Gdańscy radni PiS nie zgadzają się na fałszowanie historii przez Rosję » - Nie ma naszej zgody na fałszowanie historii - powiedział Kacper Płażyński, przewodniczący klubu ra... Instytut Solidarności: co dalej z ECS? » 31 sierpnia br. zostanie w Gdańsku podpisana umowa o powołaniu Instytutu Dziedzictwa Solidarności. D... Gdańska demokracja w Fundacji Gdańskiej » Skarbnik Gdańska, Teresa Blacharska, nie podaje w swoim oświadczeniu majątkowym, że jest członkiem r... Prawie 13 mln złotych więcej na leczenie na Pomorzu » Dodatkowe prawie 13 mln zł na leczenie pacjentów przeznaczy Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ na przeł... Pomorska drużyna PiS » Podczas briefingu prasowego przy hali Olivia Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów do Sejmu... Posłowie i radni na listach PiS » Zjednoczona Prawica idąca do wyborów parlamentarnych pod szyldem PiS zaprezentowała w piątek 16 sier... Kobiety liderkami Lewicy na Pomorzu » Beata Maciejewska z Wiosny w Gdańsku i Joanna Senyszyn z SLD w Gdyni mają otwierać listy Lewicy (SLD... Gedania - bastion polskości w Wolnym Mieście Gdańsku » Historia Gedanii, najstarszego polskiego klubu w Gdańsku, jego działalności sportowej i patriotyczne... Jerzy Barzowski: Jak prowadzić dialog z milczącym marszałkiem Strukiem... » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Wycieczkowiec » Jobst Bittner, niemiecki prelegent komercyjnej konferencji o pojednaniu, którą z okazji 80 rocznicy ...
Reklama
Pomorska drużyna PiS
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 16:28
Pomorska drużyna PiS
Podczas briefingu prasowego przy hali Olivia Prawo i Sprawiedliwość ...
Kubica wsiądzie do swego bolidu i pokona tor Formuły 1 nad morzem
sobota, 10 sierpnia 2019 12:10
Kubica wsiądzie do swego bolidu i pokona tor Formuły 1 nad morzem
Będzie tor Formuły 1, na plaży strefa Rajdu Dakar, a nad Bałtykiem ...
Lechia poległa w Bełchatowie
niedziela, 18 sierpnia 2019 18:40
Lechia poległa w Bełchatowie
Piłkarze Lechii po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobyli nawet punkt ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wspomnienie o Krzysztofie Kamińskim (1939.06.11-2019.08.16)
sobota, 17 sierpnia 2019 11:36
Wspomnienie o Krzysztofie Kamińskim (1939.06.11-2019.08.16)
Odszedł na zawsze z naszego grona Krzysztof Kamiński…Był jedną z ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
poniedziałek, 03 czerwca 2019 20:00
Udany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi
Goście, którzy zdecydowali się na przybycie na festyn do Ósemki z ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Aktywna Majówka Pracodawców Pomorza - GALERIA

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 11 maja 2013 21:46

altPracodawcy Pomorza spotkali się na Majówce z okazji dziesiątej rocznicy akcesu Polski do Unii Europejskiej w Kolibki Adventure Park.


GALERIA


Piknik zorganizowano w Kolibki Adventure Park. Majówka Pracodawców Pomorza stała pod znakiem różnego rodzaju aktywności. - Do tej pory spotykaliśmy się w Szymbarku, ale już od jakiegoś czasu koledzy przekonywali, że mamy taki potencjał, że pora wypromować inne miejsca na Pomorzu - powiedział Zbigniew Borkowski, wiceprzewodniczący Pracodawców Pomorza, prezes firmy Infracorr.


alt

Jan Klapkowski, drugi z prawej, wyznał, że jeśli tylko będzie tak potrzeba to zawsze jest gotów służyć radą i pomocą


Podczas Majówki jej uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji oferowanych przez Kolibki Adventure Park. Dla gości Majówki przygotowano trzy pakiety atrakcji. W pierwszym - "Podniebne przygody" można było skorzystać ze Średniego Parku Linowego, Tyrolki - zjazdu linowego oraz zwiedzić domki na drzewie. W ramach drugiego pakietu - Komando Foki - można było przejść Tor Komandosa, przez 15 minut jeździć quadem oraz skorzystać zjazdu linowego. Trzeci pakiet - Szlak Urwisa obejmował ściankę wspinaczkową, Skok Adrenaliny, Średni Park Linowy.


alt


Były również liczne konkursy m.in. można było wygrać bilety na koncert Bon Jovi na PGE Arena. W konkursie wbijania gwoździa rywalizowały najpierw dzieci, potem panie, a na końcu panowie. W innym konkursie na główce wbitego gwoździa udało się ułożyć 14 kolejnych.


alt


Majówkę zorganizowano z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Polski do Unii Europejskiej. Jak ten okres dla pracodawców ocenił Jan Klapkowski?
- Były to lata trudne, bo w pewnym momencie przeżyliśmy olbrzymi kryzysy światowy, europejski - stwierdził jeden z założycieli Gdańskiego Związku Pracodawców, który od 2010 roku funkcjonuje jako Pracodawcy Pomorza. - Trzeba powiedzieć, że pracodawcy polscy dali sobie wyśmienicie radę na tle innych krajów europejskich. Oczywiście był spadek jeśli chodzi o produkcję, ale przeżyliśmy kryzys i cały czas się rozwijamy dynamicznie. Nasze organizacje zrzeszone w Pracodawcach Pomorza, a uprzednio w Gdańskim Związku Pracodawców, poradziły sobie wyśmienicie i nie było żadnych problemów. Spotykaliśmy się z prośbami o pomoc w zakresie rozwoju gospodarczego. W incydentalnych przypadkach problemów reagowaliśmy natychmiast.


altPodczas wystąpienia rozpoczynającego Majówkę Jan Klapkowski wyznał, że dzień wcześniej oficjalnie zakończył pracę na etacie, jest free manem i będzie miał dużo wolnego czasu. Czy jednak osoba o tak dużej wiedzy i takich zasługach dla pomorskiej przedsiębiorczości rzeczywiście będzie "odpoczywać"? - Obiecałem prezesowi Canowieckiemu, dyrektorowi Limonowi, że w miarę potrzeb będę służył swoją pomocą i radą - wyznał Jan Klapkowski. - Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę się spotykał. Trudno się rozstać z organizacją, którą się zakładało 24 lata temu i przez cały ten czas się w niej działało.
Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież