Zmarła Krystyna Chojnowska-Liskiewicz » W nocy z 12 na 13 czerwca w wieku 84 lat zmarła Krystyna Chojnowska-Liskiewicz – najwybitniejsza pol... W tygodniku „Sieci”: Plan zemsty » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” o nowej rzeczywistości w Polsce, którą planuje urządzić opozy... Jerzy Barzowski: Wotum zaufania nie będzie » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Nagrody I Forum Morskiego Radia Gdańsk » Podczas czwartkowej gali Forum Morskiego Radia Gdańsk ogłoszono wyniki konkursu Statek Roku. Nagroda... Komendant strażników wart 20 tys. zł miesięcznie! » Dyrektorzy podległych Urzędowi Miejskiemu w Gdańsku instytucji mimo roku pandemii nie mają powodów... Finał I Forum Morskiego Radia Gdańsk » Głównymi tematami Forum Morskiego, którego finał odbędzie się 10 i 11 czerwca, będą: morska energety... Umowa partnerstwa prywatno-publicznego dla Dolnego Miasta odtajniona » Miasto i deweloper, który w ramach umowy partnerstwa prywatno-publicznego ma zabudować Dolne Miasto ... Radni PiS: instytucje miejskie utrudniają nam wykonywanie mandatu radn... » Andrzej Skiba i Przemysław Majewski, Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska, uważają,... W tygodniku „Sieci”: Koperty Grodzkiego » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące zeznania świadków w śledztwie dotyczącym korupcyjny... PKN ORLEN największym mecenasem polskiego sportu i kultury » PKN ORLEN jako pierwszy w Polsce opublikował raport roczny za 2020 r. poświęcony działalności sponso...
Reklama
Komendant strażników wart 20 tys. zł miesięcznie!
czwartek, 10 czerwca 2021 17:07
Komendant strażników wart 20 tys. zł miesięcznie!
Dyrektorzy podległych Urzędowi Miejskiemu w Gdańsku instytucji
Zdunek Wybrzeże zdobyło tor lidera!
poniedziałek, 14 czerwca 2021 20:33
Zdunek Wybrzeże zdobyło tor lidera!
Niespodziankę, ale bardzo miłą dla swoich kibiców, sprawili
Lechia nie wykorzystała szansy na Puchary
niedziela, 16 maja 2021 18:32
Lechia nie wykorzystała szansy na Puchary
Korzystne wyniki na innych stadionach na nic zdały się Lechii.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Odszedł Andrzej Socha
piątek, 11 czerwca 2021 16:49
Odszedł Andrzej Socha
W wieku 71 lat odszedł od nas Andrzej Socha, wyjątkowy artysta

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Nitras i Karnowski - twarze Trzaskowskiego

Ocena użytkowników: / 23
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 lipca 2020 20:50

Zanim obywatel Trzaskowski udoskonali demokrację eliminując zbędne pytania, towarzysz jego kampanii, Karnowski z Sopotu, pokazał w Grudziądzu jej przyszłą mordkę.


Doskonale wie prezydent Sopotu kto zamordował prezydenta Gdańska i w jakich okolicznościach. Wie też kto odpowiadał za zabezpieczenie koncertu i co w tej sprawie ustaliła prokuratura.


Osobom publicznym w praktyce europejskiej przysługuje węższe prawo ochrony dóbr osobistych niż innym obywatelom. Problemy pana Pawła Adamowicza z majątkiem ujawnił wpierw "Newsweek", bo wtedy TVP miała oblicze Brauna.


Czy to miałoby znaczyć, wedle logiki Karnowskiego z Sopotu, że Tomasz Lis mógł mieć jakiś udział w zamordowaniu prezydenta Gdańska? Bzdury swoje Karnowski głosił na koszt Trzaskowskiego. Demokrację w tym wydaniu zdobią grymasy złości Karnowskiego, który i bez nich zachowałby powab dla licznych dam. Ujawniamy je z przekonaniem, że krępują lud miejski wykształcony tak starannie jak Boniek i jego elity.

alt


Twarzą nowej demokracji Trzaskowskiego mógłby tez być Sławomir Nitras. Poseł i jego przyboczny awanturnik uliczny podający się przy tym za agenta ochrony.


Naruszając przepisy kodeksu karnego, zarówno dotyczące nietykalności cielesnej jak i przemocy lub groźby bezprawnej w celu zmuszenia wiceministra sprawiedliwości do zaniechania działania, S. Nitras nie po raz pierwszy dopuścił się czynu o znamionach chuligańskich. Tym razem jednak wystroił się udanie w szatki agenta ochrony. Przepisy ustawy o ochronie osób i mienia, rozdział VI, art. 36-42 podpowiadam, kłamstwom Nitrasa dają wykładnię prawną. Powołując się na uprawnienia, których nie posiada, Nitras powinien trafić i z tego powodu pod sąd.


Kłamie obywatel Trzaskowski, kandydat na prezydenta, że towarzyszący mu zwyczajny chuligan łapał wiceministra, żeby ten nie upadł na schodach.


Wieszczy to Polsce demokrację Trzaskowskiego opartą na filarach agresji, przemocy i kpiny z prawdy. Demokrację Trzaskowskiego o twarzach Karnowskiego i Nitrasa.


Wygląda jednak na to, że tłuszczy zaślepionej nienawiścią jest więcej niż liberalnych tłustych kotów.


Część z niej jest przy tym wykształcona lepiej niż pan Boniek.

Marek Formela

PS. Zainteresowanych studiami Zbigniewa Bońka oraz przefrymarczonym meczem Widzewa z Pogonią w l.70 odsyłam do Mirosława Tłokińskiego, też piłkarza Widzewa, a wcześniej Floty, Arki i Lechii.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież