 procent głosów). 


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #2 Prezes 2010-04-06 21:36
Biesiada to jest działacz od wszystkiego. siatkówka = żenada. hala olivia = żenada, eurobasket = żenada. jego zawód = prezes.
Cytować
 
 
0 #1 liniowy 2010-04-06 18:46
kostecki myśli strategicznie,t o dobry ruch,tym bardziej zewział biesiadę jednego z najzdolniejszyc h sportowych menedzerów w polsce,którego tepiła wyborcza,bo zadarł z warszawką,teraz sąd uniewinnił biesiade o wyborca powinna go na kolanach przeprosić,a takze ten cały wozniak z dziennika,co cały rozum wyczerpał kiedyś na bramce i teraz biegnie, jak każdy były komunista,tam gdzie stado,trzymaćkc iuki za nowy projekt
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież