Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż... » Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim - wyłanianie 132 elektorów, którzy wskażą... Powołano Młodzieżową Radę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » 20 października 2020 r. została zaprzysiężona Młodzieżowa Rada Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.2... Muzeum II Wojny Światowej wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealn... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otrzymało wyróżnienie w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku Sy... Zmarł Adam Gotner, symbol tragedii Grudnia '70 » Adam Gotner, człowiek-symbol Grudnia '70 zmarł w piątek 16 października 2020 r. nad ranem po ciężkie... Obostrzenia i zmiany w Gdańsku w ramach czerwonej strefy » Gdańsk i całe Trójmiasto od soboty znajdują się w czerwonej. Na spotkaniu z mediami prezydent Aleksa... Zamknięcie sal obsługi w pomorskim NFZ » Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że w związku z sytuacją epidemiczną na terenie województw... Piotr Madej: Na całe szczęście nie zlikwidowano sanepidu » Z Piotrem Madejem, przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy Wojewódzkiej Sta... Gdańsk w strefie czerwonej » Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa w związku z ep... Igor Strzok: Parkingi czy zabytki? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków o przyszłości gdańskich inwestycji w ... Stanowcze stanowisko Solidarności w sprawie szkoły w Kokoszkach » Stanowisko Prezydium Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” ws...
Reklama
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
środa, 21 października 2020 19:25
Wybory elektorów na UG - J. Gwizdała wciąż...
Dziś początek kampanii wyborczej na Uniwersytecie Gdańskim -
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
wtorek, 20 października 2020 16:52
Piotr Szymko trenerem młodzieży i toromistrzem
Piotr Szymko wraca do Gdańska, aby pracować z młodzieżą. W
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
poniedziałek, 19 października 2020 21:23
Przypadkowa bramka pogrążyła Lechię
Trzeciej porażki w sezonie 2020/2021 doznali piłkarze Lechii.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
środa, 14 października 2020 13:33
Polskie malarstwo w Wolnym Mieście Gdańsku
Presja polityczna ze strony Niemiec w kształtowaniu gdańskiej

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Pierwsza myjnia tunelowa Grupy LOTOS

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 września 2020 17:59

Przy ul. Kołobrzeskiej na Przymorzu Grupa LOTOS otworzyła pierwszą w swojej sieci i jedną z nielicznych w Polsce myjnię tunelową.


- W LOTOSIE myjnie rozwijamy w całej sieci - powiedział Maciej Michałek, menadżer ds. zarządzania kategorią w LOTOS Paliwa. - Myjnia tunelowa jest najnowocześniejszą możliwą obecnie do wybudowania myjnią. Podążamy nie tylko za polskimi trendami. Zauważyliśmy, że na rynku światowym jest to tendencja mocno rosnąca. Myjnia tunelowa ma niesamowite osiągi i przede wszystkim idzie w stronę zadowolenia klienta. Maszyna myjąca jest mercedesem wśród urządzeń myjących. Jest to jedna z najnowocześniejszych myjni w kraju, a pierwsza w LOTOSIE. Jestem przekonany, że to bardzo dobry krok. W tym kierunku planujemy rozwijać nasze myjnie. Takie obiekty planujemy postawić w najlepszych lokalizacjach. To nasza pierwsza myjnia tego typu, ale od razu zaczynamy z górnej półki. Koncepcja jest bardzo dobrze przemyślana, nie tylko od strony urządzenia, ale również od budynku, z punktu widzenia tego jak klient czuje się w środku. Obecnie powstaje 8 nowych myjni samoobsługowych. Stajemy się jednym z głównych graczy na rynku myjni samochodowych nie tylko ze względu na ilość, ale przede wszystkim na jakość. Nasza jakość jest bardzo dobra.

alt


alt


- Jako przedstawiciel firmy WashTec, która wymyśliła koncepcję mycia automatycznego, muszę zauważyć, że firma LOTOS świetnie wyczuła aktualne trendy w tym segmencie - powiedział Aleksander Majchrzak, dyrektor zarządzający WashTec Polska. - W myjni chodzi o to, aby samochód był czysty i suchy. Dzięki myjni tunelowej mamy dodatkowe plusy. Przede wszystkim jest oszczędność czasu, oszczędność wody, wygoda. Myjnia tunelowa to wspaniały gest w stronę osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i rodzin z dziećmi. Podczas mycia nie trzeba wysiadać z samochodu. Ta myjnia zapewnia szybką obsługę - kolejny klient jest w stanie wjeżdżać co minutę do środka. Myjnia jest wyposażona w najnowocześniejszy system recyrkulacji wody - jesteśmy w stanie odzyskać ponad 80 procent wody wykorzystywanej w procesie mycia. Dla porównania jest wynik lepszy niż w przypadku klasycznej, domowej pralki.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież