SLD po wyborach - tylko emblemat czy... » Czy SLD na Pomorzu to tylko emblemat? Bardzo dobre indywidualne wyniki Joanny Senyszyn, Macieja Koby... Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
wtorek, 19 lutego 2019 22:33
Do sześciu razy sztuka czyli MH Automatyka wreszcie pokonała GKS Tychy
Rekordowa widownia na trybunach hali Olivia, dobra gra i wygrana gdań ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Konwencja PiS w Gdańsku: Elity w Gdańsku służą sobie same

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
niedziela, 23 września 2018 10:19

- Chcemy spełniać te małe i duże marzenia mieszkańców naszego miasta, są one bardzo nie wymagające, ale mieszkańcy Gdańska nie są w stanie ich spełniać, od naszych kontrkandydatów różni nas to, że my idziemy służyć Polakom, my wyszliśmy do mieszkańców Gdańska i pytamy, czego oczekują - powiedział podczas konwencji wyborczej PiS w Gdańsku Kacper Płażyński, kandydat partii na prezydenta miasta.


- Całe to miasto przypomina "Solidarność", tę dawną i obecną. Ale "S" przypomina także nazwisko naszego kandydata na prezydenta Gdańska, pana Płażyńskiego - zauważył Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

alt


Do postaci b. marszałka Sejmu, Maciej Płażyńskiego, nawiązał też premier Mateusz Morawiecki. - Maciej Płażyński mówił, że dla niego najważniejsze jest przesłanie "S", że w Polsce nie ma ludzi niepotrzebnych.
I dodał: - Musimy w tych naszych małych ojczyznach dokonać głębokiej zmiany. Zasiedziałe, zapatrzone w siebie, jak w Gdańsku, elity przede wszystkim służą sobie same.


Kacper Płażyński w swoim wystąpieniu przypomniał najważniejsze punkty swojego programu - żłobki, przedszkola, domy senioralne, tereny zielone, linia tramwajowa do Wrzeszcza, jawność pracy urzędu - i zwrócił uwagę na wiarygodność PiS: - Zmieniamy Rzeczpospolita Polska na poziomie ogólnopolskim na lepsze i będziemy też zmieniać nasze małe ojczyzny na lepsze.

alt


W konwencji w Gdańsku uczestniczyło kilkuset kandydatów PiS ubiegających się o mandaty w wyborach samorządowych 21 października 2018.
(g)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież