Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż... Janusz Szewczak: Przed nami wielkie wyzwania gospodarcze » Z Januszem Szewczakiem, ekonomistą i byłym posłem, analitykiem gospodarczym specjalizującym się w fi...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
GKS Katowice zrewanżował się LOTOS-owi PKH
niedziela, 19 stycznia 2020 19:26
GKS Katowice zrewanżował się LOTOS-owi PKH
Hokeistom LOTOS PKH nie udało się powtórzyć wynik z ostatniej kole ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Największe targi pracy

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 27 marca 2014 20:36

Około 160 wystawców i około 2500 miejsc pracy czeka na poszukujących zatrudnienia na Pomorskich Metropolitalnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości. Trzecia edycja podobnie jak poprzednie odbędzie się w Amber Expo 2 kwietnia w godz. 10.00-14.00.


W trakcie imprezy zaprezentowanych zostanie kilkaset ofert pracy pochodzących ze wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki. Nie zabraknie też pracodawców rekrutujących do pracy w państwach Unii Europejskiej.


alt


Coś dla siebie znajdą także osoby kreatywne poważnie myślące o założeniu własnej działalności gospodarczej. Porad dla przyszłych biznesmenów udzielać będą przedstawiciele firm i organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości.


alt


Podczas targów planowane są również tematyczne warsztaty. W tym roku dla odwiedzających przygotowano dwa tematy: Moje ukryte talenty i  Strategia wytrwania w poszukiwaniu pracy, czyli na co zwracają uwagę pracodawcy a niekoniecznie kandydaci.
Oba warsztaty zorganizowane zostaną na I piętrze AmberExpo, w sali nr 2. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 10:30 i potrwa 60 minut. Kolejne zajęcia ruszają o 12:00 i potrwają do godziny 14:00.


Coś dla siebie znajdą także osoby planujące podjecie zatrudnienia za granicą. Dla nich specjalne zajęcia poprowadzą doradcy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Cykl zajęć Warunki życia i pracy oraz sytuacja na rynku pracy w Danii, Norwegii, Irlandii, Francji oraz Hiszpanii rozpocznie się 10:30.


alt

Plan stoisk


Nadchodzące targi to nie tylko poszukiwanie zatrudnienia. Po udanym zakończeniu rozmów z pracodawcami zapraszamy do skorzystania z atrakcji. Jest w czym wybierać.


Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się konkurs na najatrakcyjniejsze stoisko. Udział w plebiscycie może wziąć każdy. Wystarczy wypełnić specjalny, dwustronny kupon konkursowy. Druk będzie można otrzymać wchodząc na główną halę targową. Aby głos był ważny należy wypełnić obie części kuponu, na którym podajemy swoje imię i nazwisko, a także numer najlepszego stoiska. W zabawie warto wziąć udział. Do wygrania są cenne nagrody rzeczowe, wejściówki do kin, muzeów i imprezy sportowe. Wśród upominków znajdą się także praktyczne gadżety.


alt


alt

Lista wystawców


Dla osób pewnych swojej wiedzy przygotowano specjalny konkurs. Ci, które zechcą w nim wziąć udział, będą musieli poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania – po jednym z każdej kategorii. Do wyboru będą działy Praca, Metropolia oraz Rozmaitości. Łącznie do wyboru będzie 180 pytań o różnych poziomach trudności. Najtrudniejszych i tym samym najwyżej punktowanych będzie 60 z nich. Tyle samo stanowić będą pytania trudne oraz łatwe. W celu ułatwienia rozgrywki, podczas zabawy będzie można skorzystać z małych podpowiedzi – tzw. kół ratunkowych.


O tym, że warto wiedzieć więcej przekonają się zwycięzcy konkursu. Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody m.in. wejściówki na imprezy sportowe,  do ogrodu zoologicznego, a także zestawy gadżetów.


Fanów sportowych emocji w sposób szczególny zachęcamy do skorzystania z kolejnej atrakcji – zwiedzanie z przewodnikiem PGE ARENY. Zajrzeć do piłkarskich szatni, vip-owskich lóż czy centrum prasowego będzie można jeszcze w dniu targów.
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież