Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

"Wilki" skazane na pożarcie

altW niedzielę Renault Zdunek Wybrzeże na swoim torze podejmie KSM Krosno. Początek meczu o godz. 16.00. Na stadion warto wybrać się wcześniej, bo już o 13.00 na boisku bocznym rozpocznie się festyn rodzinny.Patrząc na dotychczasowe wyniki obu ekip nie trudno wskazać faworyta i przewidzieć wynik.
Przed sezonem wydawało się, że KSM zbudowało ciekawy skład, który może nie będzie walczył o miejsca w pierwszej czwórce, ale zwłaszcza na swoim torze może napsuć krwi faworytom. Krośnianie zaczęli rozgrywki nieźle, po walce przegrali w Krakowie. Potem było o wiele gorzej. "Wilki" doznały trzech porażek na swoim torze z Polonią Piła, Lokomotiv Daugavpils i Orłem Łódź oraz w Częstochowie, a w ostatni piątek w Rzeszowie. Szczególnie bolesne były porażki z pilanami i Łotyszami. W obu meczach mimo, że rozgrywanych na krośnieńskim torze KSM był bezradny. Problemem zespołu z Krosna jest nierówna forma zawodników. Liderem jest Mirosław Jabłoński, ale i jemu przydarzają się wpadki. Nieźle spisuje się Marcin Rempała. Duże wahania, i to w trakcie spotkań, notuje Ernest Koza. Bardzo słabo sezon zaczął Tomasz Chrzanowski, który był liderem krośnian w drugiej części poprzedniego sezonu. Trudno spodziewać się, że krośnianie poważnie zagrożą podopiecznym Grzegorza Dzikowskiego na ich torze.


Goście zgłosili skład z jednym obcokrajowcem Siergiejem Łogaczowem. Po odsunięciu od kilku spotkań do składu krośnian wraca Tomasz Chrzanowski, który został zestawiony w parę z innym byłym zawodnikiem gdańskiej drużyny Mirosławem Jabłońskim.


W gdańskiej drużynie w porównaniu do ostatniego meczu w Rawiczu jedna zmiana personalna i roszady w parach. Po raz pierwszy w tym sezonie okazję do występu w meczu ligowym otrzyma Eduard Krcmar, który wygrał w ostatnich dniach eliminacje do challenge SEC i został młodzieżowym mistrzem Czech. Eda zastąpi Andersa Thomsena i pojedzie w parze z Oskarem Fajferem. Drugą parę utworzą Renat Gafurow i Kamil Brzozowski, który po udanym wystąpie w Rawiczu otrzyma drugą szansę. Z juniorami jeździć będzie Linus Sundstroem. W sobotę trójka gdańszczan - Linus Sundstroem, Anders Thomsen i Eduard Krcmar - startowała w rundzie eliminacyjnej do Grand Prix. Zawodnicy Wybrzeża wypadli przeciętnie. Thomsen będzie w półfinale eliminacji do Grand Prix rezerwowym. Duńczyk zapewnił sobie tą pozycję po wygranej w biegu dodatkowym, w którym pokonał m.in. Sundstroema. Trzynaste miejsce zajął Krcmar.


O godz. 13.00 na boisku bocznym rozpocznie się festym rodzinny. Boczne boisko zamieni się w wielki plac zabaw zbudowany z dmuchanych zabawek i zjeżdżalni. Nie zabraknie malowania twarzy, czy stanowiącej dla dzieci wielką atrakcję, prezentacji wozu strażackiego. Starsi kibice będą mogli obejrzeć zarówno nowsze, jak i starsze samochody. Ponadto festyn odwiedzą najpiękniejsze Pomorzanki czyli kandydatki na Miss Ziemi Pomorskiej. Podczas całej imprezy czynne będą również stoiska gastronomiczne.
Zapraszamy do wzięcia udziału w festynie i korzystania z przewidzianych atrakcji bezpłatnie od godziny 13.00 na boisku bocznym. Festyn zakończy się o godzinie 16.00 tuż przed rozpoczęciem meczu ligowego.

Awizowane składy

KSM Krosno
1. Marcin Rempała
2. Ernest Koza
3. Mirosław Jabłoński
4. Tomasz Chrzanowski
5. Siergiej Łogaczow
6. Marcin Turowski

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Oskar Fajfer
10. Eduard Krcmar
11. Renat Gafurow
12. Kamil Brzozowski
13. Linus Sundstroem
15. Dominik Kossakowski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież