Apel działaczy „Solidarności” w obronie pamięci o Janie Pawle II » My weterani opozycji antykomunistycznej i „Solidarności” piszemy ten list z sercem pękającym z żalu ... Śledztwo w sprawie pożaru w chojnickim hospicjum do wiosny przyszłego ... » Niebawem minie rok od tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum. Śledztwo toczy się własnym rytmem i... Odszkodowanie za „Wilczy bilet” i pozbawienie pracy » Sąd Apelacyjny w Gdańsku orzeknie wkrótce w precedensowej sprawie odszkodowania za zakaz pracy w sta... Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli... LOTOS walczy z pandemią i zorganizuje szpital tymczasowy » Spółki Skarbu Państwa we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych aktywnie walczą ze skutkami ... Kazimierz Smoliński: Osiem gwiazdek to wątły projekt i żadna oferta » Z Kazimierzem Smolińskim (PiS), posłem w latach 2010–2011 i od 2014), wiceministrem infrastruktury (... Monika Chabior - gdański pedagog postępu? » Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych „seksualno-bojowych” haseł i okrzykó...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
czwartek, 26 listopada 2020 21:01
W środę, 25 listopada, w wieku 67 lat, zmarł Zenon Plech. Jeden z
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ci którzy odeszli są wśród nas”
wtorek, 10 listopada 2020 16:34
„Ci którzy odeszli są wśród nas”
Nawrót epidemii koronawirusa pokrzyżował plany prezentacji wystawy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Lotos PKH wypunktował sosnowiczan

altHokeiści Lotos PKH odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Gdańszczanie w hali Olivia pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Biało-niebiescy przerwali serię porażek przed własną publicznością.Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Bramki: 1:0 Jegor Rożkow (20), 2:0 Jan Steber (25), 2:1 Siemion Garszyn (30), 3:1 Petr Polodna (47:12), 4:1 Ladislav Havlík (60, do pustej bramki),

Lotos PKH: Fučík - Bilčík, Havlík, Steber, Polodna, Vitek - Tiesliukiewicz, Krasowskij, Popow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Jełakow, Mocarski, Marzec - Naróg, Szurowski, Stasiewicz, Pesta, Smal.

Zagłębie: Radziszewski - Cunik, Działo, Kozłowski (2), Bucenko, Stoklasa - Kaluža, Podsiadło, Oriechin, Karczocha, Garszyn - Horzelski, Triasunow, Bernacki, Tyczyński, Nahunko - Khoperia, Jarosz, Salamon, Stojek, Jaskólski.

We wtorek Lotos PKH przerwał serię porażek. W piątek gdańszczanie przerwali złą passę na swoim lodzie. Spotkanie z Zagłębiem w pierwszej tercji było wyrównane. Obie drużyny grały nieco chaotycznie. Gdy wszyscy spodziewali się, że pierwsze 20 minut zakończy się bezbramkowo, na 22 sekundy przed końcem tercji gdańszczanie przeprowadzili składną akcję, którą z najbliższej odległości sfinalizował Jegor Rożkow. Początek drugiej tercji należał do biało-niebieskich, a potwierdzeniem tego była bramka na 2:0. Na strzał spod niebieskiej zdecydował się Vlastimil Bilčík. Krążek znalazł się w sosnowieckiej bramce. Trafienie zapisano Janowi Steberowi, który musnął krążek w drodze do bramki. O tym, że to kapitan był autorem bramki przekonana była ławka gdańskiej drużyny. Kolejne minuty należały do gości. W 30 minucie przyjezdni rozklepali gdańszczan i Siemion Garszyn umieścił krążek w gdańskiej bramce. Przewaga Zagłębia utrzymała się, ale bez efektu bramkowego. W 47 minucie składną akcję Lotosu PKH wykończył Petr Polodna. Goście próbowali odrobić straty, ale bezskutecznie. W ostatniej minucie przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę i wycofali bramkarza. Wykorzystał to Ladislav Havlík uderzeniem z własnej tercji posyłając krążek do pustej bramki gości i ustalając wynik meczu.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież