Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ... Krzysztof Gawkowski: Wiosna liberalnego socjalizmu » Z Krzysztofem Gawkowskim, sekretarzem zarządu partii Wiosna, w latach 2012-2018 Sekretarzem Generaln...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Trefl wygrał dreszczowiec ze Skrą i zapewnił sobie grę w play off
czwartek, 14 lutego 2019 21:36
Trefl wygrał dreszczowiec ze Skrą i zapewnił sobie grę w play off
Prawdziwy dreszczowiec zafundowali kibicom siatkarze Trefla i PGE Skry ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Robyg wspiera MDM

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 10 lutego 2014 21:24

Podczas weekendu Robyg na swoich inwestycjach Albatross Towers, Słoneczna Morena i Lawendowe Wzgórza zorganizował warsztaty "ROBYG wspiera MDM".


Szukający pierwszego mieszkania mieli okazję dowiedzieć się kto i na jakich warunkach może otrzymać kredyt w programie "Mieszkanie dla Młodych". Warsztaty na każdym osiedlu odbywały się dwa razy dziennie. Każde spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej doradca finansowy Open Finance wyjaśniał jakie są warunki skorzystania z programu (m.in. jeśli ktoś otrzymać dofinansowanie to wcześniej nie może być właścicielem mieszkania, to które chce kupić musi być jego pierwszym), na jakie dofinansowanie można liczyć. Bardzo ważną informacją było w jakich sytuacjach można stracić dofinansowanie, m.in. gdy w ciagu pięciu lat od zakupu dostaniemy inne mieszkanie w darowiźnie. W drugiej części spotkania specjalista do spraw sprzedaży nieruchomości Robyg przedstawiał ofertę mieszkań Robyg, które można kupić w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych".


alt

Robert Graszek, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Robyg (z lewej) i Przemysław Danielewski, doradca finansowy Open Finance (z prawej) podczas warsztatów na Albatross Towers- Celem warsztatów "ROBYG wspiera MDM" było przekazanie w przystępny sposób zasad działania programu dofinansowania zakupu pierwszego mieszkania czyli: dla kogo został on przygotowany, ile i na jakich warunkach można zyskać, w jakich bankach można ubiegać się o kredyt oraz na co zwrócić uwagę aplikując o kredyt z dopłatą - powiedziała Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. - Chcieliśmy przybliżyć program MDM nie tylko teoretycznie, ale również pokazać klientom na konkretnych przykładach ile można zyskać kupując mieszkanie. Można było dowiedzieć się jak samemu obliczyć kwotę dopłaty, a także jak wybrać optymalną ofertę mieszkania z dopłatą. Oczywiście warsztaty odbyły się na terenie naszych osiedli wiec jednocześnie można było zapoznać się z ofertami mieszkań w programie MDM jakie ROBYG oferuje klientom na wszystkich swoich inwestycjach.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież