Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k...
sobota, 20 kwietnia 2024 19:14
Kolejne trzy punkty i kolejny krok Lechii do ekstraklasy.

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

PGE Atom Trefl - Chemik LIVE: 2:3 - 25:20, 25:17, 20:25, 25:27, 11:15

altNa godz. 18.00 zaplanowano początek ostatniego hitowego spotkania trzeciej kolejki Orlen Ligi. W ERGO Arena PGE Atom Trefl zmierzy się z Chemikiem Police. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.

Na zakończenie trzeciej kolejki Orlen Ligi zmierzą się trzeci zespół ubiegłego sezonu z aktualnym mistrzem Polski. Obie drużyny również w tym sezonie zaliczane są do głównych kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Sopocianki zaczęły sezon od dwóch wygranych. Policzanki rozegrały tylko jeden mecz - wygrały w Rzeszowie z Developresem SkyRes.

W sopockiej ekipie poza meczową dwunastką ponownie znalazły się Milena Rosner i Justyna Łukasik.

Spotkanie rozpocznie się około 18.05 ze względu na transmisję telewizyjną.

PGE Atom Trefl: McClendon, Bełcik, Efimienko, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska, Durajczyk (libero) - Leys, Matiasowska, Miros
Chemik: Werblińska, Glinka-Mogentale, Bjelica, Velijković, Mróz, Ognjenović, Zenik (libero) - Jagiełło, Malagurski, Gajgał-Anioł

V set

1:0, 2:0 Cooper atak, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2 Cooper atak, 4:3, 4:4 blok na Zaroślińskiej, 4:5, czas dla PGE Atomu Trefla, 4:6, 4:7, 4:8, 5:8 Cooper atak, 6:8, czas dla Chemika, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10 Leys atak, 8:11, czas dla sopocianek, 9:11 Kaczorowska atak, 9:12, 10:13, 10:14, 11:14, 11:15

MVP Ognjenović

IV set

Na meczu jest 2700 widzów

W wyjściowej szóstce PGE Atomu Trefla Leys za McClendon

1:0 atak Zaroślińska, 1:1 atak Malagurski, 2:1, 2:2, 3:2 atak Zaroślińska, 3:3, 4:3 blok Atomu, 5:3, 6:3 Efimienko drugi raz z rzędu trafiła zagrywką Werblińską, czas dla Chemika, 7:3, 8:3 Efimienko as

Trudna zagrywka Efimienko pozwoliła sopociankom uzyskać 5 punktów przewagi

8:4 Efimienko serw aut, 8:5, 8:6 atak Werblińska, czas dla sopocianek

Po udanym początku ponownie przestój sopocianek i rywalki zmniejszyły straty do dwóch punktów

8:7, 9:7 atak Cooper, 10:7 Bełcik as, 11:7 punktowy serwis Bełcik, czas dla Chemika

Sopocianki zatrzymały pogoń rywalek i zaczynają powiększać przewagę

11:8, 11:9, Miros za Zaroślińską, 11:10, 11:11, czas dla sopocianek

Chemik bez większych problemów odrabia straty i mamy remis. Bardzo nierówna gra sopocianek

12:11 blok Atomu, 13:11 blok Atomu, 14:11 atak Cooper, 15:11, 15:12, 16:12

Okres dobrej gry sopocianek, a zwłaszcza Cooper i Atomu prowadzi czterema punktami

17:12 blok Atomu, 17:13, 18:13 Leys obija blok, 19:13, 19:14, 19:15, 20:15 Leys atak, 20:16, 20:17, 20:18, 20:19, 21:19 Miros atak, 21:20, 22:20 atak Cooper, 22:21, 23:21 Miros kiwka, 23:22, 23:23, 23:24, 24:24 blok Atomu, 25:24, 25:25, 25:26, 25:27 rzucona piłka Bełcik i mamy tie break

Ddrugi set z rzędu sopocianki notują w grze przestuj. Było już 6 punktów przewagi, ale policzanki odrobiły straty i po dramatycznej końcówce wygrały seta i doprowadziły do tie breaka

III set

0:1 Kaczorowska serw aut, 1:1, 2:1 blok Atomu, 3:1, czas dla Chemika

Ponownie dobrze seta zaczęły sopocianki. Policzanki mają problemy z przyjęciem

4:1 blok Atomu, 4:2, 5:2 atak Zaroślińska, 5:3 blok na Zaroślińskiej, 5:4 blok na McClendon, 6:4 atak Zaroślińska, 6:5, 7:5, 7:6, 8:6 Cooper ze środka atak

Początek seta dla sopocianek. Potem gra się wyrównała. Na przerwie technicznej minimalnie lepsze sopocianki

9:6 blok Cooper, 9:7, 9:8, Leys za McClendon, 9:9 kiwka Werblińska, czas dla Atomu

Policzanki szybko i dość łatwo odrobiły trzy punkty straty

9:10 blok na Zaroślińskiej, 9:11, Miros za Zaroślińską, 9:12

Trwa przestój sopocianek. Policzanki zdobyły sześć punktów z rzędu

9:13 Werblińska as, 10:13 blok Cooper, 10:14, 11:14 atak Cooper, 11:15, 12:15 Leys obija blok, 13:15 Glinka atak w antenkę, 13:16

Po dobrym początku sopocianki po pierwszej przerwie technicznej zanotowały przestój podczas którego policzanki zdobyły 7 punktów z rzędu i utrzymują 3-4 punkty przewagi

14:16 atak Leys, 14:17, 14:18, 15:18, 15:19, 15:20, 15:21, Matiasowska za Kaczorowską, 15:22, 16:22, 17:22, 18:22 blok Cooper, 18:23, 19:23 plas Miros, 19:24, 20:24, 20:25

Sopocianki miały dwa przestoje. W pierwszym rywalki zdobyły 7 punktów, a w drugim Chemik odskoczył na 7 punktów. Tej różnicy sopociankom nie udało się zniwelować

II set

1:0 atak Cooper, 1:1, 2:1 Werblińska serw w taśmę, 3:1, 4:1 blok McClendon, czas dla Chemika

Początek drugiego seta dla Atomu. Policzanki mają problemy przyjęciem

4:2, 5:2 Zaroślińska atak, 5:3, 6:3 atak Kaczorowska, 7:3 Cooper atak z przechodzącej, 7:4 atak Glinka, 7:5 Kaczorowska atak aut, 8:5

Od początku drugiego seta sopocianki uzyskały niewielką przewagę, którą utrzymują

9:5 blok Atomu, 10:5 atak Zaroślińska

Wzrasta przewaga sopocianek, które dobrze bronią i skutecznie atakują

11:5, 11:6, 12:6 Zaroślińska kiwka, 12:7, 12:8, czas dla sopocianek

Policzanki zmniejszyły straty do czterech punktów i trener Atomu poprosił o czas

12:9, 12:10, 13:10 Cooper atak ze środka, 13:11, 14:11, 14:12, 14:13, 15:13 atak McClendon, 16:13 Kaczorowska atak po bloku

Policzanki zdołały prawie całkowicie odrobić straty, ale na sopocianki na drugiej przerwie technicznej lepsze o trzy punkty

16:14 atak Malagurski, Leys za McClendon, 17:14, 18:14 atak Kaczorowska, 18:15, 19:15 Werblińska, 20:15, 20:16, 21:16 Cooper czujnie na siatce, 22:16 Leys atak, 23:16, 24:16, 24:17, 25:17 Cooper ze środka atak

Drugi set przez większą część toczył się pod dyktando sopocianek. Atom na początku szybko wypracował sobie kilka punktów przewagi, ale w śordkowej części partii policzanki doszły na jeden punkt. Od drugiej przerwy technicznej inicjatywę miały sopocianki. Seta tak jak pierwszego efektownym atakiem zakończyła Cooper.

I set

0:1 blok na McClendon, 1:1 atak Cooper, 1:2, 2:2 atak McClendon, 2:3, 3:3 McClendon obija blok, 3:4, 3:5 Werblińska obija blok, 4:5 atak Zaroślińska, 5:5 blok Atomu, 6:5 Cooper czujnie na siatce, 7:5, 7:6 Werblińska obija blok, 7:7, 8:7 Zaroślińska obija blok

Pierwsza część meczu wyrównana. Żadna z drużyn nie może uzyskać wyraźnej przewagi

15:14, 15:15, 16:15

Bardzo zacięte spotkanie. Gdy jedna drużyna uzyska przewagę, druga szybko niweluje straty

16:16, 17:16 McClendon atak, 18:16, 19:16 as McClendon, czas dla Chemika

Sopocianki ponownie uzyskują trzypunktową przewagę

19:17, Lleys za McClendon, 19:18, 20:18 Kaczorowska atak, 21:18 Kaczorowska obija blok, 21:19, 22:19 Zaroślińska obija blok, 23:19, 23:20 Zaroślińska atak w antenkę, 24:20 Zaroślińska atak, 25:20 Cooper atak ze środka i sopocianki wygrywają pierwszego seta

Pierwszy seta bardzo wyrównany. Do drugiej przerwy technicznej żadna drużyna nie mogła uzyskać wyraźnej przewagi. Gdy jedna z drużyn uzyskiwała kilka "oczek" przewagi drugą szybko ją niwelowała. Tak było sopocianki uciekały na 3 i 4 punkty. Po drugiej przerwie techniczej sopocianki uzyskały kilka punktów przewagi, której tym razem nie roztrowniły i dzięki lepszej grze w końcówce wygrały pierwszą partię