Zenon Kwoka: Bohaterowie i mity Sierpnia » Z Zenonem Kwoką, inicjatorem strajku z sierpnia 1980 r. w Zakładzie Komunikacji Miejskiej Gdyni (WPK... W obronie księdza i cywilizacji » W najbliższy wtorek - 18.08 - o godz. 11,00 w sali 043 Sądu gdańskiego przy ul. Nowe Ogrody odbędzie... Ogłoszenie konkursu na "Koncepcję Cmentarza Wojskowego Żołnierzy Wojsk... » W Muzeum II Wojny Światowej ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektoniczn... Prezydent Duda nadał Małgorzacie Tarasiewicz Krzyż Komandorski Orderu ... » Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisał Ustawę w której za wybitne zasługi w dział... W tygodniku „Sieci”: Czy to fałszywa pandemia? » Najnowszy numer „Sieci” podejmuje temat drugiej fali zakażeń koronawirusem. Ale czy rzeczywiście moż... Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023? » 19 stycznia 2023 kończy się 30.letni kontrakt gminy Gdańsk ze spółką Saur Neptun Gdańsk SA na dostaw... Komunikat dyrektora MIIWŚ dotyczący budowy Muzeum Westerplatte i Wojny... » Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku dr Karol Nawrocki, wydał komunikat w związku z wydaniem... Grzegorz Bierecki: Skala wyzwań jest ogromna » Z Grzegorzem Biereckim, spółdzielcą, przedsiębiorcą, współtwórcą spółdzielczych kas oszczędnościowo-... Pożar w chojnickim hospicjum: biegły uzupełnił opinię » Na skutek tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum 6 stycznia br. zginęły cztery osoby, 20 pensjona... Wystawa "Gdańsk i okolice w malarstwie" » Prezentacja wystawy „Gdańsk i okolice w malarstwie” rozpocznie się 6 sierpnia i potrwa miesiąc. Eksp...
Reklama
Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023?
niedziela, 09 sierpnia 2020 17:06
Gdańsk przejmie wodę - koniec SNG w 2023?
19 stycznia 2023 kończy się 30.letni kontrakt gminy Gdańsk ze spó ...
Składy na mecz Zdunek Wybrzeże - Arged Malesa
czwartek, 13 sierpnia 2020 17:59
Składy na mecz Zdunek Wybrzeże - Arged Malesa
W sobotę Zdunek Wybrzeże na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego zmie ...
Lechia przed sezonem: Trudne przygotowania
czwartek, 06 sierpnia 2020 11:41
Lechia przed sezonem: Trudne przygotowania
Piłkarze gdańskiej Lechii nie narzekają na moc atrakcji na kilkana ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nastrojowe malarstwo Rainholda Bahla
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 15:32
Nastrojowe malarstwo Rainholda Bahla
Pisząc o wysublimowanym kolorze, wyczuciu światła, eleganckich barw ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Nitras i Karnowski - twarze Trzaskowskiego

Ocena użytkowników: / 23
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 lipca 2020 20:50

Zanim obywatel Trzaskowski udoskonali demokrację eliminując zbędne pytania, towarzysz jego kampanii, Karnowski z Sopotu, pokazał w Grudziądzu jej przyszłą mordkę.


Doskonale wie prezydent Sopotu kto zamordował prezydenta Gdańska i w jakich okolicznościach. Wie też kto odpowiadał za zabezpieczenie koncertu i co w tej sprawie ustaliła prokuratura.


Osobom publicznym w praktyce europejskiej przysługuje węższe prawo ochrony dóbr osobistych niż innym obywatelom. Problemy pana Pawła Adamowicza z majątkiem ujawnił wpierw "Newsweek", bo wtedy TVP miała oblicze Brauna.


Czy to miałoby znaczyć, wedle logiki Karnowskiego z Sopotu, że Tomasz Lis mógł mieć jakiś udział w zamordowaniu prezydenta Gdańska? Bzdury swoje Karnowski głosił na koszt Trzaskowskiego. Demokrację w tym wydaniu zdobią grymasy złości Karnowskiego, który i bez nich zachowałby powab dla licznych dam. Ujawniamy je z przekonaniem, że krępują lud miejski wykształcony tak starannie jak Boniek i jego elity.

alt


Twarzą nowej demokracji Trzaskowskiego mógłby tez być Sławomir Nitras. Poseł i jego przyboczny awanturnik uliczny podający się przy tym za agenta ochrony.


Naruszając przepisy kodeksu karnego, zarówno dotyczące nietykalności cielesnej jak i przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia wiceministra sprawiedliwości do zaniechania działania, S. Nitras nie po raz pierwszy dopuścił się czynu o znamionach chuligańskich. Tym razem jednak wystroił się udanie w szatki agenta ochrony. Przepisy ustawy o ochronie osób i mienia, rozdział VI, art. 36-42 podpowiadam, kłamstwom Nitrasa dają wykładnię prawną. Powołując się na uprawnienia, których nie posiada, Nitras powinien trafić i z tego powodu pod sąd.


Kłamie obywatel Trzaskowski, kandydat na prezydenta, że towarzyszący mu zwyczajny chuligan łapał wiceministra, żeby ten nie upadł na schodach.


Wieszczy to Polsce demokrację Trzaskowskiego opartą na filarach agresji, przemocy i kpiny z prawdy. Demokrację Trzaskowskiego o twarzach Karnowskiego i Nitrasa.


Wygląda jednak na to, że tłuszczy zaślepionej nienawiścią jest więcej niż liberalnych tłustych kotów.


Część z niej jest przy tym wykształcona lepiej niż pan Boniek.

Marek Formela

PS. Zainteresowanych studiami Zbigniewa Bońka oraz przefrymarczonym meczem Widzewa z Pogonią w l.70 odsyłam do Mirosława Tłokińskiego, też piłkarza Widzewa, a wcześniej Floty, Arki i Lechii.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież