Krzysztof Dośla: Usługi komunalne stały się polem oddziaływania » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... K. Płażyński: Woda gdańska i zyski gdańskie » Sprzedaż wody w Gdańsku, przy braku konkurencji – to wydawałoby się działalność najprostsza z możliw... Milionerzy prezydenta - hojność gdańska » Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośredniego otoczenia prezydenta Gdańska. D... Radna Wirska pyta prezydenta o awarię w Przepompowni Ścieków Ołowianka » Anna Wirska, radna PiS w Radzie Miasta Gdańska, złożyła do prezydenta Pawła Adamowicza interpelację ... Rejs Niepodległości „Daru Młodzieży” » Legendarny żaglowiec „Dar Młodzieży” rozpoczął rejs dookoła świata dla uczczenia setnej rocznicy odz... Dwa zawiadomienia do prokuratury w związku ze sprawą działki radnego Z... » W związku ze sprawą bezprzetargowej transakcji pomiędzy Miastem Gdańskiem, a radnym Platformy Obywat... Mirosław Zdanowicz zrzekł się mandatu radnego, ale jednak to rozważy » Po nagłośnieniu sprawy prowadzenia przez Mirosława Zdanowicza działalności gospodarczej na działce n... IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II » IV Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II odbyła się w sobotę 19 maja w budynku Gimnaz... Zabawa i nauka podczas Nocy Muzeów w Muzeum II Wojny Światowej » Tysiące osób w nocy z 19 na 20 maja podczas Europejskiej Nocy Muzeów skorzystało z zaproszenia i odw... Skandal w Sali BHP: dwa wrogie obozy » Sala BHP, symbol porozumienia i dogadania się "jak Polak z Polakiem", była świadkiem gorszących scen...
Reklama
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
środa, 23 maja 2018 19:25
Milionerzy prezydenta - hojność gdańska
Kolejny dobry rok w portfelach urzędników miejskich z bezpośrednieg ...
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
czwartek, 24 maja 2018 15:50
Finał Ligi Europy 2020 na Stadionie Energa!
Po meczach mistrzostw Europy i kadry Polski kolejne wielkie wydarzenie ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Andrzej Piwarski kończy 80 lat
wtorek, 24 kwietnia 2018 09:08
Andrzej Piwarski kończy 80 lat
Związek Polskich Artystów Plastyków w Gdańsku zorganizował wystaw ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

altNie zwalnia tempa rywalizacja w Plus Lidze. Nie zwalniają tempa siatkarze Lotosu Trefla. W szóstej kolejce podopieczni Andrei Anastasiego pokonali w ERGO Arena MKS Banimex Będzin 3:0 (25:20, 26:24, 25:23) odnosząc szóste zwycięstwo w sezonie 2014/2015.Lotos Trefl: Grzyb, Falaschi, Gawryszewski, Troy, Stolc, Mika, Gacek (libero) - Schwarz, Czunkiewicz, Schulz, Ratajczak
MKS Banimex: Hebda, Sarnecki, Gaca, Oczko, Hunek, Żuk, Milczarek (libero) - Kowalski, Warda

MVP  


Po pierwszych wyrównanych piłkach Lotos Trefl przejął inicjatywę i uzyskał kilka punktów przewagi. Goście powoli gonili gdańszczan, aby dość niespodziewanie po drugiej przerwie technicznej objąć prowadzenie (18:17, 19:18). To jakby pobudziło żółto-czarnych, którzy serią punktów wyszli ponownie na prowadzenie i ostatecznie po asie serwisowym Czunkiewicza zakończyć zwycięsko pierwszą partię.


Drugi set to kopia pierwszego. Pierwsze piłki wyrównane, potem inicjatywę przejęli gdańszczanie. Ambitnie będzinianie nie odpuszczali i nie pozwalali gdańskiej drużynie na uzyskanie większej przewagi. Po drugiej przerwie technicznej gościom udało się doprowadzić do remisu (17:17, 18:18). Będzinianie nie poddawali się i chociaż gdańszczanie odskoczyli na dwa punkty (20:18), to goście ponownie odrobili straty i objęli prowadzenie (22:21, 23:22). W zaciętej końcówce więcej szczęścia było po stronie Lotosu Trefla.


W trzecim secie gdańszczanie od początku przejęli inicjatywę. Powtórzyła się sytuacja z poprzednich setów. Będzinianie ambitnie starali się zmniejszyć straty i zbliżali się na dystans 2-3 punktów. Goście starali się, obronili meczbola, ale gdańszczanie nie dali wydrzeć sobie wygranej. Spotkanie zakończyła zagrywka w taśmę Sarneckiego.

Tomasz Łunkiewicz 

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież