Karol Rabenda: Samorządy terytorialne są częścią Rzeczpospolitej, nie ... » Z Karolem Rabendą, wiceprezesem partii Porozumienie, radnym Gdańska (klub PiS) rozmawia Artur S. Gór... Zmiana trasy linii 210 bez konsultacji z mieszkańcami. Dulkiewicz milc... » 19 października ZTM Gdańsk skrócił trasę autobus linii 210 wycofując go z Traktu Św. Wojciecha/Oruni... Poseł Płażyński wspiera gdańszczanina w walce o odzyskanie mieszkania » Poseł Kacper Płażyński złożył skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich na działania Prezydent Miasta G... Program Domowej Opieki Medycznej » W związku z rosnąca liczbą zakażeń koronawirusem Ministerstwo Zdrowia uruchomiło program Domowej Opi... Andrzej Grubba patronem gdańskiego tramwaju » Andrzej Grubba został patronem jednego z jeżdżących po Gdańsku tramwajów. Uroczystość nadania imieni... Zmarł Jan Kilian » W sobotę, w wieku 66 lat zmarł Jan Kilian, poseł na Sejm VIII kadencji i wieloletni szef PiS w Staro... Apel działaczy „Solidarności” w obronie pamięci o Janie Pawle II » My weterani opozycji antykomunistycznej i „Solidarności” piszemy ten list z sercem pękającym z żalu ... Śledztwo w sprawie pożaru w chojnickim hospicjum do wiosny przyszłego ... » Niebawem minie rok od tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum. Śledztwo toczy się własnym rytmem i... Odszkodowanie za „Wilczy bilet” i pozbawienie pracy » Sąd Apelacyjny w Gdańsku orzeknie wkrótce w precedensowej sprawie odszkodowania za zakaz pracy w sta... Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
niedziela, 29 listopada 2020 10:18
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
W sobotę, 28 listopada, na cmentarzu Srebrzysko odbył się pogrzeb
Lechia znów bez bramki i punktu
poniedziałek, 30 listopada 2020 20:26
Lechia znów bez bramki i punktu
Po raz trzeci w tym sezonie Lechia przegrała na swoim stadionie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
sobota, 21 listopada 2020 14:56
Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
Na plakacie wystawy „Bliscy Nieznajomi – Sopot 70” wybrzeżowy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Osiedle Południowe - modne i młode duchem

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 czerwca 2010 20:50

altPodczas dnia otwartego na Osiedlu Południowym przyszli mieszkańcy mogli zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają ich przyszłe mieszkania, zaplanować ich wyposażenie oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy Ekolan i pospacerować wśród zielonych alejek tego kameralnego i cichego zakątka.

Dobrą okazją do organizacji takiego dnia było oddanie do użytku kolejnych dwóch budynków. Wśród gości byli także i ci, którzy zachęceni przez znajomych, którzy właśnie kupili tam mieszkanie, w przyszłości planują przeprowadzkę na Osiedle Południowe. To osiedle jest propozycją skierowaną właśnie przede wszystkim do młodych osób, które szukają swojego pierwszego mieszkania. Na wizualizacjach Osiedle wyróżnia się przemyślaną architekturą i niezwykłą aranżacją zieleni. Czy faktycznie osiedle tak będzie wyglądało? Osoby, które w minioną sobotę podczas Dnia Otwartego odwiedziły Osiedle Południowe, miały okazję do porównania materiałów reklamowych z rzeczywistością. 


alt


W ramach inwestycji położonej przy ul. Starogardzkiej w Gdańsku przygotowano, najbardziej poszukiwane przez młodych, mieszkania o powierzchniach od 34 do 69 m kw. Ustawne i funkcjonalne stwarzają wiele możliwości aranżacji wnętrz. Daje to możliwość dostosowania mieszkania do potrzeb rozwijającej się rodziny poprzez różne ustawienie mebli, jak i zmiany w ustawieniu ścian.


- Młodzi rodzice zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność mieszkania, ale analizują ofertę także pod kątem dostosowania osiedla do potrzeb dzieci. Tu wyznacznikiem jest zamknięty teren, atrakcyjne zagospodarowanie terenów zielonych oraz place zabaw, które są osobne dla maluchów i dla młodzieży – mówi Julia Łaszkiewicz, Pełnomocnik Zarządu firmy Ekolan – Wartości te przypadły do gustu i większość przyszłych mieszkańców. To właśnie młodzi rodzice. 


alt


Niewątpliwie kameralna, jednolita zabudowa, elewacje budynków o stonowanych barwach mogą się podobać. Ale na gościach Dnia Otwartego największe wrażenie robiła nietypowa aranżacja zieleni. Wizualizacje pokazywały budynki wtulone w parkową zieleń, pełną geometrycznych wzorów. Deweloperowi udało się zrealizować tak niezwykły projekt. Już dziś, jeszcze młode rośliny, tworzą niespotykany klimat i nastrój. Zaskakuje także pomysł na osiedlowy deptak, który przypomina strumyczek, wijący się wśród zieleni. Cieszy fakt, że deweloperzy coraz częściej dostosowują ofertę do potrzeb, ale także możliwości młodych ludzi. I co ważne - nie zapominają o funkcjonalności i atrakcyjności wspólnych części osiedla.
dol

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież