Krzyż dziękczynny FMW na Ołtarzu Ojczyzny » Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś... Piotr Duda: W walce o wolność, godność, Boga i rodzinę na brać górnicz... » Z Piotrem Dudą, przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S. Górski- „Wyjeż... Jacek Zdrojewski: Wytarte kolana Czarzastego » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Nagroda dla widowiska Poland: First to Fight » Multimedialne widowisko plenerowe POLAND: FIRST TO FIGHT, będące koprodukcją Muzeum II Wojny Światow... Koncert według twórczości Jacka Kaczmarskiego "Świadectwo" w Gdyni » W Gdyni 13 grudnia br. w kościele oo. franciszkanów przy ul. Ujejskiego, odbędzie się koncert wg. Ja... Refleksje o ludziach ogromnej wiary, pięknych życiorysach » 70 osób reprezentujących różne środowiska i odmienne światopoglądy wzięło udział w 15 debatach panel... Daniel Obajtek: Naturalny wybór - przyszłość Polski » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen rozmawia Marek Formela- Panie Prezesie, po co Wam Energa?Da... Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz » Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwudniowa wycieczka prezydent Gdańska... Tablice z 21 postulatami MKS mają swoje miejsce w Sali BHP nie w ECS » Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” uznaje za niedopuszczalne blokowanie przez Europejskie Centrum So... Orlen przejmuje Energę: Płażyński prostuje polityków PO » Pomorscy politycy PO - Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Mieczysław Struk, marszałek wojewód...
Reklama
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
środa, 11 grudnia 2019 21:33
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwu ...
Trefl w Warszawie bez seta i punktów
sobota, 14 grudnia 2019 22:37
Trefl w Warszawie bez seta i punktów
Siatkarze Trefla po raz pierwszy w tym sezonie nie zdołali wygrać w ...
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:52
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
Piłkarze Lechii Gdańsk kolejny sezon będą grać z logiem Energi na ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
poniedziałek, 09 grudnia 2019 16:08
Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
Ostatnie tygodnie roku już tradycyjnie przynoszą wzmożony ruch w ga ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Aktywna Majówka Pracodawców Pomorza - GALERIA

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 11 maja 2013 21:46

altPracodawcy Pomorza spotkali się na Majówce z okazji dziesiątej rocznicy akcesu Polski do Unii Europejskiej w Kolibki Adventure Park.


GALERIA


Piknik zorganizowano w Kolibki Adventure Park. Majówka Pracodawców Pomorza stała pod znakiem różnego rodzaju aktywności. - Do tej pory spotykaliśmy się w Szymbarku, ale już od jakiegoś czasu koledzy przekonywali, że mamy taki potencjał, że pora wypromować inne miejsca na Pomorzu - powiedział Zbigniew Borkowski, wiceprzewodniczący Pracodawców Pomorza, prezes firmy Infracorr.


alt

Jan Klapkowski, drugi z prawej, wyznał, że jeśli tylko będzie tak potrzeba to zawsze jest gotów służyć radą i pomocą


Podczas Majówki jej uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji oferowanych przez Kolibki Adventure Park. Dla gości Majówki przygotowano trzy pakiety atrakcji. W pierwszym - "Podniebne przygody" można było skorzystać ze Średniego Parku Linowego, Tyrolki - zjazdu linowego oraz zwiedzić domki na drzewie. W ramach drugiego pakietu - Komando Foki - można było przejść Tor Komandosa, przez 15 minut jeździć quadem oraz skorzystać zjazdu linowego. Trzeci pakiet - Szlak Urwisa obejmował ściankę wspinaczkową, Skok Adrenaliny, Średni Park Linowy.


alt


Były również liczne konkursy m.in. można było wygrać bilety na koncert Bon Jovi na PGE Arena. W konkursie wbijania gwoździa rywalizowały najpierw dzieci, potem panie, a na końcu panowie. W innym konkursie na główce wbitego gwoździa udało się ułożyć 14 kolejnych.


alt


Majówkę zorganizowano z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Polski do Unii Europejskiej. Jak ten okres dla pracodawców ocenił Jan Klapkowski?
- Były to lata trudne, bo w pewnym momencie przeżyliśmy olbrzymi kryzysy światowy, europejski - stwierdził jeden z założycieli Gdańskiego Związku Pracodawców, który od 2010 roku funkcjonuje jako Pracodawcy Pomorza. - Trzeba powiedzieć, że pracodawcy polscy dali sobie wyśmienicie radę na tle innych krajów europejskich. Oczywiście był spadek jeśli chodzi o produkcję, ale przeżyliśmy kryzys i cały czas się rozwijamy dynamicznie. Nasze organizacje zrzeszone w Pracodawcach Pomorza, a uprzednio w Gdańskim Związku Pracodawców, poradziły sobie wyśmienicie i nie było żadnych problemów. Spotykaliśmy się z prośbami o pomoc w zakresie rozwoju gospodarczego. W incydentalnych przypadkach problemów reagowaliśmy natychmiast.


altPodczas wystąpienia rozpoczynającego Majówkę Jan Klapkowski wyznał, że dzień wcześniej oficjalnie zakończył pracę na etacie, jest free manem i będzie miał dużo wolnego czasu. Czy jednak osoba o tak dużej wiedzy i takich zasługach dla pomorskiej przedsiębiorczości rzeczywiście będzie "odpoczywać"? - Obiecałem prezesowi Canowieckiemu, dyrektorowi Limonowi, że w miarę potrzeb będę służył swoją pomocą i radą - wyznał Jan Klapkowski. - Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę się spotykał. Trudno się rozstać z organizacją, którą się zakładało 24 lata temu i przez cały ten czas się w niej działało.
Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież