"Wasze Historie Po Oruńsku": piłka nożna i zapasy » W piątek, 6 grudnia, w Stacji Orunia odbyła się premiera piątego numeru gazetki "Wasze Historie Po O... Szósty przejazd tramwaju „Zrób prezent - podziel się sobą” » 6 grudnia po raz szósty po Gdańsku jeździł specjalny tramwaj w ramach akcji „Zrób prezent - podziel ... Radni PiS pytają o udostępnienie Teatru Szekspirowskiego na konwencję ... » Przemysław Majewski i Andrzej Skiba, radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska, złożyli ... Szymon Hołownia ogłosił swój start w wyborach prezydenckich » W niedzielę podczas wydarzenia „Dlaczego i po co?” w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Szymon Hołownia... Paweł Soloch: Największe ćwiczenia od zimnej wojny » Z ministrem Pawłem Solochem, szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego, rozmawia Krzysztof Świątek- Pre... ORLEN ogłosił wezwanie na akcje Grupy ENERGA » ​PKN ORLEN ogłosił wezwanie na 100 proc. akcji Grupy ENERGA. Planowana transakcja wpisuje się w obow... ”W Gdańsku staliśmy tak jak mur” » Do dziś ostateczna liczba obrońców placówki na Westerplatte we wrześniu1939 roku jest nieznana. Przy... G. Pellowski: nie dla parkingu - umowy z gminą jawne » Czy parking podziemny w obrębie Starego Miasta może zagrozić gdańskim zabytkom? To pytanie wymaga ry... Kolejny dar serca dla Oddziału Hematologii Dziecięcej » Osiem elektrycznie sterowanych łóżek Eleganza 2 Premium i jedno Tom 2 dla małych pacjentów otrzymał ... Korol w kadrze Dulkiewicz - dołączył bohater taśm Neumanna! » Adam Korol, b. poseł PO, specyficzny bohater taśm Neumanna - "Nie oszukujmy się, o to chodzi, żeby g...
Reklama
Korol w kadrze Dulkiewicz - dołączył bohater taśm Neumanna!
wtorek, 03 grudnia 2019 21:54
Korol w kadrze Dulkiewicz - dołączył bohater taśm Neumanna!
Adam Korol, b. poseł PO, specyficzny bohater taśm Neumanna - "Nie os ...
Trefl nie wykorzystał swoich szans z ZAKSĄ
niedziela, 08 grudnia 2019 23:04
Trefl nie wykorzystał swoich szans z ZAKSĄ
Duży opór stawili ZAKS-ie siatkarze Trefl. Gdańszczanie w trzech pi ...
Lechia to Gdańsk…
sobota, 07 grudnia 2019 10:27
Lechia to Gdańsk…
Przed II wojną światową nazwa Lechia była znana we Lwowie. Wprawdz ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Sentymentalny Gdańsk w grafice
poniedziałek, 25 listopada 2019 20:01
Sentymentalny Gdańsk w grafice
Przede mną na biurku leży spory zbiór czarno-białych kart pocztowy ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 15 listopada 2017 17:02

Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. To już dziewiąta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich debat i spotkań edukacyjnych.Konferencja odbyła się w środę, 15 listopada, w auli gdańskiego technikum i została poprowadzona przez samych uczniów. Tegoroczne spotkanie zostało poświęcone zagadnieniom związanym między innymi z autoprezentacją, postawą podczas rozmów kwalifikacyjnych, technikami motywacyjnymi czy kształtowaniem własnego wizerunku. Młodzież mogła wysłuchać charyzmatycznych wystąpień zaproszonych ekspertów, a także wziąć udział w interaktywnych warsztatach „Wykreuj się z nami”. Na scenie pojawili się goście z różnych branży i podczas wystąpień dzielili się swoim doświadczeniami i spostrzeżeniami. Na początku głos zabrała Paulina Pers z działu Human Resources firmy Ansta i Sandra Baruffi, która zawodowo zajmuje się procesami rekrutacyjnymi. Następnie wystąpił konferansjer Andrzej Stawicki, a panel zamknęła Aleksandra Mokwa specjalistka z działu promocji Miasta Gdańska. Aeropag to jednak nie tylko wystąpienia eksperckie – nie mogło zabraknąć czasu na otwartą dyskusję i część warsztatową.


altaltalt„Wartości, idee i postawy” – to główne elementy, którym są poświęcone spotkania. Elementy pozostają stałe, jednak tematyka co roku jest inna. Do tej pory zostały poruszane między innymi zagadnienia związane z kreatywnością, ryzykiem, czy rolą młodych w dialogu publicznym. Najważniejsze, iż po dzisiejszej debacie młodzież z pewnością będzie mogła wykorzystać pozyskaną wiedzę w praktyce, a tym samym będzie miała większe szanse na rynku pracy. Pomysłodawcami serii debat są nauczyciele Zespołu Szkół Łączności, którzy wraz z uczniami stworzyli cenny ośrodek wymiany myśli. Projekt został dofinansowany z Funduszu Młodzieżowego.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież