Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli... LOTOS walczy z pandemią i zorganizuje szpital tymczasowy » Spółki Skarbu Państwa we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych aktywnie walczą ze skutkami ... Kazimierz Smoliński: Osiem gwiazdek to wątły projekt i żadna oferta » Z Kazimierzem Smolińskim (PiS), posłem w latach 2010–2011 i od 2014), wiceministrem infrastruktury (... Monika Chabior - gdański pedagog postępu? » Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych „seksualno-bojowych” haseł i okrzykó... „Solidarność”: Prezydent Gdańska akceptuje akty wandalizmu » Prezydium Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” skierowało do Aleksandry Dulkiewicz, prezyde... Projekt „Cyfrowe Westerplatte” nagrodzony w konkursie Rzeczpospolitej » Projekt „Cyfrowe Westerplatte”, zrealizowany przez Chronospace sp. z o.o. dla Muzeum II Wojny Świato... Radni PiS protestują przeciwko zmianie nazwy Alei Jana Pawła II na Str... » Radni PiS w Radzie Miasta Gdańska złożyli protest w związku z upublicznioną petycją do Władz Miasta ...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Zmarł Zenon Plech
środa, 25 listopada 2020 12:33
Zmarł Zenon Plech
W środę, 25 listopada, w wieku 67 lat, zmarł Zenon Plech. Jeden z
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ci którzy odeszli są wśród nas”
wtorek, 10 listopada 2020 16:34
„Ci którzy odeszli są wśród nas”
Nawrót epidemii koronawirusa pokrzyżował plany prezentacji wystawy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

MH Automatyka rozstrzelała kadrę U23

altZgodnie z oczekiwaniami MH Automatyka nie miała żadnych problemów i pewnie pokonała Kadrę PZHL U23. Gdańszczanie w hali Olivia wygrali 9:1 (4:0, 2:1, 3:0).


MH Automatyka Gdańsk - Kadra PZHL U23 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
Bramki: 1:0 Petr Polodna (1), 2:0 Jegor Rożkow (1), 3:0 Mateusz Danieluk (12), 4:0 Tomasz Pastryk (20, 5 na 4), 5:0 Jakub Stasiewicz (28), 6:0 Robin Malý (31), 6:1 Kamil Wałęga (32), 7:1 Jegor Rożkow (49), 8:1 Josef Vítek (50), 9:1 Igor Smal (57)

MH Automatyka: Witkowski - Chalupa, Malý, Steber, Polodna, Danieluk - Tieslukiewicz, Dolny, Vítek, Rożkow, Stasiewicz - Kantor, Pastryk; Strużyk, Pesta, Marzec - Lehman, Ałeksiuk, Rompkowski, Wróbel, Smal

Kadra PZHL: Prokop (20 Zawalski) - Niedlich, Wysocki, Mich. Rybak, Wałęga, Olszewski - Gruszczyk, Khoperia, Pelaczyk, Mac. Rybak - Wsół, Ubowski, Zając - Misterkiewicz, Blanik, Luszniak.

Przed spotkaniem większość kibiców zastanawiała się nad rozmiarami wygranej MH Automatyki. Gdańszczan mieli dodatkowo ułatwione zadanie, bo kadra przyjechała do Gdańska w składzie, w którym było zaledwie pięciu defensorów i trzy ataki.

Ci, którzy spóźnili się na mecz chociaż o pół minuty dużo stracili. Po zaledwie 6,6 sekundy było 1:0! Po rzuceniu krążka przez sędziego guma powędrowała między trzema gdańszczanami, dostał ją Petr Polodna i po rajdzie od niebieskiej linii zdobył pierwszą bramkę. To prawdopodobnie najszybciej zdobyta bramka w historii spotkań w Olivii. Ledwo spiker poinformował kto strzelił gola i dokonano zapisu w protokole meczowym, a było już 2:0. W 28 sekundzie drugą bramkę dla biało-niebieskich zdobył Jegor Rożkow. Tego jeszcze w gdańskiej hali nie było, aby po zaledwie 70 sekundach kibice śpiewali "Stocznia, Stocznia, my czekamy na zdobycie 3 bramy". Gdańszczanie nadal atakowali, ale na kolejnego gola trzeba było poczekać do 12 minuty. Ma listę strzelców wpisał się Mateusz Danieluk. Tuż przed końcem pierwszej tercji gdańszczanie wykorzystali okres gry w przewadze. Bramkę zdobył Tomasz Pastryk.

W drugiej tercji obraz gry nie uległ zmianie. Gdańszczanie nadal przeważali, ale przez długi czas bez efektu. W 28 minucie ładnym podanie popisał się Josef Vitek, a krążek w bramce Kadry umieścił Jakub Stasiewicz. W 31 minucie na 6:0 podwyższył Robin Malý. Wysokie prowadzenie jakby rozkojarzyło biało-niebieskich. W 32 minucie honorowego gola dla Kadry zdobył Kamil Wałęga. Bramek dla gości mogło być więcej, bo przez kilka minut gdańszczanie grali słabo i dopuścili Kadrę do groźnych sytuacji. Na szczęście koncentracji nie stracił Tomasz Witkowski i skończyło się utratą tylko jednej bramki.

W trzeciej tercji gdańszczanie dość długo nie mogli podwyższyć wynik. Nie udało im się nawet gdy ponad minutę grali w podwójnej przewadze. Udało się w 49 minucie, a po raz drugi na listę strzelców się Rożkow, a po chwili bramkę zdobył Vitek. Wynik spotkania ustalił Igor Smal. Chociaż kibice domagali się "dwucyfrówki" to skończyło się na 9:1.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież