Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto...
Lechia skromnie pokonała na Polsat Plus Arena Polonię Warszawa 1:0

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

PGE Atom Trefl - VakifBank LIVE: 0:3 - 17:25, 20:25, 18:25

altO godz. 18.00 w ERGO Arena rozpocznie się mecz Ligi Mistrzyń pomiędzy PGE Atom Trefl i VakifBank Stambuł. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

PGE Atom Trefl: Tokarska, Balkestein, Efimienko, Radenković, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - Sawenczuk, Damaske, Łukasik
VakifBank: Kirdar, De Kruijf, Sloetjes, Akyol, Buijs, Rasić, Orge (libero) - Cetin. Hill

W drugiej kolejce PGE Atom Trefl podejmuje jednego z faworytów Ligi Mistrzyń. W pierwszej kolejce obie drużyny wygrały swoje spotkania.

III set

0:1 atak Rasić, 0:2 Sloetjes atak, 1:2 atak Zaroślińska, 1:3 Buijs atak po bloku, 2:3 Zaroślińska atak, 2:4 Akyol lepsza od Tokarskiej na siatce, 3:4 Balkestein atak, 3:5 Sloetjes atak, 3:6 Sloetjes atak, 3:7 zablokowana Łukasik, 3:8 Rasić atak

VakifBank bez większych problemów buduje swoją przewagę. Sopocianki mają problemy w przyjęciu i ataku

3:9 Rasić czujnie na siatce, 3:10 zablokowana Zaroślińska, czas dla Micellego, 4:10 De Kruijf serw w siatkę, Kaczmar za Radenković, 4:11, 5:11 blok Łukasik, 5:12 Rasić kiwka, 5:13 Sloetjes atak, czas dla Micellego, 6:13 Łukasik atak, 6:14 Sloetjes obija blok, 7:14 Damaske atak po bloku, 7:15 Zaroślińska atak w siatkę, 7:16 zablokowana Balkestein

Dominacja VakifBanku jest olbrzymia.

8:16 Sloetjes serw w siatkę, 8:17 Buijs atak, 9:17 Balkestein atak, 9:18 Kirdar atak, 10:18 De Kruijf serw w siatkę, 11:18 atak Zaroślińska, 11:19 zablokowana Balkestein, 12:19 blok sopocianek, 12:20 Sloetjes atak, 13:20 Zaroślińska atak po bloku, 13:21, 14:21 serw w siatkę, 15:21 zablokowana Hill, 16:21 Zaroślińska as, 17:21 zablokowana Hill, czas dla VakifBanku, 17:22 Sloetjes atak, 17:23 De Kruijf czujnie na siatce, 17:24 zablokowana Damaske, 18:24 Sloetjes serw aut, 18:25 Hill atak

VakifBank dał sopociankom bolesną lekcję siatkówki. Podopieczne trenera Micellego tylko krótkimi momentami nawiązywały walkę. To wystarczyło tylko do uzyskania w miarę przywoitego wyniku w setach.

II set

Damaske za Kaczorowską w pierwszej szóstce

0:1 zablokowana Damaske, 1:1 Damaske obija blok, 1:2 atak Kirdar, 1:3 złe rozegranie sopocianek, 2:3 Damaske plas, 3:3 Zaroślińska atak, 3:4 Sloetjes obija blok, 3:5 Rasić punktowa zagrywka, 3:6 taśma Radenković, czas dla Micellego, 3:7 Buijs atak, 4:7 Tokarska atak, 4:8 Damaske serw aut

Od pozątku drugiego seta zdecydowana dominacja Turczynek. Sopocianki mają problemy w przyjęciu i to przekłada się na grę w ataku.

4:9 Balkestein atak aut, 4:10 zablokowana Balkestein, 5:10 serw w taśmę, 5:11 Balkestein atak aut, 6:11 Zaroślińska atak aut, 7:11 Balkestein blok, 7:12 Kirdar atak, 7:13 zablokowana Zaroślińska, czas dla Micellego, 8:13 siatka przyjezdnych, 8:14 zablokowana Zaroślińska, 8:15 Kirdar atak, 8:16 Efimienko atak w siatkę

Sopocianki są bezradne. Tylko pojedyncze akcje wychodzą podopiecznym trenera Micellego. Sopocka drużyna dostaje surową lekcję siatkówki

9:16 Kirdar atak aut, Łukasik za Efimienko, 10:16 blok Tokarskiej, 11:16 siatka VakifBank, 12:16 punktowa zagrywka Łukasik, czas dla VakifBanku, 13:16 atak Tokarska, 14:16 Damaske atak, 14:17 Rasić atak, 15:17 Zaroślińska obija blok, 16:17 Radenković czujnie na siatce, 16:18 Zaroślińska serw w siatkę, 17:18 Zaroślińska obija blok, 17:19 Damaske serw aut, 18:19 Kirdar atak aut, 18:20 Buijs atak, 18:21 Zaroślińsk błąd linii 3 metra przy ataku, 18:22 De Kuijf obija blok, 18:23 Kirdar atak, 19:23 Balkestein obija blok, 19:24 Sloetjes atak, 20:24 Łukasik atak, 20:25 Sloetjes atak

Sopocianki tak jak w pierwszym secie miały tylko momenty dobrej gry. Tym razem "Atomówki" najlepszy okres miały po drugiej przerwie technicznej gdy odrobiły 6 punktów stratY. Niestety gdy w końcówce Turycznki włączyły wyższy bieg sopocianki nie miały szans.

I set

0:1 Rasić atak, 1:1 atak Sloetjes w aut, 1:2 Buijs atak, 1:3 De Kruijf atak, 2:3 Zaroślińska obija blok, 3:3 Zaroślińska atak, 3:4 Buijs atak po bloku, 4:4 taśma VakifBank, 4:5 Sloetjes atak, 4:6 Sloetjes atak, 5:6 Balkestein kiwka, 6:6 Sloetjes atak aut, 7:6 Radenković as, 7:7 Sloetjes atak, 7:8 Akyol punktowy serwis

W pierwszym fragmencie meczu przyjezdne są skuteczniejsze w ataku. Sopocianki nie potrafią zatrzymać ataków Turczynek.

8:8 Efimienko atak, 9:8 Kaczorowska obija blok, 10:8 zablokowana Sloetjes, 11:8 Rasić atak aut, 12:8 przejście linii środkowej, 12:9 zablokowana Kaczorowska, 13:9 atak Zaroślińska, 13:10 Efimienko serw aut, 14:10 Tokarska atak po bloku, 14:11 Zaroślińska serw aut, 14:12 atak De Kruijf, 14:13 zablokowana Kaczorowska, czas dla Micellego, 15:13 Radenković kiwka, 15:14 Buijs atak, 15:15 De Kruijf obija ręce Balkestein, 15:16

Dzięki błędom w ataku Turczynek sopocianki uzyskały nawet cztery punkty przewagi, ale przyjezdne szybko odrobiły straty i na drugiej przerwie technicznej ponownie były o punkt lepsze

15:17 De Kkruijf atak, 15:18 De Kruijf atak, czas dla Micellego, 15:19 Zaroślińska przejście linii 3 metra przy ataku, 16:19 serw aut, 17:19  Balkestein atak, 17:20 De Kruijf atak, 17:21 zablokowana Balkestein, 17:22 Zaroślińska przejście linii 3 metra przy ataku, 17:23 Hill atak po bloku, Sawenczuk zastępuje Kaczorowską, 17:24 Hill punktowa zagrywka, 17:25 Zaroślińska atak aut

Tylko kilka minut po pierwszej przerwie technicznej dawało nadzieje na korzystny wynik. W dużej mierze było tak dzięki błędom w ataku Turczynek. Od stanu 14:10 na parkiecie istaniała tylko jedna drużyna. Sopocianki miały problemy z przyjęciem i w ataku.