PiS odsłania karty w wyborach do europarlamentu » Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kolejne nazwiska na swych listach wyborczych do europarlamentu.Â... Dama z bursztynem za 18 450 zł » Kancelaria prezydenta zapłaciła za nowe insygnia władzy prezydent Aleksandry Dulkiewicz 18 450 zł. Z... Magdalena Adamowicz rozpoczyna listem swoją kampanię wyborczą » Magdalena Adamowicz w ciągu dwóch miesięcy jakie minęły od tragicznej śmierci jej męża wyrosła na wa... Tadeusz Cymański: Urna prawdę nam powie » Z posłem Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), europosłem w latach 2009-2014 rozmawia Artur S. Gór... 979 kandydatów do Rad Dzielnic » 24 marca zostaną wybrane Rad Dzielnic na lata 2019-2023 w 34 dzielnicach Gdańska. Do Miejskiej Komi... 25. Targi Akademia » W ramach Święta Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się Targi AKADEMIA oraz DNI OTWARTE Uczelni.Targi AKA... Więcej pieniędzy na Pomorzu na endoprotezy i psychiatrię » Dodatkowe prawie 10 milionów złotych pomorski NFZ przeznaczy na wszczepianie endoprotez stawów biodr... Lotos nagrodził pracownice stacji paliw, które uratowały niemowlę » Pracownice stacji paliw Lotos, które uratowały niemowlę, zostały nagrodzone przez władze spółki. Pan... Święto Uniwersytetu Gdańskiego – otwarcie roku jubileuszowego 50-lecia... » 20 marca 2020 roku minie 50 lat od powstania Uniwersytetu Gdańskiego. Dziś to największa uczelnia w ... Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej » Rozmowa z Teresą Wulnikowską, jedyną kandydatką SLD do rad dzielnic w Gdańsku.- Czy mieszkańcy ul.Ko...
Reklama
Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej
wtorek, 19 marca 2019 13:46
Teresa Wulnikowska: Przymorze wzdłuż Kołobrzeskiej
Rozmowa z Teresą Wulnikowską, jedyną kandydatką SLD do rad dzielni ...
Trefl zawiódł w ostatnim meczu rundy zasadniczej
sobota, 23 marca 2019 22:18
Trefl zawiódł w ostatnim meczu rundy zasadniczej
Dużą niespodzianką zakończył się ostatni mecz rundy zasadniczej ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Ewy Bogucka Pudlis w malborskim „Szpitalu Jerozolimskim”
wtorek, 05 marca 2019 14:11
Ewy Bogucka Pudlis w malborskim „Szpitalu Jerozolimskim”
Nie często wybieram się na wystawy malarstwa poza granice trójmiejs ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
niedziela, 24 lutego 2019 16:54
Rumia miastem sportu. Plebiscyt na sportowców, trenerów i działaczy 25-lecia
Gala Sportu w Hali widowiskowo-sportowej MOSiR Rumia 22 lutego br., po ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Szybkie ciosy katowiczan

altDwa szybkie ciosy pozwoliły liderowi Polskiej Hokej Ligi, Tauron KH GKS Katowice, wygrać w hali Olivia MH Automatykę 2:1 (2:0, 0:1, 0:0).

MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Bramki: 0:1 Tomasz Malasiński (2), 0:2 Maciej Urbanowicz (4, 5 na 3), 1:2 Mateusz Danieluk (32, 5 na 4)

MH Automatyka: Witkowski - Chalupa, Malý, Steber, Polodna, Danieluk - Tieslukiewicz, Dolny, Vitek, Rożkow, Stasiewicz - Kantor, Pastryk, Strużyk, Pesta, Marzec - Lehmann, Ałeksiuk, Rompkowski, Wróbel, Smal.

Tauron KH GKS: Lindskoug - Devečka, Heikkinen, Wronka, Rohtla, Łopuski - Čakajík, Wanacki, Laakkonen, Pasiut, Malasiński - Tomasik, Krawczyk, Fraszko, Urbanowicz, Sawicki - Wysocki, Skokan, Mich. Rybak, Mac. Rybak, Krężołek.

W ostatnim meczu MH Automatyka już w pierwszych sekundach rozbiła Kadrę PZHL U23 strzelając dwie bramki. Scenariusz spotkania z Tauron KH GKS Katowice był podobny, ale to goście wystąpili w roli zadających ciosy. Pierwszą bramkę lider tabeli zdobył w 69 sekundzie meczu. Katowiczanie wykorzystali błędy gdańskiej obrony i Tomasz Malasiński nie miał problemu z wepchnięciem krążka do gdańskiej bramki. Utrata drugiej bramki była następstwem kar jakie złapali gdańszczanie. Goście przez ponad minutę grali 5 na 3 i 12 sekund przed powrotem na lód jednego z graczy MH Automatyki po raz drugi pokonali Tomasza Witkowskiego. Strzelcem bramki był Maciej Urbanowicz. Goście dominowali na lodzie i stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale Witkowski był na posterunku. Na początku drugiej tercji sytuacja wyglądała podobnie. Z biegiem czasu gdańszczanie zaczęli grać coraz odważniej i w 32 minucie wykorzystali okres gry w przewadze. Gola zdobył Mateusz Danieluk. Bramka pobudziła biało-niebieskich. Od tego momentu spotkanie się wyrównało, a dłuższymi momentami to gdańszczanie przeważali. Mimo ambitnych ataków i wielu sytuacji nie udało się doprowadzić do wyrównania.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież