Rachunek za nowe kodeksy pracy: skręt ku liberalizmowi? » Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy do 15 marca br. zakończy przygotowanie projektów kodeksów indywidu... Mównica bezpłatna - rzecznik na służbie » Służbowy samochód, służbowy rzecznik, mównica w foyer Europejskiego Centrum Solidarności. Obywatel P... Sławomir Neumann: Adamowicz miał swoje powody by kandydować » Z posłem Sławomirem Neumannem, liderem Platformy Obywatelskiej na Pomorzu rozmawia Artur S. Górski- ... Grzegorz Strzelczyk: Miasto nie jest biznesmenem » Z Grzegorzem Strzelczykiem, radnym PiS rozmawia Artur S. Górski- Czy dzieciom i młodzieży z Gdańska ... Ponad 8 mln złotych na reklamy Gdańska - prof. Czauderna pyta prezyden... » Dobra propaganda, to propaganda skuteczna. Liczona ilością odsłon stron i podstron, materiałów zamie... Bunt gdańskiego barona - Adamowicz sam(o)rządzi » Oskarżony o składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych i podejrzewany o oszustwa podatkowe,pozb... Beton na boiskach AWFiS » Maklerzy umysłów czy Parceli Dziwna sytuacja w oliwskiej AWFiS. Na wniosek uczelni procedowany j... Oświadczenie Piotra Dudy » Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", cora... J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! » Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezydenta Sopotu. -W programie na ż... Co ustali prokurator? - Grunwaldzka 597 » Sprzedaż przy ul. Grunwaldzkiej 597 w Oliwie jest badana przez prokuraturę. Sprawdzana jest sama tra...
Reklama

25 października (sobota) w Zespole Szkół Energetycznych i 26 października (niedziela) w ERGO Arenie, "Atomówki" zagrają swoje kolejne mecze w ramach II ligi (25.10) oraz Młodej Ligi Kobiet (26.10) z drużynami Chemika Police.


Drugoligowy zespół, jak dotąd niepokonany w czterech kolejkach, stanie na przeciwko lidera grupy, który wyprzedza "Atomówki" tylko bilansem setów. Pierwsze kolejki obecnego sezonu pokazały, że zespół PGE Atomu Trefla Sopot, będzie liczył się w walce o czołowe lokaty. W 5 kolejce, na przeszkodzie stanie im jednak bardziej doświadczony przeciwnik,  który w poprzednim sezonie zajął 2 miejsce w rozgrywkach II ligi, a w obecnym ma na pewno chrapkę na wygranie całych rozgrywek. Mocnym punktem zespołu z Polic jest zgranie oraz ligowe doświadczenie. "Atomówki" pokazały jednak niejednokrotnie, również w tym sezonie, że nawet najbardziej doświadczone zespoły nie są dla zawodniczek przeszkodą nie do pokonania.


altMecz zespołu Młodej Ligi z Chemikiem, będzie jednym z ważniejszych w obecnym sezonie. Dwa najlepsze zespoły (z 4 zespołowej grupy), awansują do dalszej fazy, gdzie zagrają bezpośrednie mecze o złoto w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. Po niezwykle udanym początku, gdzie "Atomówki" zgarnęły komplet punktów z Piłą, w meczu z Policami będą chciały nie tylko podtrzymać zwycięską passę ale także zrewanżować się za porażkę pierwszego zespołu. Mecz z Chemikiem jest ważny nie tylko z punktu widzenia, kolejnych 3 punktów, ale przede wszystkim ważny od strony budowania mentalności i atmosfery w zespole. Zespół Młodej Ligi, dodatkowo wspierany będzie przez zawodniczkę pierwszej drużyny Justynę Łukasik, która już w pierwszym meczu sezonu, zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Po drugiej stronie siatki czekać na nią będzie Emilia Oktaba, która w pierwszym meczu została wybrana MVP spotkania. W szeregach zespołu z Polic zobaczymy także byłą, wielokrotną reprezentantkę Polski, Joannę Mirek, która po zakończeniu kariery, swoją przygodę z siatkówką kontynuuje jako trener.


Siatkarski weekend zapowiada się zatem niezwykle ciekawie i emocjonująco.


PGE Atom Trefl II Sopot - PSPS Chemik Police - Zespół Szkół Energetycznych, Gdańsk, godz. 15.
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police - ERGO ARENA godz. 12

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezy ...
J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Prezydenci ministrów Prezydenci ministrów
Mateusz Morawiecki został 16 - a właściwie 17, bo M.F. Rakowski, kt ...
Prezydenci ministrów
Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik
Kolejny słaby mecz zagrali piłkarze Lechii. Biało-zieloni przegrali ...
Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik

Galeria Sztuki Gdańskiej

Rosvita Stern: Kocham Sopot Rosvita Stern: Kocham Sopot
Tragiczne wspomnienia pani Rosvity wywołują olbrzymie emocje i nie p ...
Rosvita Stern: Kocham Sopot

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...
Odkrywanie tajemnic spod ogona

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Program ferii z GZSiSS
Młody jazz 3-miasta Młody jazz 3-miasta
21 lipca w Ogrodzie Muzeum Miasta Sopotu wystąpi Tomasz Chyła Quinte ...
Młody jazz 3-miasta
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II 30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam