Karol Nawrocki odpowiada na zarzuty sformułowane przez radnych klubu "... » Karol Nawrocki, Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, wydał oświadczenie odnosząc się do za... Zmarł Olgierd Pawłowski » W wieku 95 lat odszedł Olgierd Pawłowski. Legenda radiowego dziennikarstwa na Wybrzeżu.Spiker, lekto... „Środa z profilaktyką” - dyżur diabetyków » W środę 13 listopada, w kolejnej odsłonie akcji „Środa z profilaktyką”, w siedzibie Pomorskiego Oddz... Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska » Dziennikarze "Gazety Gdańskiej" i Radia Gdańsk dotarli do sprawozdania zarządu spółki Gdańskie Centr... 17. Gdańska Parada Niepodległości » Tysiące gdańszczan, jako uczestnicy lub widzowie, wzięło udział w 17. Gdańskiej Paradzie Niepodległo... Moda kontra rak » Mali pacjenci Oddziału Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku w sobot... „Solidarność” i biskupi. Konferencja w Sali BHP „Od godności człowieka... » Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” i Międzynarodowe Centrum Badań nad Fenomenem Solidarności, czyli ... Poseł Płażyński w sprawie redaktora Naskręta pisze do Prokuratora Kraj... » W związku z wezwaniem na policję dziennikarza Macieja Naskręta za upublicznienie nagrania z prezyden... Talenty Pokoleń 2019 » W ramach Gdańskich Dni Seniora 2019 w Centrum Rozwoju Talentów Gdańskiego Urzędu Pracy miała miejsce... Red. Naskręt podejrzany - cena wódki czy demokracji? » Maciej Naskręt, obecnie dziennikarz Radia Gdańsk, który pracując jeszcze w redakcji portalu Trójmias...
Reklama
Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska
wtorek, 12 listopada 2019 15:22
Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska
Dziennikarze "Gazety Gdańskiej" i Radia Gdańsk dotarli do sprawozdan ...
Trefl rozbił Asseco Resovię
środa, 13 listopada 2019 23:00
Trefl rozbił Asseco Resovię
Po bardzo dobrej grze siatkarze Trefla rozbili w ERGO Arena Asseco Res ...
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
niedziela, 10 listopada 2019 19:06
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
W piątym spotkaniu z rzędu Lechia nie odniosła zwycięstwa. Biało- ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Ryszard Kowalewski – Moje góry
niedziela, 03 listopada 2019 16:08
Ryszard Kowalewski – Moje góry
„Góry sobie poradzą beze mnie, ja bez gór nie bardzo. Od lat kied ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

INNO3city - pomorskie liderem innowacji?

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 16 listopada 2011 17:53

altINNO3city to temat II międzynarodowej konferencji poświęconej innowacjom. Pomorskie firmy pokażą swoje najnowsze osiągnięcia.


Konferencja została zorganizowana z myślą o przedstawicielach przedsiębiorstw, uczelni wyższych, instytucji otoczenia biznesu i administracji. Ze względu na międzynarodowy charakter, w roli prelegentów i panelistów spotkanie gromadzi polskich i zagranicznych ekspertów, specjalizujących się w różnych obszarach szeroko pojętego procesu innowacyjnego, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym.


Tematyka prelekcji została dobrana w taki sposób, aby z jednej strony inspirować i zachęcać do myślenia o innowacjach w kategorii potencjału rozwojowego organizacji, z drugiej zaś ukazywać realne możliwości podniesienia efektywności poprzez wprowadzenie skuteczniejszych metod zarządzania procesem innowacyjnym. Dużo uwagi poświęcono motywowaniu i zwiększaniu możliwości twórczych ludzi, mając na uwadze, że w gospodarce opartej na wiedzy, to oni stanowią najważniejszy kapitał poszczególnych instytucji.


Podczas konferencji - jak jej organizatora informuje Małgorzata Pisarewicz, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego - będzie też okazja do wysłuchania konkretnych wskazówek, w jaki sposób budować strategie innowacji oraz jak projektować, rozwijać i planować sprzedaż produktu innowacyjnego, aby osiągnąć sukces na rynku globalnym.


Ważnym elementem II konferencji INNO3city będzie Gala Premier, podczas której pomorskie firmy z branży ICT będą prezentowały opracowane przez siebie najnowsze innowacje. Natomiast na zakończenie panelu głównego konferencji swoją światową premierę będzie miał najnowszy produkt kolejnego z pomorskich innowacyjnych przedsiębiorstw, działającego głównie na rynkach zagranicznych. Produkt ten spowodować ma, że kupowanie i sprzedawanie ma szansę zmienić całkowicie swoje oblicze. 

Wła-49

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież