Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu » Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 drożdżówek, które rozdawała razem ze ... Gdańskie Amazonki dyżurują w siedzibie NFZ » W środę 20 listopada, w ramach kolejnej „Środy z profilaktyką”, w siedzibie Pomorskiego Oddziału Woj... W tygodniku „Sieci”: Wszyscy chcą dopaść Dudę » Najnowszy numer tygodnika „Sieci” przygląda się startującemu właśnie wyścigowi do Pałacu Prezydencki... Urzędnicza madrycka eskapada dozwolona. El Clásico? » Prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa korupcji w sponsorowanym przez kontrahenta Miasta Gdańsk... Zmarł Zbigniew Jujka » Zmarł Zbigniew Jujka, popularny gdański karykaturzysta i dziennikarz. Miał 84 lata. Zbigniew Jujka u... Oświadczenie dr Karola Nawrockiego po materiale TVN » Dr Karol Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej, w związku z emisją materiału „Naziol, kibol, ... Bilety miesięczne czy auto z kierowcą - władze Gdańska w czasach kryzy... » Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska, do pracy z Zaspy nie dojeżdża tramwajem, choć tramwaj ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o tajemnicach mózgu » „Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości” to hasło III Pomorskiej Uczniowskiej Konfer... E-recepta obowiązkowa od 2020 roku » Od 8 stycznia 2020 roku recepty będą obowiązkowo wystawiane w formie e-recepty. 190 tys. mieszkańców... Karol Rabenda: Tuba propagandowa poprawia samopoczucie władz miasta » Z Karolem Rabendą, radnym klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska, wiceprezesem partii Porozumienie wicepr...
Reklama
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
środa, 20 listopada 2019 21:28
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 dro ...
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
wtorek, 19 listopada 2019 20:00
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
Hokeiści Lotos PKH pokonali na wyjeździe lidera tabeli JKH GKS Jastr ...
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
niedziela, 10 listopada 2019 19:06
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
W piątym spotkaniu z rzędu Lechia nie odniosła zwycięstwa. Biało- ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
piątek, 15 listopada 2019 16:24
Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
O życiu i twórczości z prof. Henrykiem Cześnikiem rozmawia Stanis ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH bez przełamania, w derbach lepszy KH Energa Toruń

altHuśtawkę nastrojów przeżywali kibice w hali Olivia. Ostatecznie fani Lotos PKH po raz kolejny opuszczali halę zawiedzeni. Gdańszczanie przegrali w derbach Północy po rzutach karnych z KH Energą Toruń 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, k. 0:2).Lotos PKH Gdańsk - KH Energa Toruń 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, k. 0:2)
Bramki: 0:1 Daniel Minge (7), 1:1 Ladislav Havlík (39), 2:1 Petr Polodna (46, 5 na 4), 2:2 Dienis Serguszkin (58, 5 na 4), 2:3 karne wykorzystane Jegor Fieofanow, Artiom Sadrietdinow

Lotos PKH: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Mocarski, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Pesta, Popow.

KH Energa: Spěšný - A. Jaworski, Zieliński, Minge, Fraszko, Kalinowski - Jerjomienko, Griebieniuk, Pozdjankow, Sadrietdinow, Serguszkin - Kozłow, Szkodenko, Wołżankin, Fieofanow, Dołęga - Gazda, Skólmowski, Mazurkiewicz, J. Jaworski, Olszewski.

Obie drużyny przystępowały do meczu z serią porażek. Torunianie przegrali dwa ostatnie spotkania. Gorszą serię notowali gdańszczanie. Lotos PKH w ciągu 8 dni przegrał cztery mecze, w tym dwa na swoim lodzie. Sympatycy gdańskiej drużyny, że torunianami uda się przełamać złą passę.
Tymczasem lepiej mecz zaczęli goście, którzy w 7 minucie objęli prowadzenie po tym jak Daniel Minge przed gdańską bramką trącił krążek i zaskoczył Tomasa Fučík. Przyjezdni powinni prowadzić po chwili 2:0. Ponownie Minge mógł wpisać się na listę strzelców, ale nie trafił w krążek mając pustą bramkę. Goście przeważali i to oni byli bliżsi kolejnych bramek. W drugiej tercji to nadal zespól z Torunia sprawiał lepsze wrażenie. Gdańszczanom udało się doprowadzić wyrównania w 39 minucie. Krążek w toruńskiej bramce umieścił Ladislav Havlík. Na początku drugiej tercji w głównych rolach wystąpili obaj bramkarze ratując swoje drużyny przed utratą bramki. W 46 minucie golkiper torunian był bezradny. Na 2:1 trafił Petr Polodna. Przyjezdni przeważali i na niespełna trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry dopięli swego. Na 2:2 trafił Dienis Serguszkin. W dogrywce nadzieje gdańszczan na wygraną podtrzymywał Fučík. Dodatkowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. W serii rzutów karnych skuteczniejsi byli goście, którzy wykorzystali 2. Gdańszczanie nie strzelili żadnego.


Lotos PKH przegrał po raz piąty z rzędu i trzeci kolejny mecz w swojej hali.

Tomasz Łunkiewicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież