Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu » Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 drożdżówek, które rozdawała razem ze ... Gdańskie Amazonki dyżurują w siedzibie NFZ » W środę 20 listopada, w ramach kolejnej „Środy z profilaktyką”, w siedzibie Pomorskiego Oddziału Woj... W tygodniku „Sieci”: Wszyscy chcą dopaść Dudę » Najnowszy numer tygodnika „Sieci” przygląda się startującemu właśnie wyścigowi do Pałacu Prezydencki... Urzędnicza madrycka eskapada dozwolona. El Clásico? » Prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa korupcji w sponsorowanym przez kontrahenta Miasta Gdańsk... Zmarł Zbigniew Jujka » Zmarł Zbigniew Jujka, popularny gdański karykaturzysta i dziennikarz. Miał 84 lata. Zbigniew Jujka u... Oświadczenie dr Karola Nawrockiego po materiale TVN » Dr Karol Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej, w związku z emisją materiału „Naziol, kibol, ... Bilety miesięczne czy auto z kierowcą - władze Gdańska w czasach kryzy... » Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska, do pracy z Zaspy nie dojeżdża tramwajem, choć tramwaj ... Pomorscy uczniowie dyskutowali o tajemnicach mózgu » „Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości” to hasło III Pomorskiej Uczniowskiej Konfer... E-recepta obowiązkowa od 2020 roku » Od 8 stycznia 2020 roku recepty będą obowiązkowo wystawiane w formie e-recepty. 190 tys. mieszkańców... Karol Rabenda: Tuba propagandowa poprawia samopoczucie władz miasta » Z Karolem Rabendą, radnym klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska, wiceprezesem partii Porozumienie wicepr...
Reklama
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
środa, 20 listopada 2019 21:28
Drożdżówki gdańskie - za 7500 zł z budżetu
Za 7500 złotych z budżetu miasta prezydent Gdańska kupiła 2500 dro ...
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
wtorek, 19 listopada 2019 20:00
Znakomita trzeci tercja dała LOTOS PKH wygraną nad liderem!
Hokeiści Lotos PKH pokonali na wyjeździe lidera tabeli JKH GKS Jastr ...
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
niedziela, 10 listopada 2019 19:06
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
W piątym spotkaniu z rzędu Lechia nie odniosła zwycięstwa. Biało- ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
piątek, 15 listopada 2019 16:24
Henryk Cześnik: Odkrywanie ducha
O życiu i twórczości z prof. Henrykiem Cześnikiem rozmawia Stanis ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Lotos PKH wypunktował sosnowiczan

altHokeiści Lotos PKH odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Gdańszczanie w hali Olivia pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Biało-niebiescy przerwali serię porażek przed własną publicznością.Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Bramki: 1:0 Jegor Rożkow (20), 2:0 Jan Steber (25), 2:1 Siemion Garszyn (30), 3:1 Petr Polodna (47:12), 4:1 Ladislav Havlík (60, do pustej bramki),

Lotos PKH: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Popow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Jełakow, Mocarski, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Pesta, Smal.

Zagłębie: Radziszewski - Cunik, Działo, Kozłowski (2), Bucenko, Stoklasa - Kaluža, Podsiadło, Oriechin, Karczocha, Garszyn - Horzelski, Triasunow, Bernacki, Tyczyński, Nahunko - Khoperia, Jarosz, Salamon, Stojek, Jaskólski.

We wtorek Lotos PKH przerwał serię porażek. W piątek gdańszczanie przerwali złą passę na swoim lodzie. Spotkanie z Zagłębiem w pierwszej tercji było wyrównane. Obie drużyny grały nieco chaotycznie. Gdy wszyscy spodziewali się, że pierwsze 20 minut zakończy się bezbramkowo, na 22 sekundy przed końcem tercji gdańszczanie przeprowadzili składną akcję, którą z najbliższej odległości sfinalizował Jegor Rożkow. Początek drugiej tercji należał do biało-niebieskich, a potwierdzeniem tego była bramka na 2:0. Na strzał spod niebieskiej zdecydował się Vlastimil Bilčík. Krążek znalazł się w sosnowieckiej bramce. Trafienie zapisano Janowi Steberowi, który musnął krążek w drodze do bramki. O tym, że to kapitan był autorem bramki przekonana była ławka gdańskiej drużyny. Kolejne minuty należały do gości. W 30 minucie przyjezdni rozklepali gdańszczan i Siemion Garszyn umieścił krążek w gdańskiej bramce. Przewaga Zagłębia utrzymała się, ale bez efektu bramkowego. W 47 minucie składną akcję Lotosu PKH wykończył Petr Polodna. Goście próbowali odrobić straty, ale bezskutecznie. W ostatniej minucie przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę i wycofali bramkarza. Wykorzystał to Ladislav Havlík uderzeniem z własnej tercji posyłając krążek do pustej bramki gości i ustalając wynik meczu.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież