Pożegnalna uroczysta sesja Rady Miasta w Dworze Artusa ponad podziałam... » Radni trzech dzisiejszych klubów w Radzie Miasta Gdańska oraz radni, którzy w niej zasiadali od 1990... Apel Straży Miejskiej w związku z uroczystościami pogrzebowymi prezyde... » W związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Miasta Gdańska śp. Pawła Adamowicza, które odbęd... Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza » W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogrzebowa prezydenta Pawła Adamowicz... Wstrząs krwotoczny przyczyną zgonu prezydenta Adamowicza » Bezpośrednią przyczyną zgonu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był wstrząs krwotoczny - wynika ze ... Aleksandra Dulkiewicz zostanie komisarzem miasta » Aleksandra Dulkiewicz, pierwsza zastępczyni prezydenta Pawła Adamowicza otrzymała od premiera Mateus... Gdańszczanie uczcili pamięć prezydenta Pawła Adamowicza » Tysiące gdańszczan pojawiło się na Długim Targu, aby wziąć udział w Wiecu Przeciwko Nienawiści i Prz... Paweł Adamowicz nie żyje » Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska miał 54 lata. Został ugodzony przez bandytę nożem podcza... Solidarni z walczącym o życie Pawłem Adamowiczem » Ks. kanonik Ludwik Kowalski, proboszcz Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku zachęca do przybycia do Bazyli... Prezydent Paweł Adamowicz zaatakowany ostrym narzędziem na finale WOŚP » Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany ostrym narzędziem podczas finału WOŚP w Gdańsku... Pożegnanie Waldemara Bartelika » Rodzina, przyjaciele, koledzy z siatkarskiego parkietu i współpracownicy z Energi pożegnali w minion...
Reklama
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
środa, 16 stycznia 2019 13:16
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogr ...
Żużlowy terminarz sezonu 2019
czwartek, 17 stycznia 2019 14:36
Żużlowy terminarz sezonu 2019
W czwartek 17 stycznia poznaliśmy terminarz NICE 1. Ligi Żużlowej. ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
środa, 02 stycznia 2019 11:28
Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
Oliwski Ratusz Kultury przedstawi niebawem interesującą kolekcję ma ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
czwartek, 20 grudnia 2018 21:07
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
W nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Rumi 14 grudnia br. n ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Szybkie ciosy katowiczan

altDwa szybkie ciosy pozwoliły liderowi Polskiej Hokej Ligi, Tauron KH GKS Katowice, wygrać w hali Olivia MH Automatykę 2:1 (2:0, 0:1, 0:0).

MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Bramki: 0:1 Tomasz Malasiński (2), 0:2 Maciej Urbanowicz (4, 5 na 3), 1:2 Mateusz Danieluk (32, 5 na 4)

MH Automatyka: Witkowski - Chalupa, Malý, Steber, Polodna, Danieluk - Tieslukiewicz, Dolny, Vitek, Rożkow, Stasiewicz - Kantor, Pastryk, Strużyk, Pesta, Marzec - Lehmann, Ałeksiuk, Rompkowski, Wróbel, Smal.

Tauron KH GKS: Lindskoug - Devečka, Heikkinen, Wronka, Rohtla, Łopuski - Čakajík, Wanacki, Laakkonen, Pasiut, Malasiński - Tomasik, Krawczyk, Fraszko, Urbanowicz, Sawicki - Wysocki, Skokan, Mich. Rybak, Mac. Rybak, Krężołek.

W ostatnim meczu MH Automatyka już w pierwszych sekundach rozbiła Kadrę PZHL U23 strzelając dwie bramki. Scenariusz spotkania z Tauron KH GKS Katowice był podobny, ale to goście wystąpili w roli zadających ciosy. Pierwszą bramkę lider tabeli zdobył w 69 sekundzie meczu. Katowiczanie wykorzystali błędy gdańskiej obrony i Tomasz Malasiński nie miał problemu z wepchnięciem krążka do gdańskiej bramki. Utrata drugiej bramki była następstwem kar jakie złapali gdańszczanie. Goście przez ponad minutę grali 5 na 3 i 12 sekund przed powrotem na lód jednego z graczy MH Automatyki po raz drugi pokonali Tomasza Witkowskiego. Strzelcem bramki był Maciej Urbanowicz. Goście dominowali na lodzie i stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale Witkowski był na posterunku. Na początku drugiej tercji sytuacja wyglądała podobnie. Z biegiem czasu gdańszczanie zaczęli grać coraz odważniej i w 32 minucie wykorzystali okres gry w przewadze. Gola zdobył Mateusz Danieluk. Bramka pobudziła biało-niebieskich. Od tego momentu spotkanie się wyrównało, a dłuższymi momentami to gdańszczanie przeważali. Mimo ambitnych ataków i wielu sytuacji nie udało się doprowadzić do wyrównania.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież