Krzyż dziękczynny FMW na Ołtarzu Ojczyzny » Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś... Piotr Duda: W walce o wolność, godność, Boga i rodzinę na brać górnicz... » Z Piotrem Dudą, przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S. Górski- „Wyjeż... Jacek Zdrojewski: Wytarte kolana Czarzastego » Z Jackiem Zdrojewskim, od 1999 do 2002 r. wiceprezydentem Warszawy, posłem na Sejm IV kadencji, prze... Nagroda dla widowiska Poland: First to Fight » Multimedialne widowisko plenerowe POLAND: FIRST TO FIGHT, będące koprodukcją Muzeum II Wojny Światow... Koncert według twórczości Jacka Kaczmarskiego "Świadectwo" w Gdyni » W Gdyni 13 grudnia br. w kościele oo. franciszkanów przy ul. Ujejskiego, odbędzie się koncert wg. Ja... Refleksje o ludziach ogromnej wiary, pięknych życiorysach » 70 osób reprezentujących różne środowiska i odmienne światopoglądy wzięło udział w 15 debatach panel... Daniel Obajtek: Naturalny wybór - przyszłość Polski » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen rozmawia Marek Formela- Panie Prezesie, po co Wam Energa?Da... Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz » Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwudniowa wycieczka prezydent Gdańska... Tablice z 21 postulatami MKS mają swoje miejsce w Sali BHP nie w ECS » Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” uznaje za niedopuszczalne blokowanie przez Europejskie Centrum So... Orlen przejmuje Energę: Płażyński prostuje polityków PO » Pomorscy politycy PO - Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, Mieczysław Struk, marszałek wojewód...
Reklama
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
środa, 11 grudnia 2019 21:33
Koszt rzymskiej żenady A. Dulkiewicz
Ok. 16 tys. złotych pobranych z budżetu miasta mogła kosztować dwu ...
Jedna bramka dała Lotos PKH wygraną nad GKS Katowice
sobota, 14 grudnia 2019 11:40
Jedna bramka dała Lotos PKH wygraną nad GKS Katowice
Spotkania Lotosu PKH z GKS Katowice w sezonie 2019/2020 są bardzo za ...
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
poniedziałek, 09 grudnia 2019 14:52
Energa przedłużyła umowę z Lechią Gdańsk
Piłkarze Lechii Gdańsk kolejny sezon będą grać z logiem Energi na ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
poniedziałek, 09 grudnia 2019 16:08
Swobodny Marek Wróbel i Gdańsk przez pryzmat
Ostatnie tygodnie roku już tradycyjnie przynoszą wzmożony ruch w ga ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH pokonał Cracovię po karnych

altDopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę meczu Lotos PKH - Comarch Cracovia. W hali Olivia gdańszczanie dzięki trafieniu Petra Polodny i obronie Tomasa Fucika w szóstej serii wygrali z "Pasami" 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, k. 3:2).Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, k. 3:2)
Bramki: 1:0 Petr Polodna (24, 5 na 4), 1:1 Jiří Gula (34)

Lotos: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tieslukiewicz, Krasowskij, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danielyk, Pesta, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Mocarski, Smal.

Cracovia: Kowalówka - Jáchym, Musioł, Mikula, Ježek, Drzewiecki - Kruczek, Bychawski, Bepierszcz, Vachovec, Kapica - Rompkowski, Gula, Tvrdoň, Domogała, Brynkus - Dąbkowski, Gajor, Kamiński, Bryniczka, Bezwiński.

Pierwsza tercja nie należała do zbyt ciekawych. W grze obu ekip było sporo niedokładności. Niewiele było strzałów na bramki. Najlepsze okazje mieli gdańszczanie. Pierwszą gdy nieco zasłonięty bramkarz Cracovii dość przypadkowo dostał krążkiem w klatkę piersiową, a drugi raz gdy w okresie gry w osłabieniu z kontrą wyszedł Szymon Marzec.

Ciekawiej było w drugiej tercji. Najpierw w 24 minucie biało-niebiescy wykorzystali okres gry w przewadze, a krakowskiego bramkarza pokonał Petr Polodna. Utrata bramki pobudziła przyjezdnych, którzy z upływem czasu zyskiwali przewagę. Efektem było wyrównanie. W 34 minucie Jiří Gula nie dał szans Tomasowi Fucikowi strzałem z dystansu umieszczając krążek pod poprzeczką. Goście nadal atakowali i mogli wyjść na prowadzenie, ale dobrze spisywał się gdański bramkarz.

W trzeciej tercji obie drużyny starały się rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść, ale brakowało im precyzji. W końcówce meczu bliscy szczęścia byli przyjezdni. Po jednym ze strzałów rozległ się dźwięk oznaczający, że krążek trafił w słupek. W regulaminowym czasie gry wynik nie uległ zmianie.

Rozstrzygnięcia nie przyniosła również dogrywka. W serii rzutów karnych dwa razy na prowadzenie wychodzili goście. W pierwszej serii wyrównał Polodna, a w piątej rywalizację przedłużył Tomasz Pastryk. W szóstej serii najpierw po raz drugi karnego wykorzystał Polodna, a po chwili Fucik obornił karnego zawodnika Cracovii.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież