Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s... Kacper Płażyński przedstawił swoje propozycje dla Przeróbki, Stogów, K... » W ramach cyklu spotkań "Lepiej w dzielnicy" we wtorek, 9 października, Kacper Płażyński, kandydat Zj... K. Płażyński i prezes Portu Gdańsk o plaży na Stogach » Kacper Płażyński, kandydat na prezydenta Gdańska, i Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk, zapewnili, ... GPEC grzeje Lipsk » Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC. Rok 2017 był dla saksońskiego... Kacper Płażyński: Samorząd powinien po prostu służyć mieszkańcom » Z Kacprem Płażyńskim, kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta Gdańska, rozmawia Artur S...
Reklama
GPEC grzeje Lipsk
czwartek, 04 października 2018 07:37
GPEC grzeje Lipsk
Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC ...
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
niedziela, 14 października 2018 20:47
MH Automatyka z Nowego Targu wraca
Po raz kolejny defensywa była decydująca w meczu MH Automatyki. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos Trefl pokonał ambitnego beniaminka

altNie zwalnia tempa rywalizacja w Plus Lidze. Nie zwalniają tempa siatkarze Lotosu Trefla. W szóstej kolejce podopieczni Andrei Anastasiego pokonali w ERGO Arena MKS Banimex Będzin 3:0 (25:20, 26:24, 25:23) odnosząc szóste zwycięstwo w sezonie 2014/2015.Lotos Trefl: Grzyb, Falaschi, Gawryszewski, Troy, Stolc, Mika, Gacek (libero) - Schwarz, Czunkiewicz, Schulz, Ratajczak
MKS Banimex: Hebda, Sarnecki, Gaca, Oczko, Hunek, Żuk, Milczarek (libero) - Kowalski, Warda

MVP  


Po pierwszych wyrównanych piłkach Lotos Trefl przejął inicjatywę i uzyskał kilka punktów przewagi. Goście powoli gonili gdańszczan, aby dość niespodziewanie po drugiej przerwie technicznej objąć prowadzenie (18:17, 19:18). To jakby pobudziło żółto-czarnych, którzy serią punktów wyszli ponownie na prowadzenie i ostatecznie po asie serwisowym Czunkiewicza zakończyć zwycięsko pierwszą partię.


Drugi set to kopia pierwszego. Pierwsze piłki wyrównane, potem inicjatywę przejęli gdańszczanie. Ambitnie będzinianie nie odpuszczali i nie pozwalali gdańskiej drużynie na uzyskanie większej przewagi. Po drugiej przerwie technicznej gościom udało się doprowadzić do remisu (17:17, 18:18). Będzinianie nie poddawali się i chociaż gdańszczanie odskoczyli na dwa punkty (20:18), to goście ponownie odrobili straty i objęli prowadzenie (22:21, 23:22). W zaciętej końcówce więcej szczęścia było po stronie Lotosu Trefla.


W trzecim secie gdańszczanie od początku przejęli inicjatywę. Powtórzyła się sytuacja z poprzednich setów. Będzinianie ambitnie starali się zmniejszyć straty i zbliżali się na dystans 2-3 punktów. Goście starali się, obronili meczbola, ale gdańszczanie nie dali wydrzeć sobie wygranej. Spotkanie zakończyła zagrywka w taśmę Sarneckiego.

Tomasz Łunkiewicz 

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież