Krzysztof Dośla: Usługi komunalne stały się polem oddziaływania » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... K. Płażyński: Woda gdańska i zyski gdańskie » Sprzedaż wody w Gdańsku, przy braku konkurencji – to wydawałoby się działalność najprostsza z możliw... Milionerzy prezydenta - hojność gdańska » Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośredniego otoczenia prezydenta Gdańska. D... Radna Wirska pyta prezydenta o awarię w Przepompowni Ścieków Ołowianka » Anna Wirska, radna PiS w Radzie Miasta Gdańska, złożyła do prezydenta Pawła Adamowicza interpelację ... Rejs Niepodległości „Daru Młodzieży” » Legendarny żaglowiec „Dar Młodzieży” rozpoczął rejs dookoła świata dla uczczenia setnej rocznicy odz... Dwa zawiadomienia do prokuratury w związku ze sprawą działki radnego Z... » W związku ze sprawą bezprzetargowej transakcji pomiędzy Miastem Gdańskiem, a radnym Platformy Obywat... Mirosław Zdanowicz zrzekł się mandatu radnego, ale jednak to rozważy » Po nagłośnieniu sprawy prowadzenia przez Mirosława Zdanowicza działalności gospodarczej na działce n... IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II » IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II odbyła się w sobotę 19 maja w budynku Gimnaz... Zabawa i nauka podczas Nocy Muzeów w Muzeum II Wojny Światowej » Tysiące osób w nocy z 19 na 20 maja podczas Europejskiej Nocy Muzeów skorzystało z zaproszenia i odw... Skandal w Sali BHP: dwa wrogie obozy » Sala BHP, symbol porozumienia i dogadania się "jak Polak z Polakiem", była świadkiem gorszących scen...
Reklama
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
środa, 23 maja 2018 19:25
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośrednieg ...
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
czwartek, 24 maja 2018 15:50
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
Po meczach mistrzostw Europy i kadry Polski kolejne wielkie wydarzenie ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Andrzej Piwarski kończy 80 lat
wtorek, 24 kwietnia 2018 09:08
Andrzej Piwarski kończy 80 lat
Związek Polskich Artystów Plastyków w Gdańsku zorganizował wystaw ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

25 października (sobota) w Zespole Szkół Energetycznych i 26 października (niedziela) w ERGO Arenie, "Atomówki" zagrają swoje kolejne mecze w ramach II ligi (25.10) oraz Młodej Ligi Kobiet (26.10) z drużynami Chemika Police.


Drugoligowy zespół, jak dotąd niepokonany w czterech kolejkach, stanie na przeciwko lidera grupy, który wyprzedza "Atomówki" tylko bilansem setów. Pierwsze kolejki obecnego sezonu pokazały, że zespół PGE Atomu Trefla Sopot, będzie liczył się w walce o czołowe lokaty. W 5 kolejce, na przeszkodzie stanie im jednak bardziej doświadczony przeciwnik,  który w poprzednim sezonie zajął 2 miejsce w rozgrywkach II ligi, a w obecnym ma na pewno chrapkę na wygranie całych rozgrywek. Mocnym punktem zespołu z Polic jest zgranie oraz ligowe doświadczenie. "Atomówki" pokazały jednak niejednokrotnie, również w tym sezonie, że nawet najbardziej doświadczone zespoły nie są dla zawodniczek przeszkodą nie do pokonania.


altMecz zespołu Młodej Ligi z Chemikiem, będzie jednym z ważniejszych w obecnym sezonie. Dwa najlepsze zespoły (z 4 zespołowej grupy), awansują do dalszej fazy, gdzie zagrają bezpośrednie mecze o złoto w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. Po niezwykle udanym początku, gdzie "Atomówki" zgarnęły komplet punktów z Piłą, w meczu z Policami będą chciały nie tylko podtrzymać zwycięską passę ale także zrewanżować się za porażkę pierwszego zespołu. Mecz z Chemikiem jest ważny nie tylko z punktu widzenia, kolejnych 3 punktów, ale przede wszystkim ważny od strony budowania mentalności i atmosfery w zespole. Zespół Młodej Ligi, dodatkowo wspierany będzie przez zawodniczkę pierwszej drużyny Justynę Łukasik, która już w pierwszym meczu sezonu, zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Po drugiej stronie siatki czekać na nią będzie Emilia Oktaba, która w pierwszym meczu została wybrana MVP spotkania. W szeregach zespołu z Polic zobaczymy także byłą, wielokrotną reprezentantkę Polski, Joannę Mirek, która po zakończeniu kariery, swoją przygodę z siatkówką kontynuuje jako trener.


Siatkarski weekend zapowiada się zatem niezwykle ciekawie i emocjonująco.


PGE Atom Trefl II Sopot - PSPS Chemik Police - Zespół Szkół Energetycznych, Gdańsk, godz. 15.
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police - ERGO ARENA godz. 12

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież