Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s... Kacper Płażyński przedstawił swoje propozycje dla Przeróbki, Stogów, K... » W ramach cyklu spotkań "Lepiej w dzielnicy" we wtorek, 9 października, Kacper Płażyński, kandydat Zj... K. Płażyński i prezes Portu Gdańsk o plaży na Stogach » Kacper Płażyński, kandydat na prezydenta Gdańska, i Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk, zapewnili, ... GPEC grzeje Lipsk » Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC. Rok 2017 był dla saksońskiego... Kacper Płażyński: Samorząd powinien po prostu służyć mieszkańcom » Z Kacprem Płażyńskim, kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta Gdańska, rozmawia Artur S...
Reklama
GPEC grzeje Lipsk
czwartek, 04 października 2018 07:37
GPEC grzeje Lipsk
Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC ...
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
niedziela, 14 października 2018 20:47
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
Po raz kolejny defensywa była decydująca w meczu MH Automatyki. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Młode "Atomówki" pomszczą pierwszą drużynę?

25 października (sobota) w Zespole Szkół Energetycznych i 26 października (niedziela) w ERGO Arenie, "Atomówki" zagrają swoje kolejne mecze w ramach II ligi (25.10) oraz Młodej Ligi Kobiet (26.10) z drużynami Chemika Police.


Drugoligowy zespół, jak dotąd niepokonany w czterech kolejkach, stanie na przeciwko lidera grupy, który wyprzedza "Atomówki" tylko bilansem setów. Pierwsze kolejki obecnego sezonu pokazały, że zespół PGE Atomu Trefla Sopot, będzie liczył się w walce o czołowe lokaty. W 5 kolejce, na przeszkodzie stanie im jednak bardziej doświadczony przeciwnik,  który w poprzednim sezonie zajął 2 miejsce w rozgrywkach II ligi, a w obecnym ma na pewno chrapkę na wygranie całych rozgrywek. Mocnym punktem zespołu z Polic jest zgranie oraz ligowe doświadczenie. "Atomówki" pokazały jednak niejednokrotnie, również w tym sezonie, że nawet najbardziej doświadczone zespoły nie są dla zawodniczek przeszkodą nie do pokonania.


altMecz zespołu Młodej Ligi z Chemikiem, będzie jednym z ważniejszych w obecnym sezonie. Dwa najlepsze zespoły (z 4 zespołowej grupy), awansują do dalszej fazy, gdzie zagrają bezpośrednie mecze o złoto w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. Po niezwykle udanym początku, gdzie "Atomówki" zgarnęły komplet punktów z Piłą, w meczu z Policami będą chciały nie tylko podtrzymać zwycięską passę ale także zrewanżować się za porażkę pierwszego zespołu. Mecz z Chemikiem jest ważny nie tylko z punktu widzenia, kolejnych 3 punktów, ale przede wszystkim ważny od strony budowania mentalności i atmosfery w zespole. Zespół Młodej Ligi, dodatkowo wspierany będzie przez zawodniczkę pierwszej drużyny Justynę Łukasik, która już w pierwszym meczu sezonu, zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Po drugiej stronie siatki czekać na nią będzie Emilia Oktaba, która w pierwszym meczu została wybrana MVP spotkania. W szeregach zespołu z Polic zobaczymy także byłą, wielokrotną reprezentantkę Polski, Joannę Mirek, która po zakończeniu kariery, swoją przygodę z siatkówką kontynuuje jako trener.


Siatkarski weekend zapowiada się zatem niezwykle ciekawie i emocjonująco.


PGE Atom Trefl II Sopot - PSPS Chemik Police - Zespół Szkół Energetycznych, Gdańsk, godz. 15.
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police - ERGO ARENA godz. 12

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież