Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż... Janusz Szewczak: Przed nami wielkie wyzwania gospodarcze » Z Januszem Szewczakiem, ekonomistą i byłym posłem, analitykiem gospodarczym specjalizującym się w fi...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
piątek, 17 stycznia 2020 21:21
LOTOS PKH wygraną zakończył czwartą rundę PHL
Czwartą wygraną z rzędu zakończyli czwartą rundę zmagań w PHL h ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH wypunktował sosnowiczan

altHokeiści Lotos PKH odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Gdańszczanie w hali Olivia pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Biało-niebiescy przerwali serię porażek przed własną publicznością.Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Bramki: 1:0 Jegor Rożkow (20), 2:0 Jan Steber (25), 2:1 Siemion Garszyn (30), 3:1 Petr Polodna (47:12), 4:1 Ladislav Havlík (60, do pustej bramki),

Lotos PKH: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Popow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Jełakow, Mocarski, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Pesta, Smal.

Zagłębie: Radziszewski - Cunik, Działo, Kozłowski (2), Bucenko, Stoklasa - Kaluža, Podsiadło, Oriechin, Karczocha, Garszyn - Horzelski, Triasunow, Bernacki, Tyczyński, Nahunko - Khoperia, Jarosz, Salamon, Stojek, Jaskólski.

We wtorek Lotos PKH przerwał serię porażek. W piątek gdańszczanie przerwali złą passę na swoim lodzie. Spotkanie z Zagłębiem w pierwszej tercji było wyrównane. Obie drużyny grały nieco chaotycznie. Gdy wszyscy spodziewali się, że pierwsze 20 minut zakończy się bezbramkowo, na 22 sekundy przed końcem tercji gdańszczanie przeprowadzili składną akcję, którą z najbliższej odległości sfinalizował Jegor Rożkow. Początek drugiej tercji należał do biało-niebieskich, a potwierdzeniem tego była bramka na 2:0. Na strzał spod niebieskiej zdecydował się Vlastimil Bilčík. Krążek znalazł się w sosnowieckiej bramce. Trafienie zapisano Janowi Steberowi, który musnął krążek w drodze do bramki. O tym, że to kapitan był autorem bramki przekonana była ławka gdańskiej drużyny. Kolejne minuty należały do gości. W 30 minucie przyjezdni rozklepali gdańszczan i Siemion Garszyn umieścił krążek w gdańskiej bramce. Przewaga Zagłębia utrzymała się, ale bez efektu bramkowego. W 47 minucie składną akcję Lotosu PKH wykończył Petr Polodna. Goście próbowali odrobić straty, ale bezskutecznie. W ostatniej minucie przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę i wycofali bramkarza. Wykorzystał to Ladislav Havlík uderzeniem z własnej tercji posyłając krążek do pustej bramki gości i ustalając wynik meczu.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież