Pomorscy uczniowie dyskutowali o tajemnicach mózgu » „Mózg nieposkromiony. Dążenie człowieka do doskonałości” to hasło III Pomorskiej Uczniowskiej Konfer... E-recepta obowiązkowa od 2020 roku » Od 8 stycznia 2020 roku recepty będą obowiązkowo wystawiane w formie e-recepty. 190 tys. mieszkańców... Karol Rabenda: Tuba propagandowa poprawia samopoczucie władz miasta » Z Karolem Rabendą, radnym klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska, wiceprezesem partii Porozumienie wicepr... Karol Nawrocki odpowiada na zarzuty sformułowane przez radnych klubu "... » Karol Nawrocki, Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, wydał oświadczenie odnosząc się do za... Zmarł Olgierd Pawłowski » W wieku 95 lat odszedł Olgierd Pawłowski. Legenda radiowego dziennikarstwa na Wybrzeżu.Spiker, lekto... „Środa z profilaktyką” - dyżur diabetyków » W środę 13 listopada, w kolejnej odsłonie akcji „Środa z profilaktyką”, w siedzibie Pomorskiego Oddz... Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska » Dziennikarze "Gazety Gdańskiej" i Radia Gdańsk dotarli do sprawozdania zarządu spółki Gdańskie Centr... 17. Gdańska Parada Niepodległości » Tysiące gdańszczan, jako uczestnicy lub widzowie, wzięło udział w 17. Gdańskiej Paradzie Niepodległo... Moda kontra rak » Mali pacjenci Oddziału Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku w sobot... „Solidarność” i biskupi. Konferencja w Sali BHP „Od godności człowieka... » Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” i Międzynarodowe Centrum Badań nad Fenomenem Solidarności, czyli ...
Reklama
Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska
wtorek, 12 listopada 2019 15:22
Portal strefy władzy - za miliony z kasy Gdańska
Dziennikarze "Gazety Gdańskiej" i Radia Gdańsk dotarli do sprawozdan ...
Lotos PKH wygrał w Katowicach po karnych
piątek, 15 listopada 2019 23:11
Lotos PKH wygrał w Katowicach po karnych
Kibice w Katowicach zobaczyli "mało" hokejowy mecz, bo przez 65 minut ...
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
niedziela, 10 listopada 2019 19:06
Pogoń ukarała nieskuteczną Lechię
W piątym spotkaniu z rzędu Lechia nie odniosła zwycięstwa. Biało- ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Pani Ewa z sopockiej Willi Klara
poniedziałek, 11 listopada 2019 16:43
Pani Ewa z sopockiej Willi Klara
Wchodziło się po starych drewnianych schodach. Na pierwszym piętrze ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
poniedziałek, 28 października 2019 20:45
31 edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Stanisława Ormińskiego w Rumia
Festiwal Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumia od ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Tysiące gości odwiedziło Targi Mieszkań i Domów - GALERIA

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 03 marca 2014 20:24

Pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl, które przez dwa dni odbywały się w Amber Expo cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Stoiska blisko 80 wystawców przez dwa dni odwiedziły tysiące osób.


GALERIA

Na Targach swoje inwestycje prezentowali znani trójmiejscy deweloperzy: Robyg, Hossa, Panorama Development, Invest Komfort. Niektórzy deweloperzy nie mieli swoich stoisk, ale na Targach reprezentowały ich hostessy.


Robyg: Nowe etapy i promocje
- Na pierwszych w tym roku targach prezentujemy -€“ już dostępne w sprzedaży - €“dwa nowe etapy naszych inwestycji na Lawendowych Wzgórzach i Słonecznej Morenie -€“ powiedziała  Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. -€“ Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawe promocje. Na Lawendowych Wzgórzach można nabyć miejsce parkingowe nawet o 9000 złotych taniej, natomiast na Słonecznej Morenie i Albatross Towers oferujemy atrakcyjną cenę mieszkań obniżoną od 5 do 20 tysięcy złotych, w zależności od wielkości lokalu. Promocja dotycząca Słonecznej Moreny i Albatross Towers będzie obowiązywać również podczas Tygodnia Specjalnych Cen w ROBYG, który będzie trwał od 3 do 8 marca. Wszyscy Klienci, którzy zgłoszą się do nas w tym okresie, będą mogli skorzystać z cen oferowanych na Targach. Dodatkowo, każdy kto w tych dniach odwiedzi nasze inwestycje i będzie posiadał rozdawane na Targach zaproszenie, otrzyma podwójny bilet do kina na premierę filmu "Witaj w klubie", który otrzymał Oscara.


alt


altHossa: Inwestycje gdańskie i gdyńskie
- Na targach prezentujemy wszystkie nasze inwestycje, które są obecnie w realizacji - przedstawiła targową ofertę Grupy Inwestycyjnej Hossa Ewelina Ilińska, kierownik Centrum Nieruchomości. - W Gdańsku są to cztery inwestycje: Garnizon we Wrzeszczu, na Morenie osiedle Centralpark, w Gdańsku Kiełpinku Wiszące Ogrody i Domy przy Tanecznej. Prezentujemy również komplet naszych inwestycji gdyńskich. Są to osiedla budowane w rejonie Gdynia Zachód: czyli rejon Gdynia Zachód. Jest to Fort Forest, osiedle Sokółka Zielenisz, Patio Róży i Wiczlino-Ogród. Po raz pierwszy na targach przedstawiamy kolejne budynki, które niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży, realizowane w ramach naszych inwestycji -€“ taka sytuacja jest na przykład na Osiedlu Wiczlino -€“ Ogród czy też w Garnizonie.


alt


alt


Panorama Development: Mieszkania na teraz
- W naszej ofercie na targi proponujemy kontynuacje naszych inwestycji  - powiedziała Dorota Kotarska, Dyrektor Działu Sprzedaży Panorama Development. - Oferujemy kilka ostatnich mieszkań na Chełmie, gotowych do zamieszkania. W naszej ofercie są również lokale użytkowe w Oliwie oraz mieszkania w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Nasze inwestycje są dobrą ofertą dla osób, które szukają mieszkania żeby się wprowadzić jak najszybciej.


alt


W niedzielę odbyła się licytacja kawalerki w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Do licytacji przystąpiło 8 osób. Po gorącym początku w walce o mieszkanie pozostało dwóch chętnych. Ostatecznie zwycięzca zaproponował 170 tysięcy złotych.


alt

Licytację kawalerki Panorama Development prowadził Sławomir Siezieniewski


- Podczas Targów Mieszkań i Domów odwiedzający mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań dostępnych w znanych, wieloetapowych inwestycjach - Nowym Orłowie, Komandorskim Wzgórzu czy Nadmorskim Dworze - powiedziała Agnieszka Menczykowska, Specjalista ds. Marketingu Invest Komfort. - Zastanawiającym się chcieliśmy też przypomnieć, że to ostatni moment na zakup mieszkania w Sopockim Aquariusie i Wzgórzu Focha w Gdańsku. Wybór mieszkania jest wyborem stylu życia i na targach skupiliśmy się na prezentacji tych cech naszych inwestycji, które dają możliwość pełnego, aktywnego życia: lokalizacji w centralnych dzielnicach, bogatego wyposażenia sportowego i rekreacyjnego.


alt


alt


Nie wszyscy deweloperzy zdecydowali się na stoiska. Niektórych reprezentowały hostessy.


alt


Na targach swoje stoiska meli nie tylko deweloperzy, ale również m.in. doradcy finansowi.
- Do pośredników, do doradców finansowych klienci zwracają się w trudnych sytuacjach finansowych, gdy w banku nie uzyskają kredytu – powiedziała Anna Gorczyczewska, Doradca Finansowy Expander Direct. - Wtedy przychodzą po poradę do Expandera. Najczęściej jest to rozwiązanie w postaci dobrania innego banku do tej konkretnej sytuacji. Banki między sobą się bardzo różnią, a klienci natomiast się zrażają po wizycie w jednym z nich. Często się wydaje, że ta sytuacja jest nie do pokonania i kredytu nie otrzymają. Wtedy udają się do doradcy  i okazuje się, że po prostu nieszczęśliwie trafili do takiego banku i są inne, które kredytu udzielą. Warto próbować i warto korzystać z profesjonalnych brokerów, bo my dopasujemy się do sytuacji i potrzeb klienta, a nie w drugą stronę. W banku będą próbowali na siłę dopasować, żeby klient jednak ten wniosek złożył i najwyżej spotkał się z odmową. My działamy w inny sposób, ponieważ pomagamy wziąć kredyt i uczestniczymy we wszystkich formalnościach. Jesteśmy niezależni od banków finansowo i osobowo, więc wskażemy słabe i mocne strony danego banku, pokażemy wszystkie dodatkowe koszty, które się wiążą z kredytem. Jesteśmy niezależni i możemy pokazać jak najbardziej korzystną dla klienta ofertę.


alt


Osoby odwiedzające targi kierowały się różnymi kryteriami.
- Na targi przyszliśmy szukać mieszkania w konkretnej lokalizacji - przyznała Karolina Szyc. - Mamy sprecyzowane wymagania jeśli chodzi o lokalizację i metraż. Oczywiście ważnym elementem jest też cena. Na targach nie trafiliśmy na inwestycje o których byśmy nie wiedzieli, ale trochę nas to zainspirowało. Zadaliśmy kilka pytań. Warto było wpaść.


- Przyszłam na targi, aby zorientować się w sytuacji na rynku mieszkaniowym - powiedziała Jolanta Jasno. - Szukam mieszkania na przyszły rok i chciałam zobaczyć jakie będą propozycje. Interesuje mnie lokalizacja Ujeścisko, Szadółki.
Tomasz Łunkiewicz
Alicja Kołbuc

fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież