Franciszek Szmyt – polski kupiec gdański » Franciszek Szmyt, Polak, kupiec gdański ur. 24.01.1895 pochodził z poznańskiego (Kościan) z rodziny ... Konwencja PiS w Gdańsku: Elity w Gdańsku służą sobie same » - Chcemy spełniać te małe i duże marzenia mieszkańców naszego miasta, są one bardzo nie wymagające, ... Karol Rabenda: Będziemy iść w stronę Gdańska zwróconego ku interesom j... » Z Karolem Rabendą, wiceprezesem partii Porozumienie, kandydatem Zjednoczonej Prawicy do Rady Miasta ... Z zarzutami w radzie nadzorczej spółki Arena Operator, bo Adamowicz za... » Urzędniczka z zarzutami prokuratorskimi, zawieszona na czas postępowania zastępczyni dyrektora Wydzi... PKN Orlen ma plan ekspansji. Połączenie z Lotosem to pierwszy krok » Daniel Obajtek, były wójt Pcimia i były prezes ENERGA SA, obecnie prezes zarządu PKN Orlen uważa, że... Kacper Płażyński przedstawił swoją drużynę » Kacper Płażyński, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, przed siedzibą Rady Miasta pr... III Gdański Piknik Patriotyczny » Na terenie Sali BHP odbył się III Gdański Piknik Patriotyczny. - Głównym przesłaniem tej edycji Pikn... Korekty PiS do sejmiku i rady miasta - Kanthak i Rabenda liderami? » Jak nieoficjalnie dowiedziała się "Gazeta Gdańska", na listach Prawa i Sprawiedliwości do rady miast... Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta.... » Wielu z nas skorzysta lub skorzystało z usług linii lotniczych. Przeloty już dawno przestały być eks... Melodie wyborcze Piekarskiego » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, historykiem i politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Zakładu ...
Reklama
Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta...
piątek, 14 września 2018 12:55
Kto objada się tortem na lotnisku Wałęsy? 600 tys. dla rady, a reszta...
Wielu z nas skorzysta lub skorzystało z usług linii lotniczych. Prze ...
Lechia była w niebie, skończyła prawie w piekle
sobota, 22 września 2018 18:33
Lechia była w niebie, skończyła prawie w piekle
Po 25 minutach Lechia prowadziła na Stadionie Energa z Zagłębiem Lu ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Po wystawie prywatnej kolekcji malarstwa Andrzeja Walasa
niedziela, 09 września 2018 17:26
Po wystawie prywatnej kolekcji malarstwa Andrzeja Walasa
Dobiegły końca wakacje. Tradycyjnie w Gdańsku odbyło się wiele ci ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 10 lutego 2014 21:24

Podczas weekendu Robyg na swoich inwestycjach Albatross Towers, Słoneczna Morena i Lawendowe Wzgórza zorganizował warsztaty "ROBYG wspiera MDM".


Szukający pierwszego mieszkania mieli okazję dowiedzieć się kto i na jakich warunkach może otrzymać kredyt w programie "Mieszkanie dla Młodych". Warsztaty na każdym osiedlu odbywały się dwa razy dziennie. Każde spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej doradca finansowy Open Finance wyjaśniał jakie są warunki skorzystania z programu (m.in. jeśli ktoś otrzymać dofinansowanie to wcześniej nie może być właścicielem mieszkania, to które chce kupić musi być jego pierwszym), na jakie dofinansowanie można liczyć. Bardzo ważną informacją było w jakich sytuacjach można stracić dofinansowanie, m.in. gdy w ciagu pięciu lat od zakupu dostaniemy inne mieszkanie w darowiźnie. W drugiej części spotkania specjalista do spraw sprzedaży nieruchomości Robyg przedstawiał ofertę mieszkań Robyg, które można kupić w ramach programu "Mieszkanie dla Młodych".


alt

Robert Graszek, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Robyg (z lewej) i Przemysław Danielewski, doradca finansowy Open Finance (z prawej) podczas warsztatów na Albatross Towers- Celem warsztatów "ROBYG wspiera MDM" było przekazanie w przystępny sposób zasad działania programu dofinansowania zakupu pierwszego mieszkania czyli: dla kogo został on przygotowany, ile i na jakich warunkach można zyskać, w jakich bankach można ubiegać się o kredyt oraz na co zwrócić uwagę aplikując o kredyt z dopłatą - powiedziała Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. - Chcieliśmy przybliżyć program MDM nie tylko teoretycznie, ale również pokazać klientom na konkretnych przykładach ile można zyskać kupując mieszkanie. Można było dowiedzieć się jak samemu obliczyć kwotę dopłaty, a także jak wybrać optymalną ofertę mieszkania z dopłatą. Oczywiście warsztaty odbyły się na terenie naszych osiedli wiec jednocześnie można było zapoznać się z ofertami mieszkań w programie MDM jakie ROBYG oferuje klientom na wszystkich swoich inwestycjach.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież