Sprzątanie grobu Erwiny Barzychowskiej w ramach akcji „Daj misiaka dla... » Erwina Barzychowska to pierwsza dziecięca ofiara II wojny światowej w Gdańsku. Postać dziewczynki st... Gdański panel obywatelski – nowa forma partycypacji mieszkańców » W Gdańsku pojawia się nowa forma partycypacji obywatelskiej – tzw. panel obywatelski. Reprezentatywn... Prezydent zaprasza - Adenauer płaci » Na zaproszenie prezydenta Adamowicza jubileusz 30-lecia funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego odb... Kazimierz Koralewski: Adamowicz uwikłał cały wymiar sprawiedliwości we... » Z Kazimierzem Koralewskim, przewodniczącym Klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska rozmawia Artur S. Górsk... Gdańscy prokuratorzy wezwani przed oblicze komisji śledczej » Sejmowa specjalna komisja śledcza do zbadania afery Amber Gold i wyjątkowej niefrasobliwości i opies... Przekazanie maskotek strażakom w ramach akcji „Daj misiaka dla dziecia... » W rocznicę śmierci Erwiny Barzychowskiej, 10-letniej ofiary II wojny światowej, przedstawiciele Foru... Akademickie Targi Pracy na Uniwersytecie Gdańskim » Trzecia edycja Akademickich Targów Pracy to wydarzenie zorganizowane przez Biura Karier największych... Mediacja - warto poznać i skorzystać » W dniach 17-22 października w Sądzie Okręgowym w Gdańsku oraz Sądach Rejonowych okręgu gdańskiego tr... Panel dyskusyjny w ramach obchodów jubileuszu Trybunału Konstytucyjneg... » W ramach obchodów jubileuszu Trybunału Konstytucyjnego, które miały miejsce w Dworze Artusa w Gdańsk... Jubileusz Trybunału Konstytucyjnego w Gdańsku » – Bardzo się cieszę, że ci, którzy nie byli szczęśliwi, że Trybunał śmie świętować swoje 30-lecie, n...
Reklama

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 20 kwietnia 2012 14:57

Żonkil to symbol nadziei w walce z rakiem. Ten delikatny, wiosenny kwiat oznacza triumf poświęcenia nad egoizmem, miłości nad śmiercią. Stowarzyszenie „Crede Femina” zaprasza na organizowany w Gdańsku MARSZ ŻÓŁTEGO ŻONKILA ul. Długą i Długim Targiem. Zbiórka przy Złotej Bramie 21 kwietnia 2012  (sobota) o godz. 12.00.Uczestniczki marszu, członkinie Stowarzyszenia „Crede Femina” będą  rozdawać te żółte wiosenne kwiaty oraz ulotki edukacyjne. Po marszu odbędzie się koncert w restauracji „Gdańskiej”.


alt

Uczestniczki marszu z ubiegłego roku


- Crede Femina to stowarzyszenie kobiet świadomych siebie oraz swoich życiowych ról - twierdzi jego prezes dr Wanda Alicja Kustrzeba. - Nie jest nas wiele, ale mamy siłę tysięcy. Synergiczna energia pozwala nam na realizowanie projektów, które wydawały się być poza zasięgiem. Mamy potencjał i chętnie współpracujemy z ludźmi, którzy wierzą, że warto przenosić góry nie czekając na wynagrodzenie. Nie stronimy od obecności w mediach, ale też nie pchamy się na świecznik - czerwony dywan nie jest miejscem dla nas. Skupiamy się na działaniach lokalnych, choć – proszone o wsparcie – bywamy chętnie w całej Polsce.


Interesuje nas obszar związany z rozwojem ruchowym i emocjonalnym. Inspiruje nas sztuka, dlatego często nasze działania zahaczają o różne jej dziedziny. Duże znaczenie ma dla nas także dbałość o psychofizyczny dobrostan, bo dzięki niemu tworzy się życiowa harmonia.


Spotkajmy się 21.04 (sobota) godz. 12.00 w marszu życia i nadziei!
GG
fot. Maciej Kostun

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


p1250337.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam