Pomorskie konsultacje w sprawie systemu wsparcia osób niepełnosprawnyc... » Przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Państwowego Funduszu Rehabilitacj... Pożar w stoczni » Kłęby gęstego gryzącego dymu spowiły we wtorek od godzin południowych śródmieście Gdańska. Nad teren... Stowarzyszenie myGdańsk.pl przekazało Szkole Fregata drukarkę 3D » W poniedziałek 16 lipca Andrzej Jaworski, Karolina Helmin-Biercewicz i Hubert Grzegorczyk ze Stowarz... Święto truskawki na Złotej Górze » W sobotę 7 lipca w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu w Brodnicy Górnej koło Kartuz odbyła s... Dyptyk "Wołyń" eksponatem miesiąca w MIIWŚ » Dyptyk "Wołyń" autorstwa Moniki Duliasz to kolejny eksponat miesiąca, który można oglądać na poziomi... Sensoryczne zwiedzanie Oliwy » Fundacja I See You rozpoczęła cykl wycieczek po Gdańsku dla beneficjentów Fundacji.Zwiedzanie rozpoc... Wystawa „Milion zza oceanu” i jeep Wielkiej Czerwonej Jedynki w MIIWŚ » W Muzeum II Wojny Światowej otwarto wystawę „Milion zza oceanu” oraz zaprezentowano najnowszy nabyte... Szpitalne kominy - sute pensje u marszałka » Setki tysięcy złotych kosztują zarządy pomorskich spółek szpitalnych. Radna Danuta Sikora (PiS) pisz... Dodatkowe pieniądze dla Pomorza na leczenie zaćmy i endoprotezoplastyk... » Ponad 10, 4 mln z tak zwanej rezerwy ogólnej Narodowego Funduszu Zdrowia trafiło do pomorskiego oddz... Dominik Kwiatkowski z Nowoczesnej kandydatem na wiceprezydenta Gdańska » Dominik Kwiatkowski, sekretarz pomorskich struktur Nowoczesnej, to oficjalny kandydat na zastępcę do...
Reklama
Gruby portfel Karnowskiego - krocie z lotniska
wtorek, 10 lipca 2018 17:14
Gruby portfel Karnowskiego - krocie z lotniska
Urzędniczy kapitalizm ma się na Pomorzu wyjątkowo dobrze. Blisko 25 ...
Arka obroniła Superpuchar Polski!
sobota, 14 lipca 2018 20:12
Arka obroniła Superpuchar Polski!
Arka Gdynia po raz kolejny sprawiła sensację! Gdynianie w meczu o Su ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

wtorek, 10 lipca 2018 15:35
W galerii ZPAP w Gdańsku rozpoczęła się ekspozycja wystawy twórcz ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 10 lutego 2014 21:24

Podczas weekendu Robyg na swoich inwestycjach Albatross Towers, Słoneczna Morena i Lawendowe Wzgórza zorganizował warsztaty "ROBYG wspiera MDM".


Szukający pierwszego mieszkania mieli okazję dowiedzieć się kto i na jakich warunkach może otrzymać kredyt w programie "Mieszkanie dla Młodych". Warsztaty na każdym osiedlu odbywały się dwa razy dziennie. Każde spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej doradca finansowy Open Finance wyjaśniał jakie są warunki skorzystania z programu (m.in. jeśli ktoś otrzymać dofinansowanie to wcześniej nie może być właścicielem mieszkania, to które chce kupić musi być jego pierwszym), na jakie dofinansowanie można liczyć. Bardzo ważną informacją było w jakich sytuacjach można stracić dofinansowanie, m.in. gdy w ciagu pięciu lat od zakupu dostaniemy inne mieszkanie w darowiźnie. W drugiej części spotkania specjalista do spraw sprzedaży nieruchomości Robyg przedstawiał ofertę mieszkań Robyg, które można kupić w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych".


alt

Robert Graszek, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Robyg (z lewej) i Przemysław Danielewski, doradca finansowy Open Finance (z prawej) podczas warsztatów na Albatross Towers- Celem warsztatów "ROBYG wspiera MDM" było przekazanie w przystępny sposób zasad działania programu dofinansowania zakupu pierwszego mieszkania czyli: dla kogo został on przygotowany, ile i na jakich warunkach można zyskać, w jakich bankach można ubiegać się o kredyt oraz na co zwrócić uwagę aplikując o kredyt z dopłatą - powiedziała Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. - Chcieliśmy przybliżyć program MDM nie tylko teoretycznie, ale również pokazać klientom na konkretnych przykładach ile można zyskać kupując mieszkanie. Można było dowiedzieć się jak samemu obliczyć kwotę dopłaty, a także jak wybrać optymalną ofertę mieszkania z dopłatą. Oczywiście warsztaty odbyły się na terenie naszych osiedli wiec jednocześnie można było zapoznać się z ofertami mieszkań w programie MDM jakie ROBYG oferuje klientom na wszystkich swoich inwestycjach.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież