Nie "Wszystko dla Gdańska" - grosik dla fundacji radnego » Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja Stelmasiewicza, fundacja "Wspólnota Gdańska... Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt...
Reklama
Nie
czwartek, 22 kwietnia 2021 18:07
Nie
Utworzona przez radnego "Wszystko dla Gdańska", Andrzeja
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
środa, 21 kwietnia 2021 20:30
Zdunek Wybrzeże wygrało obie rundy DMPJ na gdańskim torze
Młodzieżowcy Zdunek Wybrzeże wykorzystali atut własnego toru i
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Śledztwo w sprawie zabójstwa 13 – latki: To mógł być przypadkowy sprawca

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 29 sierpnia 2011 15:44


Pogrzeb zamordowanej w Gdyni 13-letniej dziewczynki odbył się w poniedziałek przed południem. W nabożeństwie żałobnym w kościele Świętej Trójcy przy ulicy Nagietkowej w Gdyni  uczestniczyła rodzina dziewczynki  i jej koleżanki i koledzy, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 47. Spoczęła na cmentarzu w Gdyni Małym Kacku.

Śledztwo w sprawie zabójstwa 13-letniej Izabeli prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Przejrzano zapisy monitoringu z komunikacji miejskiej i przesłuchano kilkadziesiąt osób m.in. pracujących lub przebywających na terenie pobliskiej giełdy towarowo-warzywnej przy ul.Rdestowej.
Sprawą zajmuje się, pod nadzorem gdańskiej prokuratury, specjalny zespół dochodzeniowo-śledczy powołany przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku.
- Prowadzone jest intensywne postępowanie. Sprawca jest na wolności dlatego też nie udzielimy żadnych informacji o postępach w śledztwie – powiedziała nam prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Z kolei jeden z emerytowanych oficerów gdańskiej policji prowadzący biuro detektywistyczne w Gdyni przekonuje, że sprawcą mógł być przypadkowy zabójca, który wyruszył w poszukiwaniu ofiary po lub w trakcie libacji alkoholowej w pobliżu giełdy.
- Trzeba dać policji spokojnie pracować i dać czas na analizę zabezpieczonych na miejscu śladów, ale sprawcą może okazać się któryś z przebywających na terenie giełdy lub w jej pobliżu. Kręcą się tam różne podejrzane osoby, często agresywne wobec innych. Ten trop musi być szczegółowo badany – mówi detektyw.
Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady. Kwestią czasu jest zatem ustalenie kto je na miejscu zbrodni pozostawił.
Przypomnijmy, że w ubiegły wtorek nieprzytomną trzynastolatkę tuż przed godz. 23. odnalazła jej matka. Niestety, mimo reanimacji dziewczynka zmarła.
ASG

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież