Robyg wybuduje 1400 mieszkań w 2014 roku - Wybrzeze24.pl
Fundacja I See You podsumowała 7 miesięcy działania » W piątek 3 sierpnia odbyło się spotkanie Podopiecznych i Sympatyków Fundacji I See You. Miejscem spo... Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł » 185 milionów euro zaproponowane przez Polską Grupę Energetyczną za niemieckie większościowe udziały ... Rozpad PO w Gdańsku » Paweł Adamowicz konsekwentnie demoluje gdańską PO, swoją macierzystą partię, której był do czasu pow... Piotr Czauderna: Czas odbić Gdańsk z rąk aroganckiej władzy » Z prof. dr hab. nauk med. Piotrem Czauderną, chirurgiem dziecięcym, radnym Miasta Gdańska, członkiem... Radna Wirska apeluje do Adamowicza » Radna Anna Wirska wystosowała apel do prezydenta Pawła Adamowicza. Szanowny Panie Prezydencie,apeluj... Taxi z urzędu » Jaśnie państwo z gdańskiego magistratu. Samochody służbowe traktują jak taksówki na telefon. Każą si... Wskaźniki rozwoju Energi w górę! » Grupa Energa odnotowała w pierwszym półroczu tego roku wzrost zysku netto do 557 mln zł oraz wzrost ... Ultimatum „Solidarności” » „Solidarność” stawia rządowi PiS i sojuszników ultimatum do 29 sierpnia br. Dotychczas obóz dobrej z... Związkowcy tracą cierpliwość. Spec-spotkanie „Solidarności” z premiere... » Nadzwyczajne spotkanie Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność” z premierem Mateuszem Morawieckim odbędzi... Dwie role wicewojewody - w aurze lobbysty? » Michał Owczarczak, b. wicewojewoda pomorski z PO, przez kilka miesięcy był jednocześnie przewodniczą...
Reklama
Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł
sobota, 11 sierpnia 2018 13:53
Niemcy nie sprzedadzą udziałów w GPEC nawet za 800 mln zł
185 milionów euro zaproponowane przez Polską Grupę Energetyczną za ...
Speed Car Motor - Zdunek Wybrzeże 42:48 89:91
niedziela, 12 sierpnia 2018 04:32
Speed Car Motor - Zdunek Wybrzeże 42:48 89:91
O godz. 14.30 w Lublinie rozpocznie się mecz Speed Car Motoru ze Zdun ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Czerwone maki” pani Rosvity z Sopotu
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 09:28
„Czerwone maki” pani Rosvity z Sopotu
W sopockiej Państwowej Galerii Sztuki dobiegła końca wystawa malars ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 20:49
Gdańsk Lotos Siesta Festival 2018 - święto muzyki, śpiewu, wiatru, morza i… przygody
Siesta Festival po raz kolejny zagości w Gdańsku. Wystąpią gwiazdy ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 19 lutego 2014 23:15

Ponad 630 mieszkań sprzedanych w Gdańsku w ubiegłym roku i ponad 1400 w budowie w tym roku - to dane jakie przedstawiciele Grupy Robyg przekazali podczas spotkania z dziennikarzami.


- Cieszymy się, że jesteśmy w Gdańsku tak aktywni i mamy tak duże wzięcie naszych projektów - powiedział Zbigniew Wojciech Okoński, prezes Zarządu Robyg. - W zeszłym roku udało się nam sprzedać ponad 630 mieszkań w samym Gdańsku. Zawdzięczamy to ciężkiej pracy. W ciągu kilku lata potrafiliśmy się zaprezentować i zdobyć zaufanie klientów, że kupują u nas mieszkania. Rozwijamy się bardzo dynamicznie. W tym roku w budowie będziemy mieli w Gdańsku ponad 1400 mieszkań. Na dziś jest to 930 mieszkań w trzech lokalizacjach. Klienci darzą nas dużym zaufaniem co widzimy po wynikach. Jesteśmy również aktywni na polu wspierania lokalnej społeczności. Zaczęliśmy rozmowy na temat budowy szkoły w jednej z lokalizacji. Sądzimy, że na nasza misja nie polega na tym, żeby zaspokoić apetyty naszych akcjonariuszy, jesteśmy spółką giełdową i spodziewają się odpowiednich wyników, ale również żeby sprawdzać przyjemność naszym klientom.


alt


Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę III etapu inwestycji Albatross Towers. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne wraz z infrastrukturą. W ramach tego etapu inwestycji powstanie 177 lokali, a rozpoczęcie prac budowlanych jest planowane jeszcze w pierwszym kwartale 2014 roku. mieszkania z tego etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży. Z najwyższych pięter doskonale widać całą Zatokę Gdańską.


alt
- Sprawne uzyskiwanie pozwoleń na budowę oznacza wprowadzenie kolejnych etapów inwestycji do sprzedaży, a tym samym utrzymanie wysokiej liczby lokali w ofercie - powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. - Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiego potencjału kontraktacji. Dowodem jest choćby wynik za 2013 rok. Kontraktacja była rekordowa i wyniosła 1731 lokali, co wyniosło Robyg na pozycję lidera wśród giełdowych deweloperów. Zarząd chce podtrzymać podobną tendencję w nadchodzących latach, dlatego elastycznie reaguje na potrzeby rynku, wprowadza do oferty następne etapy inwestycji. To kolejny krok do utrzymania przez Robyg atrakcyjnej oferty, a tym samym wysokiego potencjału kontraktacji. Szczerze wierzymy, że tak skrupulatnie przemyślana i wdrażana przez Zarząd strategia zaowocuje kolejnymi dobrymi latami spółki.


alt


Tomasz Łunkiewicz

fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież