Stanowisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku dot. rezol... » W związku z pojawiającymi się rezolucjami dotyczącymi ochrony lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazow... Wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w MIIW... » Z okazji nadchodzącego Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańs... Marek Markiewicz: Misją sędziego nie jest polityka » Z mec. Markiem Markiewiczem, delegatem na I Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ „Solidarność” w Gdańsku, za... Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem » Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie przez kolejne 3 lata, choć kontrakt... Od piątku wzrost opłat za wodę i ścieki » Od piątku, 26 lutego, wzrośnie opłata za metr sześcienny wody i ścieków w Gdańsku. To pierwsza z pod... Europosłanka i wdowa po prezydencie Gdańska przed sądem » W poniedziałek 22 lutego przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się proces Magdaleny Adamowicz (z... Akcja „Wieniec” - stop nieetycznym zbieraczom poroża! » Poszukiwanie zrzutów staje się coraz bardziej popularne. Nie ma w tym nic nagannego, o ile zbieracze... Kontrahenci gminy klientami Adamowiczów » W poniedziałek, 22 lutego, przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe powinien rozpocząć się proces euro... Dodatkowe wyjazdowe punkty szczepień zorganizowane przez NFZ » Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą ... Daniel Obajtek - Człowiek Wolności tygodnika Sieci » Uroczysta gala – finał plebiscytu Człowiek Wolności tygodnika Sieci odbyła się 16 lutego i jak co ro...
Reklama
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
czwartek, 25 lutego 2021 06:37
Podwyżka cen wody poza termin kontraktu - płacowe kominy pod kranem
Od jutra istotnie drożeją woda i ścieki w Gdańsku - i tak będzie
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
sobota, 27 lutego 2021 08:53
Arkowcy udanie zainaugurowali wiosenną rundę I ligi
Po intensywnym okresie przygotowawczym odbytym na przełomie roku,
Lechia podtrzymała zwycięską passę
sobota, 27 lutego 2021 18:12
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Lechia wygrała trzeci mecz ligowy z rzędu. Podopieczni Piotra

Galeria Sztuki Gdańskiej

Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
poniedziałek, 15 lutego 2021 10:32
Alfred Pawlowski – Pasjonat Gdańska
Nazwisko malarza realistycznych widoków Gdańska Alfreda

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Przełam Bariery - rusza druga rekrutacja do projektu

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 29 kwietnia 2011 14:08

alt27 kwietnia rozpoczęła się druga rekrutacja do projektu Przełam Bariery. Chęć wzięcia udziału w programie można zgłaszać do 6 maja.


Dla kogo?
Przełam Bariery jest najnowszym projektem PUP w Gdańsku. Jego głównym celem jest stworzenie osobom szczególnie zagrożonym wykluczeniem społecznym szansy na powrót do aktywności zawodowej.
- Do tej grupy zaliczamy między innymi osoby niepełnosprawne, powyżej 45 roku życia, a także długotrwale bezrobotnych i to właśnie te osoby w sposób szczególny zapraszamy do udziału w naszym projekcie - mówi Łukasz Iwaszkiewicz, rzecznik prasowy PUP w Gdańsku
Łącznie z programu skorzystać będzie mogło 30 osób.

Co oferujemy?
Dla uczestników projektu Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku przygotował atrakcyjną ofertę. Każdy z jego beneficjentów objęty zostanie 40 godzinnymi warsztatami psychologicznymi, zajęciami z zakresu poradnictwa zawodowego (40 godzin), 150 godzinnym szkoleniem "Pracownik administracyjno-biurowy", a także 6 miesięczną reintegracją zawodową u pracodawcy w formie płatnego stażu.

Tak skonstruowany harmonogram projektu pomoże jego uczestnikom przełamać bariery psychologiczne związane z powrotem na rynek pracy oraz zaopatrzy ich w poszukiwane przez pracodawców kwalifikacje.


alt


Co zrobić, aby wziąć udział w projekcie?
Podstawą do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego jest dostarczenie do PUP w Gdańsku wypełnionego kwestionariusza (druk poniżej). Aplikacje można przesłać drogą elektroniczną  na adres programy@pup.gda.pl lub dostarczyć osobiście (wydrukowany formularz można złożyć w siedzibie PUP - termin złożenia dokumentów, w tym kserokopii dowodu osobistego, należy ustalić telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu 58 32-17-555.


Zgłoszenia przyjmowane będą w okresie od 27 kwietnia 6 maja 2011 r. (liczy się data wpływu e-maila lub złożenia kwestionariusza u doradcy)
Lista rankingowa umieszczona zostanie na stronie internetowej www.pup.gda.pl


Szczegółowe informacje nt. projektu udziela:
Justyna Śliwińska
Tel.: /58/ 32-17-555

Gdański urząd pracy podobny projekt z powodzeniem realizował już w 2009 roku. Wówczas to 30 uczestników unijnego programu "Bez Barier" przeszło intensywne szkolenia z zakresu zarządzania magazynem, podstaw księgowości oraz wykończenia wnętrz.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież