Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu » Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 drożdżówek, które rozdawała razem ze ... Gdańskie Amazonki dyżurują w siedzibie NFZ » W środę 20 listopada, w ramach kolejnej „Środy z profilaktyką”, w siedzibie Pomorskiego Oddziału Woj... W tygodniku „Sieci”: Wszyscy chcą dopaść Dudę » Najnowszy numer tygodnika „Sieci” przygląda się startującemu właśnie wyścigowi do Pałacu Prezydencki... Urzędnicza madrycka eskapada dozwolona. El Clásico? » Prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa korupcji w sponsorowanym przez kontrahenta Miasta Gdańsk... Zmarł Zbigniew Jujka » Zmarł Zbigniew Jujka, popularny gdański karykaturzysta i dziennikarz. Miał 84 lata. Zbigniew Jujka u... Oświadczenie dr Karola Nawrockiego po materiale TVN » Dr Karol Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej, w związku z emisją materiału „Naziol, kibol, ... Bilety miesięczne czy auto z kierowcą - władze Gdańska w czasach kryzy... » Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska, do pracy z Zaspy nie dojeżdża tramwajem, choć tramwaj ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o tajemnicach mózgu » „Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości” to hasło III Pomorskiej Uczniowskiej Konfer... E-recepta obowiązkowa od 2020 roku » Od 8 stycznia 2020 roku recepty będą obowiązkowo wystawiane w formie e-recepty. 190 tys. mieszkańców... Karol Rabenda: Tuba propagandowa poprawia samopoczucie władz miasta » Z Karolem Rabendą, radnym klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska, wiceprezesem partii Porozumienie wicepr...
Reklama
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
środa, 20 listopada 2019 21:28
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 dro ...
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
wtorek, 19 listopada 2019 20:00
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
Hokeiści Lotos PKH pokonali na wyjeździe lidera tabeli JKH GKS Jastr ...
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
niedziela, 10 listopada 2019 19:06
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
W piątym spotkaniu z rzędu Lechia nie odniosła zwycięstwa. Biało- ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
piątek, 15 listopada 2019 16:24
Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
O życiu i twórczości z prof. Henrykiem Cześnikiem rozmawia Stanis ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH przełamał Naprzód w trzeciej tercji

altTrzecią wygraną z rzędu zanotowali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie pokonali na wyjeździe Naprzód Janów 5:2 (2:0, 0:2, 3:0).Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk 2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
Bramki: 0:1 Ladislav Havlík (5, 4 na 4), 0:2 Igor Smal (7), 1:2 Maksim Citok (38, 4 na 5), 2:2 Michał Rybak (40), 2:3 Szymon Marzec (46, 4 na 5), 2:4 Josef Vitek (48, 5 na 4), 2:5 Jan Steber (50, 4 na 5)

Naprzód: Bernard - Wąsiński, Syrojeżkin, Citok, Kondraszow, Paczkowski - Bodora, Stępień, Piper, Rajski, Wróbel - Sarna, Krokosz, Mich. Rybak, Skrodziuk, Kapłon - Niedźwiedź, Pohl, Kosmęda.

Lotos: Fučík (32:52 Studziński) - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Popow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Jełakow, Pesta, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Mocarski, Smal.

Gdańszczanie byli zdecydowanym faworytem meczu z Naprzodem. Przed niedzielnym spotkaniem janowianie mieli na koncie 14 porażek i bilans bramkowy 12:96. Początek meczu potoczył się zgodnie z przewidywaniami. Gdańszczanie w 7 minucie prowadzili 2:0. Najpierw do siatki janowian, gdy obie drużyny grały 4 na 4, trafił Ladislav Havlík. Na 2:0 podwyższył Igor Smal. Zanosiło się na łatwe zwycięstwo gdańszczan, a zagadką były tylko rozmiary wygranej. Po szybko zdobytych bramkach biało-niebiescy zatracili skuteczność, dobrze spisywał się również bramkarz Naprzodu. W 33 minucie za niesportowe zachowanie, rzucenie odbijaczką w sędziego, karę meczu otrzymał Tomáš Fučík. Gdański bramkarz otrzymał karę meczu i musiał udać się do szatni. Końcówka drugiej tercji to kubeł zimnej wody dla gdańszczan. Janowianie w niecałe 2 minuty doprowadzili do wyrównania. Naprzód grając przez dwie minuty 5 na 3 nie zdobył bramki, ale kontaktowego gola strzelił gdy był w osłabieniu. Na 8 sekund przed końcem tercji wyrównał Michał Rybak, wychowanek Stoczniowca, który w sytuacji sam na sam pokonał Studzińskiego. Po 40 minutach było 2:2 co można uznać za niespodziankę. W trzeciej tercji gdańszczanie przełamali rywali. W ciągu pięciu minut Lotos PKH zdobył trzy bramki. Za każdym razem na ławce kar był jeden z zawodników - dwa razy gdańszczanie grali w osłabieniu, a raz w przewadze. Do janowskiej siatki trafiali kolejno: Szymon Marzec, Josef Vitek, Jan Steber.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież