Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

W Gdańsku Adamowicz kontra... Adamowicz

altPawłowi Adamowiczowi przybył kolejny konkurent w walce o urząd prezydenta Gdańska. Zarejestrowany został nowy komitet wyborczy w zbliżających się wyborach samorządowych - Nowy Gdańsk. Jego kandydatem na stanowisko prezydenta jest Dariusz Adamowicz.


Dariusz Adamowicz jest członkiem Gdańskiego Klubu Biznesu, właścicielem firmy muzycznej MEGA MUSIC, działającej w branży muzycznej. Zdaniem Dariusza Adamowicza Gdańsk nie jest profesjonalnie zarządzany, demokracja jest zabetonowana. Dla wykorzystania potencjała miasta i jego mieszkańców zdaniem kandydata "Nowego Gdańska" potrzebne są zmiany kadrowe.


Dariusz Adamowicz to kolejny oficjalny kandydat na stanowisko prezydenta Gdańska. Pozostałymi są: Paweł Adamowicz, Andrzej Jaworski, Krzysztof Andruszkiewicz, Jolanta Banach, Zofia Gosz, Wojciech Podjacki.

GG

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #33 Jadwiga 2010-10-24 11:54
Uważam ,że kandydatura pana Dariusza Adamowicza na prezydenta jest trafna. Znam Jego od wielu lat,jest człowiekiem sprawiedliwym,u czciwym , stanowczym i dbającym o dobro ludzi. Popieram jego kandydaturę w 100%.
Cytować
 
 
+2 #32 cc 2010-10-06 22:23
Samorządność nie jest zarezerwowana dla wąskiej grupy lokalnych aktywistów politycznych. Ten system się już wypalił i jak widać nie prowadzi on do tworzenia nowych wartości. Z uznaniem trzeba przyjąć odważną decyzje Pana Dariusza Adamowicza, któremu na sercu leży dobro naszej społeczności poprzez organiczną pracę prowadzaca do rozwoju gospodarczego . Życzę sukcesu Panu Dariuszowi Adamowiczowi w najbliższych wyborach na Prezydenta Miasta Gdańska
Cytować
 
 
+4 #31 kar 2010-10-06 10:07
Ja także poznałam osobiście pana Darka. To wspaniały i dobry człowiek. Człowiek sukcesu, a przy tym bardzo ludzki. Mam nadzieję, że będzie to odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu i że dzięki niemu Gdańsk stanie się europejską stolicą kultury 2016!
Cytować
 
 
+4 #30 Tomed 2010-10-05 18:49
Dobry wierzący i uczciwy czlowiek, menager z sukcesami. Trzymamy kciuki!
Cytować
 
 
+4 #29 Stanislaw 2010-10-05 18:21
Demokracja to jak dotąd - tak twierdzi większośc - najlepszy system spoeczny. Jest jednak pewien maly problem - z tym systemem - na stanowiska radnych, burmistrzów i prezydentów startują przede wszystkim nieudacznicy życiowi, którzy potrafią mówić dużo, ladnie i niestety bez sensu a swojej szansy życiowej szukają w PUBLICZNYCH PIENIĄDZACH. Proszę przeanalizować kto w maych miejscowościach stanowi większośc w radach - glównie nauczyciele WF. Po 20 latach demokracji w Polsce mam pewne przemyślenia.
Ażeby kandydować do funkcji publicznych - należaoby się najpierw wykazać ( sukcesem ) w funkcjach biznesowych w firmach prywatnych bądź na stanowiskach kierowniczych w firmach korporacjyjnych . To dawaloby gwarancję, że kandydat coś potrafi zrobić ( a nie tylko się prezentować w mediach ). Dlatego ja popieram ludzi, którzy w swoim życiu udowodnili, że potrafią coś zrobić ludzi sukcesu czyli Pana Dariusza Adamowicza.
Cytować
 
 
+6 #28 Andrzej 2010-10-05 17:05
Nowy Adamowicz to na pewno nowa jakość zarządzania miastem. Sprawdzony manager, porządny, solidny człowiek, będe na niego głosował i zachęcam innych. To dobry wybór!!!
Cytować
 
 
+5 #27 renata 2010-10-05 15:59
przeczytałam wszystkie komentarze..wszystko zostało już napisane..ale ja chciałam dodać jeden fakt-miałam SZCZĘŚCIE i HONOR poznać RODZICÓW p.Dariusza.Tak uczciwych,spraw iedliwych,rzete lnych ludzi jak oni- już się nie spotyka.ja miałam ten zaszczyt..Wg powiedzenia,,św ieckiego"..,,niedaleko pada jabłko od jabłoni"..i wg biblijnego..,,po owocach ich poznacie.."Pan Darek jest najlepszym,,owo cem"jaki można sobie wymarzyć...nie zepsuty,nawet nie nadgniły,nie nawożony..od[censored]y na ubicia"...zaserwujmy sobie i naszym dzieciom taki,,deser"...bo w końcu każdemu coś dobrego się należy!p.s.jak powiem swojej córce o kandydaturze pana Darka-to wiem,że dam jej garść nadziei na lepsze jutro...pozdrawiam i życzę powodzenia Nowemu Prezydentowi Gdańska
Cytować
 
 
-1 #26 Mimi 2010-10-05 12:22
Cytuję Gda-K:
Coś mi się wydaje ,że wszystkie posty pisze tu jedna osoba.


Tak a która?
Cytować
 
 
+5 #25 Mimi 2010-10-05 12:19
Ja też wolę NOWY GDAŃSK( od betonowany) Pan Darek wie jak to zrobić, Pan Pawełek raczej nie..........hmmmm albo nie chce !
Cytować
 
 
+6 #24 kk 2010-10-05 12:01
nareszcie zlazł się ktoś na kogo warto głosować! Jestem za!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież