Nie żyje Piotr Świąc » Nie żyje Piotr Świąc, wieloletni dziennikarz gdańskiego ośrodka Telewizji Polskiej. Zmarł tragicznie... Elżbieta Rafalska: Nie trzeba pisać nam scenariuszy drogi życia i kari... » Z Elżbietą Rafalską, posłem do Parlamentu Europejskiego (Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy), o... Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Sol... » Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Solidarnością.Mija dwulecie rządó... Przyznanie Medali Stulecia Odzyskanej Niepodległości » Z inicjatywy dr. Karola Nawrockiego, dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Andrzej Papierz ... Dorwać wójta » Historia Daniela Obajtka przypomina fabułę filmu „Układ zamknięty”. Próbuje się zniszczyć człowieka,... Był sobie Tusk... - polityka i biznes » Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald Tusk wiedział, że powołana przez ... Nie żyje prof. Jerzy Limon » W wieku 70 lat zmarł prof. Jerzy Limon - anglista, literaturoznawca, pisarz, tłumacz i teatrolog, dy... Uzdrowiska wznawiają działalność » Od 11 marca uzdrowiska wznawiają działalność. Pacjenci, którzy czekają na leczenie uzdrowiskowe, będ... Powołanie nowego arcybiskupa: z Białegostoku do Gdańska » Arcybiskup białostocki Tadeusz Wojda będzie nowym metropolitą gdańskim. Decyzję papieża Franciszka o... Grzelak akceptuje - Gdańsk karze "S" za... » Urzędnik Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w imieniu władz miasta Gdańska nałożył na “Solidarność” k...
Reklama
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
czwartek, 04 marca 2021 19:18
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
niedziela, 07 marca 2021 22:10
Trefl przypieczętował trzecie miejsce
Siatkarze Trefla w ostatnim meczu rundy zasadniczej PlusLigi pokonali
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
sobota, 06 marca 2021 17:05
Podbeskidzie przerwało zwycięską serię Lechii
Lechia nie zdołała odnieść czwartego z rzędu zwycięstwa.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
wtorek, 23 lutego 2021 10:36
Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
Anna Bilińska, Sara Lipska, Zofia Stankiewicz, Pia Górska, Zofia

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Pierwsza myjnia tunelowa Grupy LOTOS

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 września 2020 17:59

Przy ul. Kołobrzeskiej na Przymorzu Grupa LOTOS otworzyła pierwszą w swojej sieci i jedną z nielicznych w Polsce myjnię tunelową.


- W LOTOSIE myjnie rozwijamy w całej sieci - powiedział Maciej Michałek, menadżer ds. zarządzania kategorią w LOTOS Paliwa. - Myjnia tunelowa jest najnowocześniejszą możliwą obecnie do wybudowania myjnią. Podążamy nie tylko za polskimi trendami. Zauważyliśmy, że na rynku światowym jest to tendencja mocno rosnąca. Myjnia tunelowa ma niesamowite osiągi i przede wszystkim idzie w stronę zadowolenia klienta. Maszyna myjąca jest mercedesem wśród urządzeń myjących. Jest to jedna z najnowocześniejszych myjni w kraju, a pierwsza w LOTOSIE. Jestem przekonany, że to bardzo dobry krok. W tym kierunku planujemy rozwijać nasze myjnie. Takie obiekty planujemy postawić w najlepszych lokalizacjach. To nasza pierwsza myjnia tego typu, ale od razu zaczynamy z górnej półki. Koncepcja jest bardzo dobrze przemyślana, nie tylko od strony urządzenia, ale również od budynku, z punktu widzenia tego jak klient czuje się w środku. Obecnie powstaje 8 nowych myjni samoobsługowych. Stajemy się jednym z głównych graczy na rynku myjni samochodowych nie tylko ze względu na ilość, ale przede wszystkim na jakość. Nasza jakość jest bardzo dobra.

alt


alt


- Jako przedstawiciel firmy WashTec, która wymyśliła koncepcję mycia automatycznego, muszę zauważyć, że firma LOTOS świetnie wyczuła aktualne trendy w tym segmencie - powiedział Aleksander Majchrzak, dyrektor zarządzający WashTec Polska. - W myjni chodzi o to, aby samochód był czysty i suchy. Dzięki myjni tunelowej mamy dodatkowe plusy. Przede wszystkim jest oszczędność czasu, oszczędność wody, wygoda. Myjnia tunelowa to wspaniały gest w stronę osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i rodzin z dziećmi. Podczas mycia nie trzeba wysiadać z samochodu. Ta myjnia zapewnia szybką obsługę - kolejny klient jest w stanie wjeżdżać co minutę do środka. Myjnia jest wyposażona w najnowocześniejszy system recyrkulacji wody - jesteśmy w stanie odzyskać ponad 80 procent wody wykorzystywanej w procesie mycia. Dla porównania jest wynik lepszy niż w przypadku klasycznej, domowej pralki.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież