Komornik w SM Ujeścisko » W środę w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko pojawił się komornik w asyście policji celem... Barzowski pyta Struka o rondo Bonny » Jerzy Barzowski, szef klubu PiS w sejmiku pomorskim, skierował do marszałka Mieczysława Struka inter... Czy to definitywny koniec Starej Oliwy? » Raczej tak, nie ma się już czym łudzić. Degradacja tej jeszcze do niedawna spokojnej dzielnicy zosta... Rok 2019 na pomorskich drogach: mniej wypadków, ale więcej ofiar śmier... » W roku 2019 na pomorskich drogach spadła liczba wypadków względem roku 2018, ale niestety było więce... Pomorski NFZ zamknął rok 2019 » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ ostatecznie podsumował wydatki poniesione w roku 2019 na świadczenia... Konwencja wyborcza prezydenta Andrzeja Dudy: mobilizacja elektoratu » Konwencja wyborcza ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy w warszawskiej Hali Expo w ... Korty SKT dla... SKT - klęska Karnowskiego » Podczas niejawnego posiedzenia Sąd Okręgowy w Gdańsku ujawnił w księdze wieczystej prawo Sopockiego ... W nowym tygodniku „Sieci”: Sędzia, który zatrzymał anarchię. Wydanie z... » W nowym numerze tygodnika „Sieci” dr Tomasz Nawacki opowiada m.in. o tym dlaczego podarł projekt bez... Wicemarszałek Bonna sprawcą kolizji - jedna osoba ranna » Kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu na rondzie mężczyźnie, w wyni... Urząd Statystyczny w Gdańsku potwierdza - lasów w Województwie Pomors... » Jak ustalili autorzy raportu US w Gdańsku w latach 2014-2018 lasów, będących bezpośrednio w zarządzi...
Reklama
Ordery dla gdańskich ławników - rada wybiera a prezydent nagradza
czwartek, 13 lutego 2020 11:12
Ordery dla gdańskich ławników - rada wybiera a prezydent nagradza
Władze Gdańska odznaczają ławników Sądu Rejonowego Gdańsk-Połu ...
LOTOS PKH po raz piąty nie znalazł sposobu na Podhale
niedziela, 16 lutego 2020 20:22
LOTOS PKH po raz piąty nie znalazł sposobu na Podhale
Hokeiści LOTOS-u PKH przegraną zakończyli rundę zasadniczą Polski ...
Lechia ma patent na Piasta
piątek, 14 lutego 2020 22:00
Lechia ma patent na Piasta
W trzecim w tym sezonie meczu z Piastem Lechia po raz trzeci schodził ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

August von Brandis
wtorek, 11 lutego 2020 17:05
August von Brandis
Pod koniec 2013 roku pisałem o postaci artysty, którego nazwisko prz ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Tysiące gości odwiedziło Targi Mieszkań i Domów - GALERIA

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 03 marca 2014 20:24

Pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl, które przez dwa dni odbywały się w Amber Expo cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Stoiska blisko 80 wystawców przez dwa dni odwiedziły tysiące osób.


GALERIA

Na Targach swoje inwestycje prezentowali znani trójmiejscy deweloperzy: Robyg, Hossa, Panorama Development, Invest Komfort. Niektórzy deweloperzy nie mieli swoich stoisk, ale na Targach reprezentowały ich hostessy.


Robyg: Nowe etapy i promocje
- Na pierwszych w tym roku targach prezentujemy -€“ już dostępne w sprzedaży - €“dwa nowe etapy naszych inwestycji na Lawendowych Wzgórzach i Słonecznej Morenie -€“ powiedziała  Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. -€“ Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawe promocje. Na Lawendowych Wzgórzach można nabyć miejsce parkingowe nawet o 9000 złotych taniej, natomiast na Słonecznej Morenie i Albatross Towers oferujemy atrakcyjną cenę mieszkań obniżoną od 5 do 20 tysięcy złotych, w zależności od wielkości lokalu. Promocja dotycząca Słonecznej Moreny i Albatross Towers będzie obowiązywać również podczas Tygodnia Specjalnych Cen w ROBYG, który będzie trwał od 3 do 8 marca. Wszyscy Klienci, którzy zgłoszą się do nas w tym okresie, będą mogli skorzystać z cen oferowanych na Targach. Dodatkowo, każdy kto w tych dniach odwiedzi nasze inwestycje i będzie posiadał rozdawane na Targach zaproszenie, otrzyma podwójny bilet do kina na premierę filmu "Witaj w klubie", który otrzymał Oscara.


alt


altHossa: Inwestycje gdańskie i gdyńskie
- Na targach prezentujemy wszystkie nasze inwestycje, które są obecnie w realizacji - przedstawiła targową ofertę Grupy Inwestycyjnej Hossa Ewelina Ilińska, kierownik Centrum Nieruchomości. - W Gdańsku są to cztery inwestycje: Garnizon we Wrzeszczu, na Morenie osiedle Centralpark, w Gdańsku Kiełpinku Wiszące Ogrody i Domy przy Tanecznej. Prezentujemy również komplet naszych inwestycji gdyńskich. Są to osiedla budowane w rejonie Gdynia Zachód: czyli rejon Gdynia Zachód. Jest to Fort Forest, osiedle Sokółka Zielenisz, Patio Róży i Wiczlino-Ogród. Po raz pierwszy na targach przedstawiamy kolejne budynki, które niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży, realizowane w ramach naszych inwestycji -€“ taka sytuacja jest na przykład na Osiedlu Wiczlino -€“ Ogród czy też w Garnizonie.


alt


alt


Panorama Development: Mieszkania na teraz
- W naszej ofercie na targi proponujemy kontynuacje naszych inwestycji  - powiedziała Dorota Kotarska, Dyrektor Działu Sprzedaży Panorama Development. - Oferujemy kilka ostatnich mieszkań na Chełmie, gotowych do zamieszkania. W naszej ofercie są również lokale użytkowe w Oliwie oraz mieszkania w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Nasze inwestycje są dobrą ofertą dla osób, które szukają mieszkania żeby się wprowadzić jak najszybciej.


alt


W niedzielę odbyła się licytacja kawalerki w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Do licytacji przystąpiło 8 osób. Po gorącym początku w walce o mieszkanie pozostało dwóch chętnych. Ostatecznie zwycięzca zaproponował 170 tysięcy złotych.


alt

Licytację kawalerki Panorama Development prowadził Sławomir Siezieniewski


- Podczas Targów Mieszkań i Domów odwiedzający mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań dostępnych w znanych, wieloetapowych inwestycjach - Nowym Orłowie, Komandorskim Wzgórzu czy Nadmorskim Dworze - powiedziała Agnieszka Menczykowska, Specjalista ds. Marketingu Invest Komfort. - Zastanawiającym się chcieliśmy też przypomnieć, że to ostatni moment na zakup mieszkania w Sopockim Aquariusie i Wzgórzu Focha w Gdańsku. Wybór mieszkania jest wyborem stylu życia i na targach skupiliśmy się na prezentacji tych cech naszych inwestycji, które dają możliwość pełnego, aktywnego życia: lokalizacji w centralnych dzielnicach, bogatego wyposażenia sportowego i rekreacyjnego.


alt


alt


Nie wszyscy deweloperzy zdecydowali się na stoiska. Niektórych reprezentowały hostessy.


alt


Na targach swoje stoiska meli nie tylko deweloperzy, ale również m.in. doradcy finansowi.
- Do pośredników, do doradców finansowych klienci zwracają się w trudnych sytuacjach finansowych, gdy w banku nie uzyskają kredytu – powiedziała Anna Gorczyczewska, Doradca Finansowy Expander Direct. - Wtedy przychodzą po poradę do Expandera. Najczęściej jest to rozwiązanie w postaci dobrania innego banku do tej konkretnej sytuacji. Banki między sobą się bardzo różnią, a klienci natomiast się zrażają po wizycie w jednym z nich. Często się wydaje, że ta sytuacja jest nie do pokonania i kredytu nie otrzymają. Wtedy udają się do doradcy  i okazuje się, że po prostu nieszczęśliwie trafili do takiego banku i są inne, które kredytu udzielą. Warto próbować i warto korzystać z profesjonalnych brokerów, bo my dopasujemy się do sytuacji i potrzeb klienta, a nie w drugą stronę. W banku będą próbowali na siłę dopasować, żeby klient jednak ten wniosek złożył i najwyżej spotkał się z odmową. My działamy w inny sposób, ponieważ pomagamy wziąć kredyt i uczestniczymy we wszystkich formalnościach. Jesteśmy niezależni od banków finansowo i osobowo, więc wskażemy słabe i mocne strony danego banku, pokażemy wszystkie dodatkowe koszty, które się wiążą z kredytem. Jesteśmy niezależni i możemy pokazać jak najbardziej korzystną dla klienta ofertę.


alt


Osoby odwiedzające targi kierowały się różnymi kryteriami.
- Na targi przyszliśmy szukać mieszkania w konkretnej lokalizacji - przyznała Karolina Szyc. - Mamy sprecyzowane wymagania jeśli chodzi o lokalizację i metraż. Oczywiście ważnym elementem jest też cena. Na targach nie trafiliśmy na inwestycje o których byśmy nie wiedzieli, ale trochę nas to zainspirowało. Zadaliśmy kilka pytań. Warto było wpaść.


- Przyszłam na targi, aby zorientować się w sytuacji na rynku mieszkaniowym - powiedziała Jolanta Jasno. - Szukam mieszkania na przyszły rok i chciałam zobaczyć jakie będą propozycje. Interesuje mnie lokalizacja Ujeścisko, Szadółki.
Tomasz Łunkiewicz
Alicja Kołbuc

fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież