Radny dzielnicy Chełm walczy o windy na przystankach tramwajowych » Od prawie 2 lat nie działają windy na przystankach tramwajowych Odrzańska i Pohulanka. Zostały wyłąc... Jak nie zmarnować głosu 26 maja? » W niedzielę wybierzemy naszych posłów do Parlamentu Europejskiego, forum debaty politycznej i podejm... Koncert Wojciecha Karolaka w 80. urodziny artysty » Kompozytor, pianista, saksofonista altowy i tenorowy, jeden z najwybitniejszych muzyków jazzowych w ... NFZ i PFRON podpisały porozumienie o współpracy » W gabinecie dyrektora Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku podpisano porozumienie pomiędzy Oddziałe... W sprawie piramidy finansowej Amber Gold: Winni! » Dzisiaj rozpoczęło się odczytywanie w gdańskim Sądzie Okręgowym sentencji wyroku na Marcina P. i jeg... W słońcu i deszczu "Wiosna w ogrodzie" bije frekwencyjny rekord » 17. Ogólnopolska Wystawa Ogrodnicza połączona z kiermaszem "WIOSNA W OGRODZIE" przeszła do historii.... Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold » Z mec. Małgorzatą Wassermann, przewodniczącą Komisji Śledczej do zbadania prawidłowości i legalności... W maju ścieżki prowadzą do Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Gdańsk miastem wolności i polskości? » W rocznicę bezwarunkowej kapitulacji Niemiec, kończącej II wojnę światową w Europie, 8 maja br. wyso... Minister Arabski wypaczył instrukcję? Prokurator żąda 1,5 roku pozbawi... » Prokuratora wnioskuje o karę 1,5 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata dla Tomasza Arabs...
Reklama
Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold
czwartek, 16 maja 2019 20:02
Małgorzata Wassermann: Marcin P. nie wymyślił Amber Gold
Z mec. Małgorzatą Wassermann, przewodniczącą Komisji Śledczej do ...
Będzie czwarty mecz Arki z Anwilem
wtorek, 21 maja 2019 18:27
Będzie czwarty mecz Arki z Anwilem
Po dramatycznej walce Anwil Włocławek zdołał zachować szansę na ...
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
wtorek, 21 maja 2019 10:23
Po historycznym sezonie…. LECHIA W EUROPIE
W miniony weekend polskie drużyny zakończyły sezon 2018/2019. Lechi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
wtorek, 14 maja 2019 14:35
Profesor Pfuhle i jego uczniowie – obraz drugi
Niezaprzeczalnym faktem jest przynależność Fritza Pfuhle do narodow ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
niedziela, 07 kwietnia 2019 20:22
Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2019 – Kto? Gdzie? Kiedy?
Cztery dni, 10 koncertów i siedmioro artystów, Siesta Festival po ra ...
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
niedziela, 24 lutego 2019 16:54
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
Gala Sportu w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Rumia 22 lutego br., po ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Aktywna Majówka Pracodawców Pomorza - GALERIA

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 11 maja 2013 21:46

altPracodawcy Pomorza spotkali się na Majówce z okazji dziesiątej rocznicy akcesu Polski do Unii Europejskiej w Kolibki Adventure Park.


GALERIA


Piknik zorganizowano w Kolibki Adventure Park. Majówka Pracodawców Pomorza stała pod znakiem różnego rodzaju aktywności. - Do tej pory spotykaliśmy się w Szymbarku, ale już od jakiegoś czasu koledzy przekonywali, że mamy taki potencjał, że pora wypromować inne miejsca na Pomorzu - powiedział Zbigniew Borkowski, wiceprzewodniczący Pracodawców Pomorza, prezes firmy Infracorr.


alt

Jan Klapkowski, drugi z prawej, wyznał, że jeśli tylko będzie tak potrzeba to zawsze jest gotów służyć radą i pomocą


Podczas Majówki jej uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji oferowanych przez Kolibki Adventure Park. Dla gości Majówki przygotowano trzy pakiety atrakcji. W pierwszym - "Podniebne przygody" można było skorzystać ze Średniego Parku Linowego, Tyrolki - zjazdu linowego oraz zwiedzić domki na drzewie. W ramach drugiego pakietu - Komando Foki - można było przejść Tor Komandosa, przez 15 minut jeździć quadem oraz skorzystać zjazdu linowego. Trzeci pakiet - Szlak Urwisa obejmował ściankę wspinaczkową, Skok Adrenaliny, Średni Park Linowy.


alt


Były również liczne konkursy m.in. można było wygrać bilety na koncert Bon Jovi na PGE Arena. W konkursie wbijania gwoździa rywalizowały najpierw dzieci, potem panie, a na końcu panowie. W innym konkursie na główce wbitego gwoździa udało się ułożyć 14 kolejnych.


alt


Majówkę zorganizowano z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Polski do Unii Europejskiej. Jak ten okres dla pracodawców ocenił Jan Klapkowski?
- Były to lata trudne, bo w pewnym momencie przeżyliśmy olbrzymi kryzysy światowy, europejski - stwierdził jeden z założycieli Gdańskiego Związku Pracodawców, który od 2010 roku funkcjonuje jako Pracodawcy Pomorza. - Trzeba powiedzieć, że pracodawcy polscy dali sobie wyśmienicie radę na tle innych krajów europejskich. Oczywiście był spadek jeśli chodzi o produkcję, ale przeżyliśmy kryzys i cały czas się rozwijamy dynamicznie. Nasze organizacje zrzeszone w Pracodawcach Pomorza, a uprzednio w Gdańskim Związku Pracodawców, poradziły sobie wyśmienicie i nie było żadnych problemów. Spotykaliśmy się z prośbami o pomoc w zakresie rozwoju gospodarczego. W incydentalnych przypadkach problemów reagowaliśmy natychmiast.


altPodczas wystąpienia rozpoczynającego Majówkę Jan Klapkowski wyznał, że dzień wcześniej oficjalnie zakończył pracę na etacie, jest free manem i będzie miał dużo wolnego czasu. Czy jednak osoba o tak dużej wiedzy i takich zasługach dla pomorskiej przedsiębiorczości rzeczywiście będzie "odpoczywać"? - Obiecałem prezesowi Canowieckiemu, dyrektorowi Limonowi, że w miarę potrzeb będę służył swoją pomocą i radą - wyznał Jan Klapkowski. - Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę się spotykał. Trudno się rozstać z organizacją, którą się zakładało 24 lata temu i przez cały ten czas się w niej działało.
Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież