Rachunek za nowe kodeksy pracy: skręt ku liberalizmowi? » Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy do 15 marca br. zakończy przygotowanie projektów kodeksów indywidu... Mównica bezpłatna - rzecznik na służbie » Służbowy samochód, służbowy rzecznik, mównica w foyer Europejskiego Centrum Solidarności. Obywatel P... Sławomir Neumann: Adamowicz miał swoje powody by kandydować » Z posłem Sławomirem Neumannem, liderem Platformy Obywatelskiej na Pomorzu rozmawia Artur S. Górski- ... Grzegorz Strzelczyk: Miasto nie jest biznesmenem » Z Grzegorzem Strzelczykiem, radnym PiS rozmawia Artur S. Górski- Czy dzieciom i młodzieży z Gdańska ... Ponad 8 mln złotych na reklamy Gdańska - prof. Czauderna pyta prezyden... » Dobra propaganda, to propaganda skuteczna. Liczona ilością odsłon stron i podstron, materiałów zamie... Bunt gdańskiego barona - Adamowicz sam(o)rządzi » Oskarżony o składanie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych i podejrzewany o oszustwa podatkowe,pozb... Beton na boiskach AWFiS » Maklerzy umysłów czy Parceli Dziwna sytuacja w oliwskiej AWFiS. Na wniosek uczelni procedowany j... Oświadczenie Piotra Dudy » Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność", cora... J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! » Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezydenta Sopotu. -W programie na ż... Co ustali prokurator? - Grunwaldzka 597 » Sprzedaż przy ul. Grunwaldzkiej 597 w Oliwie jest badana przez prokuraturę. Sprawdzana jest sama tra...
Reklama

altW piątej serii dwumeczów I ligi hokeja MH Automatyka Stoczniowiec 2014 w Olivii zmierzył się z HK Zagłębie Sosnowiec. W sobotę wygrali goście 6:4 (2:3, 2:1, 2:0). W niedzielę górą byli gdańszczanie zwyciężając 5:4 (3:0, 1:3, 1:1).


SOBOTA

NIEDZIELA

Sobotni mecz zaczął się od wymiany ciosów. Nie minęły dwie minuty, a obie drużyn miały na swoim koncie po bramce, a przed upływem dziesięciu minut było 2:2. Pierwszą tercję zwycięsko kończyli gdańszczanie, którzy zaliczyli trzecie trafienie. Początek drugiej części to kopia początku meczu. Również w ciągu dwóch minut obie drużyn zdobyły po bramce. Niestety na tym zakończyli strzeleckie popisy gospodarze. Kolejne bramki, co dziesięć minut zdobywali przyjezdni i to oni cieszyli się z wygranej.


W niedzielę mecz zaczął się spokojniej. Potem w ciągu 217 sekund trzy ciosy zadali gdańszczanie. Najpierw okres gry w przewadze wykorzystał Marek Wróbel. Niespełna 3 minuty później było 2:0, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Wróblewski. Goście jeszcze nie doszli do siebie gdy po wznowieniu gry trzecią bramkę zdobył Dimitr Szczerbakow. Gdy tuż po rozpoczęciu drugiej tercji czwartą bramkę strzelił Wróbel wydawało się, że mecz jest pod kontrolą gdańszczan. Tymczasem tak jak w sobotnim spotkaniu po zdobyciu 4 bramek w ciągu 20 minut gdańska drużyna straciła skuteczność. W 23 minucie goście zdobyli pierwszą bramkę. 10 minut później po raz drugi pokonali gdańskiego bramkarza. Niecałe 90 sekund przed końcem drugiej tercji sosnowiczanie błyskawicznie, po sześciu sekundach, wykorzystali okres gry przewadze. W 43 minucie był remis. W trzeciej tercji to goście groźniej atakowali, ale bardzo dobrze w gdańskiej bramce spisywał się 19-letni Wiktor Kopyciński. 6 i pół minuty przed końcową syreną piątą bramkę dla gdańszczan zdobył Jakub Serwiński. Mimo okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie i to MH Automatyka Stoczniowiec 2014 mogli się cieszyć z siódmej wygranej w sezonie.


alt

fot. Michał LasotaSobota
MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - Zagłębie Sosnowiec 4:6 (3:2, 1:2, 0:2)

STOCZNIOWIEC: Szymczewski; Iwanow, Lehmann - Wrycza, Wróbel, Ziółkowski; Ruszkowski, Cymbała - Serwiński, Pesta, Szczerbakow; Błażejczyk, Wróblewski - Sochacki, Krasakiewicz, Kulczyk oraz Leśniak, Urbaniak, Paruszewski.

Bramki:
0:1 Kozłowski (1), 1:1 Sochacki (2), 1:2 Stokłosa (6), 2:2 Iwanow (9), 3:2 Ziółkowski (14), 3:3 Kisiel (21), 4:3 Wrycza (22), 4:4 Wrana (30), 4:5 Jaskólski (50), 4:6 Nahunko (60)

Niedziela
MH Automatyka Stoczniowiec 2014 - Zagłębie Sosnowiec 5:4 (3:0, 1:3, 1:1)

STOCZNIOWIEC: Kopyciński; Leśniak, Lehmann - Wrycza, Wróbel, Kulczyk; Ruszkowski, Iwanow - Serwiński, Pesta, Szczerbakow; Błażejczyk, Wróblewski - Sochacki, Kraszkiewicz, Paruszewski oraz Cymbała, Urbaniak

Bramki:
1:0 Wróbel (7 w przewadze), 2:0 Wróblewski - Wróbel (10), 3:0 Szczerbakow (11), 4:0 Wróbel (21 w przewadze), 4:1 Rutkowski (23), 4:2 Kisiel (34), 4:3 Duszak (39 w przewadze), 4:4 Duszak (43) 5:4 Serwiński (54)

Tabela I ligi hokeja na lodzie
1. Nesta Toruń 10 26 50:20
2. Zagłębie Sosnowiec 11 24 52:33
3. MH Automatyka Stoczniowiec 2014 10 22 64:30
4. SMS II Sosnowiec 14 4 9 15 45:87
5. SMS I Sosnowiec 14 4 10 13 41:52
6. Legia Warszawa 6 4 2 11 30:24
7. KTH Krynica 6 2 4 8 30:20
8. UKH Dębica 9 0 9 1 20:66
9. PPWSZ Podhale Nowy Targ 0
Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej! J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Rozmowa z dr. Jarosławem Duszewskim, niezależnym kandydatem na prezy ...
J. Duszewski: Dość Karnowskiego - Sopotem można zająć się lepiej!
Prezydenci ministrów Prezydenci ministrów
Mateusz Morawiecki został 16 - a właściwie 17, bo M.F. Rakowski, kt ...
Prezydenci ministrów
Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik
Kolejny słaby mecz zagrali piłkarze Lechii. Biało-zieloni przegrali ...
Jagiellonia rozbiła bezbarwną Lechię - wynik

Galeria Sztuki Gdańskiej

Rosvita Stern: Kocham Sopot Rosvita Stern: Kocham Sopot
Tragiczne wspomnienia pani Rosvity wywołują olbrzymie emocje i nie p ...
Rosvita Stern: Kocham Sopot

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...
Odkrywanie tajemnic spod ogona

Sport w szkole

Program ferii z GZSiSS Program ferii z GZSiSS
Od 29 stycznia do 9 lutego w województwie pomorskim dzieci i młodzie ...
Program ferii z GZSiSS
Młody jazz 3-miasta Młody jazz 3-miasta
21 lipca w Ogrodzie Muzeum Miasta Sopotu wystąpi Tomasz Chyła Quinte ...
Młody jazz 3-miasta
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II 30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam