Prokuratura i KWP zabezpieczają dokumenty SM Ujeścisko » Po wtorkowym wejściu komornika w asyście policji, w piątek rano do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowe... Prezes Obajtek w "Sieci": Potrzebujemy odwagi, by inwestować w przyszł... » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen SA, o wynikach oraz inwestycjach Polskiego Koncernu Naftowe... KKS Gedania » W ślad za olbrzymim zainteresowaniem jakie wzbudziły publikacje „Gazety Gdańskiej” na temat obrony p... Krzysztof Dośla: Andrzej Duda jest blisko „Solidarności” » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... „Solidarność” poprze kandydaturę Andrzeja Dudy? » Obradujący w Zakopanem członkowie Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” dzisiaj, czwartek 20 luty, dys... Komornik w SM Ujeścisko » W środę w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko pojawił się komornik w asyście policji celem... Barzowski pyta Struka o rondo Bonny » Jerzy Barzowski, szef klubu PiS w sejmiku pomorskim, skierował do marszałka Mieczysława Struka inter... Czy to definitywny koniec Starej Oliwy? » Raczej tak, nie ma się już czym łudzić. Degradacja tej jeszcze do niedawna spokojnej dzielnicy zosta... Rok 2019 na pomorskich drogach: mniej wypadków, ale więcej ofiar śmier... » W roku 2019 na pomorskich drogach spadła liczba wypadków względem roku 2018, ale niestety było więce... Pomorski NFZ zamknął rok 2019 » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ ostatecznie podsumował wydatki poniesione w roku 2019 na świadczenia...
Reklama
Ordery dla gdańskich ławników - rada wybiera a prezydent nagradza
czwartek, 13 lutego 2020 11:12
Ordery dla gdańskich ławników - rada wybiera a prezydent nagradza
Władze Gdańska odznaczają ławników Sądu Rejonowego Gdańsk-Połu ...
LOTOS PKH przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Oświęcimiu
piątek, 21 lutego 2020 20:18
LOTOS PKH przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Oświęcimiu
W pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowej serii Polskiej Hokej Ligii LO ...
Lechia ma patent na Piasta
piątek, 14 lutego 2020 22:00
Lechia ma patent na Piasta
W trzecim w tym sezonie meczu z Piastem Lechia po raz trzeci schodził ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

August von Brandis
wtorek, 11 lutego 2020 17:05
August von Brandis
Pod koniec 2013 roku pisałem o postaci artysty, którego nazwisko prz ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 15 listopada 2017 17:02

Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku. To już dziewiąta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich debat i spotkań edukacyjnych.Konferencja odbyła się w środę, 15 listopada, w auli gdańskiego technikum i została poprowadzona przez samych uczniów. Tegoroczne spotkanie zostało poświęcone zagadnieniom związanym między innymi z autoprezentacją, postawą podczas rozmów kwalifikacyjnych, technikami motywacyjnymi czy kształtowaniem własnego wizerunku. Młodzież mogła wysłuchać charyzmatycznych wystąpień zaproszonych ekspertów, a także wziąć udział w interaktywnych warsztatach „Wykreuj się z nami”. Na scenie pojawili się goście z różnych branży i podczas wystąpień dzielili się swoim doświadczeniami i spostrzeżeniami. Na początku głos zabrała Paulina Pers z działu Human Resources firmy Ansta i Sandra Baruffi, która zawodowo zajmuje się procesami rekrutacyjnymi. Następnie wystąpił konferansjer Andrzej Stawicki, a panel zamknęła Aleksandra Mokwa specjalistka z działu promocji Miasta Gdańska. Aeropag to jednak nie tylko wystąpienia eksperckie – nie mogło zabraknąć czasu na otwartą dyskusję i część warsztatową.


altaltalt„Wartości, idee i postawy” – to główne elementy, którym są poświęcone spotkania. Elementy pozostają stałe, jednak tematyka co roku jest inna. Do tej pory zostały poruszane między innymi zagadnienia związane z kreatywnością, ryzykiem, czy rolą młodych w dialogu publicznym. Najważniejsze, iż po dzisiejszej debacie młodzież z pewnością będzie mogła wykorzystać pozyskaną wiedzę w praktyce, a tym samym będzie miała większe szanse na rynku pracy. Pomysłodawcami serii debat są nauczyciele Zespołu Szkół Łączności, którzy wraz z uczniami stworzyli cenny ośrodek wymiany myśli. Projekt został dofinansowany z Funduszu Młodzieżowego.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież