Pół roku elektronicznej recepty w Polsce » 8 stycznia wszedł w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. Do dziś w Polsce wy... Igor Strzok: Miasto bez wizji? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku- W Gdańsku jest wiele probl... Energa stawia na potencjał zielonej energii » Spółka Energa wchodząca w skład Grupy ORLEN uruchomiła jedną z największych farm wiatrowych w Polsce... Gdańsk szczodrością leży... Parkingi "800+" dla radnych - ciastko za 8... » W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrektywę administracji A. Dulkiewicz, ... Nitras i Karnowski - twarze Trzaskowskiego » Zanim obywatel Trzaskowski udoskonali demokrację eliminując zbędne pytania, towarzysz jego kampanii,... Zarząd Razem za... 0,8 mln zł » Liderzy socjalistycznej partii Razem zarobili... w zarządzie partii Razem w 2019 roku po 200 tys. zł... Tomasz Jakubiak w Radiu Gdańsk » Podróże kulinarne z osobowością. Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popula... Większe pieniądze dla placówek medycznych za wystawianie skierowań ele... » Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki podstawowej opieki zdrowotnej oraz a... Kaszubi murem za Dudą » 30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów prezydenckich. Także na Pomorzu. Pł... Nie żyje Stanisław Michel » 1 lipca w wieku 93 lat zmarł Stanisław Michel, zasłużony architekt, budowniczy Gdańska. O jego śmier...
Reklama
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
wtorek, 07 lipca 2020 17:49
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrekt ...
Składy na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej
środa, 08 lipca 2020 13:28
Składy na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej
Zdunek Wybrzeże i Unia Tarnów podały składy na inauguracyjny mecz ...
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
środa, 08 lipca 2020 21:08
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
Lechia stanie przed szansą obrony Pucharu Polski. Podopieczni Piotra ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Eksperyment sopockiego Karaima
niedziela, 28 czerwca 2020 12:47
Eksperyment sopockiego Karaima
Jarek Nowicki należy do niewielkiej polskiej społeczności Karaimów ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Aktywna Majówka Pracodawców Pomorza - GALERIA

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 11 maja 2013 21:46

altPracodawcy Pomorza spotkali się na Majówce z okazji dziesiątej rocznicy akcesu Polski do Unii Europejskiej w Kolibki Adventure Park.


GALERIA


Piknik zorganizowano w Kolibki Adventure Park. Majówka Pracodawców Pomorza stała pod znakiem różnego rodzaju aktywności. - Do tej pory spotykaliśmy się w Szymbarku, ale już od jakiegoś czasu koledzy przekonywali, że mamy taki potencjał, że pora wypromować inne miejsca na Pomorzu - powiedział Zbigniew Borkowski, wiceprzewodniczący Pracodawców Pomorza, prezes firmy Infracorr.


alt

Jan Klapkowski, drugi z prawej, wyznał, że jeśli tylko będzie tak potrzeba to zawsze jest gotów służyć radą i pomocą


Podczas Majówki jej uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji oferowanych przez Kolibki Adventure Park. Dla gości Majówki przygotowano trzy pakiety atrakcji. W pierwszym - "Podniebne przygody" można było skorzystać ze Średniego Parku Linowego, Tyrolki - zjazdu linowego oraz zwiedzić domki na drzewie. W ramach drugiego pakietu - Komando Foki - można było przejść Tor Komandosa, przez 15 minut jeździć quadem oraz skorzystać zjazdu linowego. Trzeci pakiet - Szlak Urwisa obejmował ściankę wspinaczkową, Skok Adrenaliny, Średni Park Linowy.


alt


Były również liczne konkursy m.in. można było wygrać bilety na koncert Bon Jovi na PGE Arena. W konkursie wbijania gwoździa rywalizowały najpierw dzieci, potem panie, a na końcu panowie. W innym konkursie na główce wbitego gwoździa udało się ułożyć 14 kolejnych.


alt


Majówkę zorganizowano z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Polski do Unii Europejskiej. Jak ten okres dla pracodawców ocenił Jan Klapkowski?
- Były to lata trudne, bo w pewnym momencie przeżyliśmy olbrzymi kryzysy światowy, europejski - stwierdził jeden z założycieli Gdańskiego Związku Pracodawców, który od 2010 roku funkcjonuje jako Pracodawcy Pomorza. - Trzeba powiedzieć, że pracodawcy polscy dali sobie wyśmienicie radę na tle innych krajów europejskich. Oczywiście był spadek jeśli chodzi o produkcję, ale przeżyliśmy kryzys i cały czas się rozwijamy dynamicznie. Nasze organizacje zrzeszone w Pracodawcach Pomorza, a uprzednio w Gdańskim Związku Pracodawców, poradziły sobie wyśmienicie i nie było żadnych problemów. Spotykaliśmy się z prośbami o pomoc w zakresie rozwoju gospodarczego. W incydentalnych przypadkach problemów reagowaliśmy natychmiast.


altPodczas wystąpienia rozpoczynającego Majówkę Jan Klapkowski wyznał, że dzień wcześniej oficjalnie zakończył pracę na etacie, jest free manem i będzie miał dużo wolnego czasu. Czy jednak osoba o tak dużej wiedzy i takich zasługach dla pomorskiej przedsiębiorczości rzeczywiście będzie "odpoczywać"? - Obiecałem prezesowi Canowieckiemu, dyrektorowi Limonowi, że w miarę potrzeb będę służył swoją pomocą i radą - wyznał Jan Klapkowski. - Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę się spotykał. Trudno się rozstać z organizacją, którą się zakładało 24 lata temu i przez cały ten czas się w niej działało.
Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież