Duda - Trzaskowski 51,21:48,79 » Państwowa Komisja Wyborcza ujawniła cząstkowe dane na podstawie wyników z 99,97 proc. obwodów. - Ogł... Andrzej Duda wygrał w drugiej turze wyborów prezydenckich » Według pierwszych sondażowych wyników II tury wyborów prezydenckich zwyciężył Andrzej Duda, który uz... Barwy kampanii A. Dudy » Kampania prezydencka przed II turą wyborów zbliża się do końca. W Gdańsku akcję wywieszania banerów ... Pellowski - piekarz niepokorny » Przed I turą wyborów prezydenckich gdański piekarz Grzegorz Pellowski przyjął w siedzibie swojej fir... Idee Olechnowicza misją PKN Orlen - prezes Lotosu wieszczył fuzję... » "Gazeta Wyborcza" wieszczy dziś na podstawie źródeł nieznanych, że pomysł połączenia Orlenu z Lotose... Daniel Obajtek: Nasz kraj, nasz rynek, nasz kapitał » Rozmowa z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen- Komisja Europejska zgadza się na przejęcie Grupy L... Pół roku elektronicznej recepty w Polsce » 8 stycznia wszedł w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. Do dziś w Polsce wy... Igor Strzok: Miasto bez wizji? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku- W Gdańsku jest wiele probl... Energa stawia na potencjał zielonej energii » Spółka Energa, wchodząca w skład Grupy ORLEN, uruchomiła nowoczesną farmę wiatrową o mocy 31 MW. Now... Gdańsk szczodrością leży... Parkingi "800+" dla radnych - ciastko za 8... » W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrektywę administracji A. Dulkiewicz, ...
Reklama
Duda - Trzaskowski 51,21:48,79
poniedziałek, 13 lipca 2020 07:03
Duda - Trzaskowski 51,21:48,79
Państwowa Komisja Wyborcza ujawniła cząstkowe dane na podstawie wyn ...
Trener Arki już planuje powrót do Ekstraklasy
środa, 15 lipca 2020 09:13
Trener Arki już planuje powrót do Ekstraklasy
Co prawda obecny sezon Ekstraklasy piłkarskiej jeszcze się nie zako ...
Lechia i Legia sprawdzały młodzież
środa, 15 lipca 2020 21:25
Lechia i Legia sprawdzały młodzież
Bezbramkowym wynikiem zakończył się ostatni mecz Lechii na Stadioni ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Moja Wisła” Mirka Bruckiego
niedziela, 05 lipca 2020 15:10
„Moja Wisła” Mirka Bruckiego
Nie da się ukryć, że nadwiślańskie pejzaże Mirka Bruckiego miesz ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 15 listopada 2017 17:02

Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. To już dziewiąta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich debat i spotkań edukacyjnych.Konferencja odbyła się w środę, 15 listopada, w auli gdańskiego technikum i została poprowadzona przez samych uczniów. Tegoroczne spotkanie zostało poświęcone zagadnieniom związanym między innymi z autoprezentacją, postawą podczas rozmów kwalifikacyjnych, technikami motywacyjnymi czy kształtowaniem własnego wizerunku. Młodzież mogła wysłuchać charyzmatycznych wystąpień zaproszonych ekspertów, a także wziąć udział w interaktywnych warsztatach „Wykreuj się z nami”. Na scenie pojawili się goście z różnych branży i podczas wystąpień dzielili się swoim doświadczeniami i spostrzeżeniami. Na początku głos zabrała Paulina Pers z działu Human Resources firmy Ansta i Sandra Baruffi, która zawodowo zajmuje się procesami rekrutacyjnymi. Następnie wystąpił konferansjer Andrzej Stawicki, a panel zamknęła Aleksandra Mokwa specjalistka z działu promocji Miasta Gdańska. Aeropag to jednak nie tylko wystąpienia eksperckie – nie mogło zabraknąć czasu na otwartą dyskusję i część warsztatową.


altaltalt„Wartości, idee i postawy” – to główne elementy, którym są poświęcone spotkania. Elementy pozostają stałe, jednak tematyka co roku jest inna. Do tej pory zostały poruszane między innymi zagadnienia związane z kreatywnością, ryzykiem, czy rolą młodych w dialogu publicznym. Najważniejsze, iż po dzisiejszej debacie młodzież z pewnością będzie mogła wykorzystać pozyskaną wiedzę w praktyce, a tym samym będzie miała większe szanse na rynku pracy. Pomysłodawcami serii debat są nauczyciele Zespołu Szkół Łączności, którzy wraz z uczniami stworzyli cenny ośrodek wymiany myśli. Projekt został dofinansowany z Funduszu Młodzieżowego.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież