Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?! » Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu European Jamboree, które się... nie odb... 3. urodziny Muzeum II Wojny Światowej » 6 kwietnia 2020 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku świętuje swoje 3. Urodziny.Z tej okazji Muzeu... W tygodniku „Sieci”: Zwycięzca śmierci, piekła i szatana » W najnowszym świątecznym wydaniu „Sieci”: Jeżeli Pan Bóg przemawia przez wydarzenia, to trudno o bar... Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szp... » Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecn... Zakaz wstępu do lasów - RDLP odpowiada na najczęściej zadawane pytania » W związku z wprowadzeniem w dniu 03 kwietnia 2020 r. tymczasowego zakazu wstępu do lasów, Regionalna... Milionerzy z pomorskiego SLD » Co prawda SLD na Pomorzu pod przywództwem Jerzego Śniega, b. I sekretarza PZPR w gminie Kwidzyn, to ... Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy » Czy kryzys wywołany pandemią koronawirusa to dobry moment na połączenia spółek? Co dla Pomorza oznac... Groźna niefrasobliwość marszałka Struka » Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Nie poddał się kwara... Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Komunikat Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej » Komunikat dr Karola Nawrockiego Dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, dotyczący sprawy sądo...
Reklama
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:12
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu Eur ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:20
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Me ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
niedziela, 29 marca 2020 13:52
XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
Malarska sztuka XIX wieku wstrząsnęła posadami Europy. Stare poglą ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Największe targi pracy

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 27 marca 2014 20:36

Około 160 wystawców i około 2500 miejsc pracy czeka na poszukujących zatrudnienia na Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Trzecia edycja podobnie jak poprzednie odbędzie się w Amber Expo 2 kwietnia w godz. 10.00-14.00.


W trakcie imprezy zaprezentowanych zostanie kilkaset ofert pracy pochodzących ze wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki. Nie zabraknie też pracodawców rekrutujących do pracy w państwach Unii Europejskiej.


alt


Coś dla siebie znajdą także osoby kreatywne poważnie myślące o założeniu własnej działalności gospodarczej. Porad dla przyszłych biznesmenów udzielać będą przedstawiciele firm i organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości.


alt


Podczas targów planowane są również tematyczne warsztaty. W tym roku dla odwiedzających przygotowano dwa tematy: Moje ukryte talenty i  Strategia wytrwania w poszukiwaniu pracy, czyli na co zwracają uwagę pracodawcy a niekoniecznie kandydaci.
Oba warsztaty zorganizowane zostaną na I piętrze AmberExpo, w sali nr 2. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 10:30 i potrwa 60 minut. Kolejne zajęcia ruszają o 12:00 i potrwają do godziny 14:00.


Coś dla siebie znajdą także osoby planujące podjecie zatrudnienia za granicą. Dla nich specjalne zajęcia poprowadzą doradcy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Cykl zajęć Warunki życia i pracy oraz sytuacja na rynku pracy w Danii, Norwegii, Irlandii, Francji oraz Hiszpanii rozpocznie się 10:30.


alt

Plan stoisk


Nadchodzące targi to nie tylko poszukiwanie zatrudnienia. Po udanym zakończeniu rozmów z pracodawcami zapraszamy do skorzystania z atrakcji. Jest w czym wybierać.


Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się konkurs na najatrakcyjniejsze stoisko. Udział w plebiscycie może wziąć każdy. Wystarczy wypełnić specjalny, dwustronny kupon konkursowy. Druk będzie można otrzymać wchodząc na główną halę targową. Aby głos był ważny należy wypełnić obie części kuponu, na którym podajemy swoje imię i nazwisko, a także numer najlepszego stoiska. W zabawie warto wziąć udział. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe, wejściówki do kin, muzeów i imprezy sportowe. Wśród upominków znajdą się także praktyczne gadżety.


alt


alt

Lista wystawców


Dla osób pewnych swojej wiedzy przygotowano specjalny konkurs. Ci, które zechcą w nim wziąć udział, będą musieli poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania – po jednym z każdej kategorii. Do wyboru będą działy Praca, Metropolia oraz Rozmaitości. Łącznie do wyboru będzie 180 pytań o różnych poziomach trudności. Najtrudniejszych i tym samym najwyżej punktowanych będzie 60 z nich. Tyle samo stanowić będą pytania trudne oraz łatwe. W celu ułatwienia rozgrywki, podczas zabawy będzie można skorzystać z małych podpowiedzi – tzw. kół ratunkowych.


O tym, że warto wiedzieć więcej przekonają się zwycięzcy konkursu. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody m.in. wejściówki na imprezy sportowe,  do ogrodu zoologicznego, a także zestawy gadżetów.


Fanów sportowych emocji w sposób szczególny zachęcamy do skorzystania z kolejnej atrakcji – zwiedzanie z przewodnikiem PGE ARENY. Zajrzeć do piłkarskich szatni, vip-owskich lóż czy centrum prasowego będzie można jeszcze w dniu targów.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież