Jerzy Barzowski: Jak Struk sprawdzi Bonnę? » Z Jerzym Barzowskim, radnym Sejmiku Województwa Pomorskiego, członkiem Komisji Zdrowia, Polityki Spo... Polska Gedania » Rozmowa z paniami Barbarą Janczukowicz i Rosvitą Stern rwie się, temat gorący, pasjonujący, zarazem ... Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał » Mandat Parlamentu Europejskiego, zdobyty w ub.r. z listy Koalicji Europejskiej, nie zwalnia Magdalen... Radni PiS i poseł Płażyński chcą poszerzenia Parku im. Ronalda Reagana » Procedowany plan zagospodarowania terenów zielonych na wschód od mola w Brzeźnie zakłada budowę 19-,... W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni...
Reklama
Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał
środa, 22 stycznia 2020 15:55
Upadła wersja o walizce dziadka. Mit pozostał
Mandat Parlamentu Europejskiego, zdobyty w ub.r. z listy Koalicji Euro ...
Arka tonie a Samorządność nic nie robi
sobota, 25 stycznia 2020 15:48
Arka tonie a Samorządność nic nie robi
Sytuacja Arki Gdynia, klubu wspieranego m.in. środkami z budżetu mia ...
Przemeblowanie w Lechii
czwartek, 23 stycznia 2020 19:29
Przemeblowanie w Lechii
Dobry rok 2019 Lechia zakończyła niespodziewanie źle. Bilans dwóch ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Trefl na inaugurację przegrał z PGE Skrą

altPierwszy mecz sezonu 2019/2020 w Plus Lidze nie przyniósł zdobyczy punktowej siatkarzom Trefla. Gdańszczanie w ERGO Arena przegrali z PGE Skrą Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25).

Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25)

Trefl Gdańsk: Crer 6, Grzyb 7, Janusz 3, Schott 9, Halaba 17, Filipiak 22, Olenderek (libero) oraz Majcherski (libero), Jakubiszak, Kozub, Sasak 2, Mordyl 3, Janikowski 1

PGE Skra Bełchatów: Kłos 6, Kochanowski 14, Łomacz 2, Szalpuk 3, Ebadipur 16, Petković 20, Piechocki (libero) oraz Droszyński, Włazły, Katić 5, Huber 6, Antosiewicz

MVP: Dusan Petković

Sezon 2019/2020 Trefl zaczął z nowym trenerem i mocno przebudowanym składem. Debiut Michała Winiarskiego przypadł na starcie z klubem z którym był przez wiele lat związany, a jeszcze w poprzednim sezonie był w Skrze asystentem trenera.


Faworytem spotkania byli bełchatowianie. Przyjezdni od początku prowadzili, ale nie była to zbyt duża przewaga. Gdańszczanie dotrzymywali kroku rywalom do stanu 10:11. Potem Skra powoli zaczęła zwiększać przewagę do 3 (13:10), 4 (16:12), 5 (18:13) punktów. Tych strat gdańszczanie nie zdołali odrobić i inauguracyjna padła łupem gości do 19.


W drugim secie gra była bardzo wyrównana. Wynik najczęściej oscylował wokół remisu, a prowadzenie kilka razy się zmieniało. W końcówce skuteczniejsi okazali się gdańszczanie. Przy stanie 22:22 Karol Kłos zaserwował w siatkę, po chwili skutecznie zaatakował Ruben Schott. Przy pierwszym setbolu do Trefla gdańszczanie zablokowali Milada Ebadipura i w meczu był remis 1:1.


Trzeciego seta lepiej zaczęli gdańszczanie. Trefl miał w pewnym momencie nawet 4 punkty przewagi (8:4, 9:5, 10:6), ale bełchatowianie zdołali odrobić straty. Gdańszczanie zdołali jeszcze odskoczyć na 19:16, ale szybko stracili tą zaliczkę. W końcówce to gdańska drużyna popełniła błędy, które kosztowały ją porażkę. Przy piłce setowej Bartosz Filipiak zaserwował w aut. W następnej akcji Paweł Halaba zaatakował w aut. Seta zakończył punktową zagrywką Dusan Petković.


Przegrana w trzecim secie jakby podłamała gdańszczan, bo od początku czwartej partii dominowali goście. Skra dość szybko odskoczyła na 3-4 punkty. Trefl zmniejszył straty do dwóch "oczek" (4:6), ale po chwili goście uciekli na 7 punktów (12:5) i można powiedzieć, że w tym momencie emocje raczej się skończyły. Bełchatowianie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i nie pozwolili gdańskiej drużynie na zniwelowanie strat.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież