Nie "Wszystko dla Gdańska" - grosik dla fundacji radnego » Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja Stelmasiewicza, fundacja "Wspólnota Gdańska... Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt...
Reklama
Nie
czwartek, 22 kwietnia 2021 18:07
Nie
Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Studia za darmo w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej!

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 11 czerwca 2010 21:19

altGdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna jest nowoczesną placówką stawiającą na ciągły rozwój. W roku akademickim 2009/2010 uczelnia uruchomiła darmowe studia na Wydziale Administracji i Nauk o Polityce na kierunku administracja. Studia to tym kierunku będzie można także podając w roku akademickim 2010/2011 bezpłatnie. Rozpoczęcie naboru już 6 lipca 2010 roku o godzinie 9.00.

GWSH postawiło sobie za cel uruchomienie wysokiej jakości zajęć na nowym kierunku studiów – administracji – oraz konsultacji jego zakresu tematycznego z pracodawcami i kształcenie 240 studentów bezpłatnie  w latach 2009/2010 i 2010/2011 funkcjonowania kierunku. Dodatkowo projekt zakłada całkowitą likwidację barier architektonicznych.


Administracja publiczna
Kompetentni i nowocześni specjaliści administracji, których ma wykształcić ten kierunek, zdobywają wiedzę teoretyczną z zakresu nauk społecznych, nauk o prawie i administracji oraz podstawową wiedzę ekonomiczną. Pozwala im to na przyswojenie sobie umiejętności, które są niezbędne do pełnienia funkcji administracyjnych i biurowych oraz utrzymywania różnorodnych kontaktów społecznych.

Wiedza teoretyczna uzupełniona elementami wiedzy prawniczej i menedżerskiej oraz praktyki zawodowe kształtują poglądy absolwenta na istotę współczesnej administracji w ogólnym systemie organizacyjnym państwa ze szczególnym uwzględnieniem członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 


Absolwent jest przygotowany do pracy na średnich szczeblach zarządzania w administracji państwowej i samorządowej, a także w jednostkach gospodarczych w sektorze prywatnym, w instytucjach społecznych oraz pozarządowych.


alt


Administracja gospodarcza

Przygotowanie zawodowe absolwenta tej specjalności, który rozumie potrzeby i zjawiska transformacji państwowej i gospodarczej, zasady organizacji podmiotów gospodarczych i zarządzania nimi, metody analizy ekonomicznej, stwarza podstawy do podjęcia przez niego decyzji o rozpoczęciu samodzielnej działalności gospodarczej w zakresie produkcji materialnej lub usług, organizowania podmiotów gospodarczych i zarządzania nimi, współpracy z partnerami zagranicznymi.

Absolwent jest przygotowany do pracy urzędniczej w różnych rodzajach administracji publicznej – zarówno rządowej, jak i samorządowej – i ma znajomość otoczenia prawnego, w którym działają instytucje niepubliczne.

Zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego oraz posługuje się językiem specjalistycznym z zakresu administracji, prawa i ekonomii w stopniu koniecznym do wykonywania zawodu.

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna jest niepubliczną szkołą wyższą utworzoną w 1999 roku. Studia pierwszego stopnia i studia drugiego stopnia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Na uczelni działają trzy wydziały: Wydział Pedagogiki, Wydział Administracji i Nauk o Polityce i Wydział Studiów Europejskich. W ofercie są także pedagogiczne studia podyplomowe.


alt                                                                              alt


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież