Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców... » Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na radną Gdańska z okręgu nr 5 obe... Spotkanie z książką dzieci z Przedszkola nr 77 i Przedszkola nr 81 » W Bibliotece Manhattan odbyło się spotkanie z książką, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkola N... 65-lecie Koła PZW nr 4 Gdańsk-Portowa » 12 października w siedzibie Zarządu Okręgu PZW odbyło się spotkanie okolicznościowe z okazji 65 rocz... 100#WOLNOŚĆ z okazji stulecia odzyskania niepodległości i 60-lecia TVP... » W sobotę 13 października br. wieczorem w Gdańsku na placu przed Muzeum II Wojny Światowej zorganizow... Fotograficzna pasja Marii Kamenskiej » W piątek 12 października w Stacji Orunia GAK odbył się wernisaż wystawy fotografii Marii Kamenskiej.... W kadrach Adamowicza - "Zasłużony działacz ORMO" » Andrzej Schulz, członek ORMO od 1 maja 1974 do 1989 roku, od lipca 1983 dyrektor gabinetu wojewody g... Gdańska woda napędza młyny w Île-de-France » Kolejny rok przyniósł wysoki zysk 13,5 mln zł dla Saur Neptun Gdańsk, przedsiębiorstwa zajmującego s... Kacper Płażyński przedstawił swoje propozycje dla Przeróbki, Stogów, K... » W ramach cyklu spotkań "Lepiej w dzielnicy" we wtorek, 9 października, Kacper Płażyński, kandydat Zj... K. Płażyński i prezes Portu Gdańsk o plaży na Stogach » Kacper Płażyński, kandydat na prezydenta Gdańska, i Łukasz Greinke, prezes Portu Gdańsk, zapewnili, ... GPEC grzeje Lipsk » Coraz cieplej mieszkańcom Lipska, dopieszczanym przez Stadtwerke GPEC. Rok 2017 był dla saksońskiego...
Reklama
Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców Zaspy i Przymorza
wtorek, 16 października 2018 21:27
Elżbieta Strzelczyk: Będę reprezentować problemy i kłopoty mieszkańców Zaspy i Przymorza
Rozmowa z Elżbietą Strzelczyk, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości ...
MH Automatyka rozstrzelała kadrę U23
wtorek, 16 października 2018 21:38
MH Automatyka rozstrzelała kadrę U23
Zgodnie z oczekiwaniami MH Automatyka nie miała żadnych problemów i ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
poniedziałek, 08 października 2018 15:37
ZPAP - Spore oczekiwania, ale brak współpracy
Dobiega końca kolejna czteroletnia kadencja zarządu (2014-2018) Pols ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
wtorek, 11 września 2018 17:40
X Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Gdynia
Jubileuszowy Festiwal Niepokorni Niezłomni Wyklęci zacznie się w Gd ...
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
środa, 14 czerwca 2017 13:58
30 lat od pielgrzymki na Wybrzeże Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
12 czerwca w Gimnazjum w Kosakowie (woj. pomorskie) odbyła  się Woj ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Robyg wybuduje 1400 mieszkań w 2014 roku

Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 19 lutego 2014 23:15

Ponad 630 mieszkań sprzedanych w Gdańsku w ubiegłym roku i ponad 1400 w budowie w tym roku - to dane jakie przedstawiciele Grupy Robyg przekazali podczas spotkania z dziennikarzami.


- Cieszymy się, że jesteśmy w Gdańsku tak aktywni i mamy tak duże wzięcie naszych projektów - powiedział Zbigniew Wojciech Okoński, prezes Zarządu Robyg. - W zeszłym roku udało się nam sprzedać ponad 630 mieszkań w samym Gdańsku. Zawdzięczamy to ciężkiej pracy. W ciągu kilku lata potrafiliśmy się zaprezentować i zdobyć zaufanie klientów, że kupują u nas mieszkania. Rozwijamy się bardzo dynamicznie. W tym roku w budowie będziemy mieli w Gdańsku ponad 1400 mieszkań. Na dziś jest to 930 mieszkań w trzech lokalizacjach. Klienci darzą nas dużym zaufaniem co widzimy po wynikach. Jesteśmy również aktywni na polu wspierania lokalnej społeczności. Zaczęliśmy rozmowy na temat budowy szkoły w jednej z lokalizacji. Sądzimy, że na nasza misja nie polega na tym, żeby zaspokoić apetyty naszych akcjonariuszy, jesteśmy spółką giełdową i spodziewają się odpowiednich wyników, ale również żeby sprawdzać przyjemność naszym klientom.


alt


Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę III etapu inwestycji Albatross Towers. Pozwolenie obejmuje lokale mieszkalne wraz z infrastrukturą. W ramach tego etapu inwestycji powstanie 177 lokali, a rozpoczęcie prac budowlanych jest planowane jeszcze w pierwszym kwartale 2014 roku. mieszkania z tego etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży. Z najwyższych pięter doskonale widać całą Zatokę Gdańską.


alt
- Sprawne uzyskiwanie pozwoleń na budowę oznacza wprowadzenie kolejnych etapów inwestycji do sprzedaży, a tym samym utrzymanie wysokiej liczby lokali w ofercie - powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. - Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiego potencjału kontraktacji. Dowodem jest choćby wynik za 2013 rok. Kontraktacja była rekordowa i wyniosła 1731 lokali, co wyniosło Robyg na pozycję lidera wśród giełdowych deweloperów. Zarząd chce podtrzymać podobną tendencję w nadchodzących latach, dlatego elastycznie reaguje na potrzeby rynku, wprowadza do oferty następne etapy inwestycji. To kolejny krok do utrzymania przez Robyg atrakcyjnej oferty, a tym samym wysokiego potencjału kontraktacji. Szczerze wierzymy, że tak skrupulatnie przemyślana i wdrażana przez Zarząd strategia zaowocuje kolejnymi dobrymi latami spółki.


alt


Tomasz Łunkiewicz

fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież