Ogłoszenie konkursu na "Koncepcję Cmentarza Wojskowego Żołnierzy Wojsk... » W Muzeum II Wojny Światowej ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektoniczn... Prezydent Duda nadał Małgorzacie Tarasiewicz Krzyż Komandorski Orderu ... » Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisał Ustawę w której za wybitne zasługi w dział... W tygodniku „Sieci”: Czy to fałszywa pandemia? » Najnowszy numer „Sieci” podejmuje temat drugiej fali zakażeń koronawirusem. Ale czy rzeczywiście moż... Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023? » 19 stycznia 2023 kończy się 30.letni kontrakt gminy Gdańsk ze spółką Saur Neptun Gdańsk SA na dostaw... Komunikat dyrektora MIIWŚ dotyczący budowy Muzeum Westerplatte i Wojny... » Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dr Karol Nawrocki, wydał komunikat w związku z wydaniem... Grzegorz Bierecki: Skala wyzwań jest ogromna » Z Grzegorzem Biereckim, spółdzielcą, przedsiębiorcą, współtwórcą spółdzielczych kas oszczędnościowo-... Pożar w chojnickim hospicjum: biegły uzupełnił opinię » Na skutek tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum 6 stycznia br. zginęły cztery osoby, 20 pensjona... Wystawa "Gdańsk i okolice w malarstwie" » Prezentacja wystawy „Gdańsk i okolice w malarstwie” rozpocznie się 6 sierpnia i potrwa miesiąc. Eksp... Sierpniowa rocznica » Główne uroczystości 40-lecia podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność” o... Porozmawiajmy o „Solidarności” na antenie Radia Gdańsk » Na antenie Radia Gdańsk w środę 5 sierpnia br. wyemitowana zostanie pierwsza z cyklu audycji pt. „Po...
Reklama
Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023?
niedziela, 09 sierpnia 2020 17:06
Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023?
19 stycznia 2023 kończy się 30.letni kontrakt gminy Gdańsk ze spó ...
Liderzy Zdunek Wybrzeże
niedziela, 09 sierpnia 2020 13:36
Liderzy Zdunek Wybrzeże
eWinner Apator boleśnie zweryfikował formę Zdunek Wybrzeże. Podopi ...
Lechia przed sezonem: Trudne przygotowania
czwartek, 06 sierpnia 2020 11:41
Lechia przed sezonem: Trudne przygotowania
Piłkarze gdańskiej Lechii nie narzekają na moc atrakcji na kilkana ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nastrojowe malarstwo Rainholda Bahla
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 15:32
Nastrojowe malarstwo Rainholda Bahla
Pisząc o wysublimowanym kolorze, wyczuciu światła, eleganckich barw ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

W Gdańsku Adamowicz kontra... Adamowicz

altPawłowi Adamowiczowi przybył kolejny konkurent w walce o urząd prezydenta Gdańska. Zarejestrowany został nowy komitet wyborczy w zbliżających się wyborach samorządowych - Nowy Gdańsk. Jego kandydatem na stanowisko prezydenta jest Dariusz Adamowicz.


Dariusz Adamowicz jest członkiem Gdańskiego Klubu Biznesu, właścicielem firmy muzycznej MEGA MUSIC, działającej w branży muzycznej. Zdaniem Dariusza Adamowicza Gdańsk nie jest profesjonalnie zarządzany, demokracja jest zabetonowana. Dla wykorzystania potencjała miasta i jego mieszkańców zdaniem kandydata "Nowego Gdańska" potrzebne są zmiany kadrowe.


Dariusz Adamowicz to kolejny oficjalny kandydat na stanowisko prezydenta Gdańska. Pozostałymi są: Paweł Adamowicz, Andrzej Jaworski, Krzysztof Andruszkiewicz, Jolanta Banach, Zofia Gosz, Wojciech Podjacki.

GG

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Komentarze  

 
0 #33 Jadwiga 2010-10-24 11:54
Uważam ,że kandydatura pana Dariusza Adamowicza na prezydenta jest trafna. Znam Jego od wielu lat,jest człowiekiem sprawiedliwym,u czciwym , stanowczym i dbającym o dobro ludzi. Popieram jego kandydaturę w 100%.
Cytować
 
 
+2 #32 cc 2010-10-06 22:23
Samorządność nie jest zarezerwowana dla wąskiej grupy lokalnych aktywistów politycznych. Ten system się już wypalił i jak widać nie prowadzi on do tworzenia nowych wartości. Z uznaniem trzeba przyjąć odważną decyzje Pana Dariusza Adamowicza, któremu na sercu leży dobro naszej społeczności poprzez organiczną pracę prowadzaca do rozwoju gospodarczego . Życzę sukcesu Panu Dariuszowi Adamowiczowi w najbliższych wyborach na Prezydenta Miasta Gdańska
Cytować
 
 
+4 #31 kar 2010-10-06 10:07
Ja także poznałam osobiście pana Darka. To wspaniały i dobry człowiek. Człowiek sukcesu, a przy tym bardzo ludzki. Mam nadzieję, że będzie to odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu i że dzięki niemu Gdańsk stanie się europejską stolicą kultury 2016!
Cytować
 
 
+4 #30 Tomed 2010-10-05 18:49
Dobry wierzący i uczciwy czlowiek, menager z sukcesami. Trzymamy kciuki!
Cytować
 
 
+4 #29 Stanislaw 2010-10-05 18:21
Demokracja to jak dotąd - tak twierdzi większośc - najlepszy system spoeczny. Jest jednak pewien maly problem - z tym systemem - na stanowiska radnych, burmistrzów i prezydentów startują przede wszystkim nieudacznicy życiowi, którzy potrafią mówić dużo, ladnie i niestety bez sensu a swojej szansy życiowej szukają w PUBLICZNYCH PIENIĄDZACH. Proszę przeanalizować kto w maych miejscowościach stanowi większośc w radach - glównie nauczyciele WF. Po 20 latach demokracji w Polsce mam pewne przemyślenia.
Ażeby kandydować do funkcji publicznych - należaoby się najpierw wykazać ( sukcesem ) w funkcjach biznesowych w firmach prywatnych bądź na stanowiskach kierowniczych w firmach korporacjyjnych . To dawaloby gwarancję, że kandydat coś potrafi zrobić ( a nie tylko się prezentować w mediach ). Dlatego ja popieram ludzi, którzy w swoim życiu udowodnili, że potrafią coś zrobić ludzi sukcesu czyli Pana Dariusza Adamowicza.
Cytować
 
 
+6 #28 Andrzej 2010-10-05 17:05
Nowy Adamowicz to na pewno nowa jakość zarządzania miastem. Sprawdzony manager, porządny, solidny człowiek, będe na niego głosował i zachęcam innych. To dobry wybór!!!
Cytować
 
 
+5 #27 renata 2010-10-05 15:59
przeczytałam wszystkie komentarze..wszystko zostało już napisane..ale ja chciałam dodać jeden fakt-miałam SZCZĘŚCIE i HONOR poznać RODZICÓW p.Dariusza.Tak uczciwych,spraw iedliwych,rzete lnych ludzi jak oni- już się nie spotyka.ja miałam ten zaszczyt..Wg powiedzenia,,św ieckiego"..,,niedaleko pada jabłko od jabłoni"..i wg biblijnego..,,po owocach ich poznacie.."Pan Darek jest najlepszym,,owo cem"jaki można sobie wymarzyć...nie zepsuty,nawet nie nadgniły,nie nawożony..od[censored]y na ubicia"...zaserwujmy sobie i naszym dzieciom taki,,deser"...bo w końcu każdemu coś dobrego się należy!p.s.jak powiem swojej córce o kandydaturze pana Darka-to wiem,że dam jej garść nadziei na lepsze jutro...pozdrawiam i życzę powodzenia Nowemu Prezydentowi Gdańska
Cytować
 
 
-1 #26 Mimi 2010-10-05 12:22
Cytuję Gda-K:
Coś mi się wydaje ,że wszystkie posty pisze tu jedna osoba.


Tak a która?
Cytować
 
 
+5 #25 Mimi 2010-10-05 12:19
Ja też wolę NOWY GDAŃSK( od betonowany) Pan Darek wie jak to zrobić, Pan Pawełek raczej nie..........hmmmm albo nie chce !
Cytować
 
 
+6 #24 kk 2010-10-05 12:01
nareszcie zlazł się ktoś na kogo warto głosować! Jestem za!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież