Grzegorz Braun: Stworzyłem gdańszczanom możliwość wyboru » Z Grzegorzem Braunem, reżyserem, dokumentalistą, monarchistą, kandydatem na urząd prezydenta RP w 20... Słuchacze poznawali Radio Gdańsk "od kuchni" » Kilkaset osób odwiedził siedzibę Radia Gdańsk podczas Dnia Otwartego rozgłośni.W środę, 13 lutego, R... Niemiecki przedsiębiorca skazany za używanie języka nienawiści wobec P... » Niemiecki przedsiębiorca Hans G., prowadzący firmę w gminie Kosakowo, został skazany za szerzenie i ... Odwiedź Radio Gdańsk podczas Dni Otwartych » 13 i 22 lutego Radio Gdańsk zaprasza na Dni Otwarte. Nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi, a po ... Architektura Biedronia - czy "Wiosna" nadeszła? » Partia "Wiosna" Roberta Biedronia, która zorganizowała swoją konwencję na Torwarze i notuje kilkunas... Premier Jan Olszewski dla "Gazety Gdańskiej": Byłem kandydatem neutral... » Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla "Gazety Gdańskiej", opublikowan... Troje kandydatów na prezydenta Gdańska » Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun zmierzą się w przedterminowych wyborach na prezy... Obchody urodzin Artura Schopenhauera w Stacji Orunia » W piątek 22 lutego 2019 przypada 231. rocznica urodzin Artura Schopenhauera. Tego dnia w Stacji Orun... Wystawa w Oliwskim Ratuszu Kultury » Oliwski Ratuszu Kultury przygotował niezmiernie interesującą wystawę XIX i XX – wiecznego malarstwa ... Krzysztof Gawkowski: Wiosna liberalnego socjalizmu » Z Krzysztofem Gawkowskim, sekretarzem zarządu partii Wiosna, w latach 2012-2018 Sekretarzem Generaln...
Reklama
Premier Jan Olszewski dla
niedziela, 10 lutego 2019 14:11
Premier Jan Olszewski dla
Fragmenty wywiadu z maja 1997 r. Marka Chorabika i Marka Formeli dla " ...
Lechia może czuć niedosyt po remisie w Kielcach
sobota, 16 lutego 2019 22:22
Lechia może czuć niedosyt po remisie w Kielcach
Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Lechii z Koroną w Kielcach ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
niedziela, 03 lutego 2019 17:03
Wojciech Kossak i gdańscy Czarni Huzarzy
Wojciecha Kossaka z Gdańskiem związała znajomość z Cesarzem Niemi ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Św. Jan Bosko patronem Rumi
poniedziałek, 28 stycznia 2019 11:11
Św. Jan Bosko patronem Rumi
W niedzielę 27 stycznia w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspo ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Casting do musicalu "Chłopcy z Placu Broni"

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 23 marca 2018 15:51

Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium" przygotowujemy nową produkcję musicalową "Chłopcy z placu broni" utrzymaną w konwencji oryginalnej lektury. W dniu 28 marca, w godz. 17.00-20.00, na Scenie Teatralnej NOT odbędzie się casting dla chłopców w wieku 7-14 lat.Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium" na grudzień 2018 planuje premierę nowego musicalu "Chłopcy z Placu Broni". Muzyka i libretto autorstwa Stowarzyszenia a w obsadzie jak zawsze dzieci i młodzież. W związku z planowaną premierą w dniu 28 marca an Scenie Teatralnej NOT odbędzie się casting dla chłopców w wieku 7-14 lat. Casting będzie dwuetapowy. Po zakwalifikowaniu odbędą się grupowe zajęcia, podczas których zostaną wybrane osoby do dalszej pracy. Chętni na casting powinni przygotować utwór śpiewany lub/i taneczny (zabranie podkładu na dowolnym nośniku) lub fragmentu wiersza lub prozy.


Ankietę zgłoszeniową na casting można pobrać ze strony: www.stowarzyszenieteatralne.pl, będzie również dostępna na miejscu. Należy przynieść zgodę rodziców.


Stowarzyszenie Teatralne "Ingenium" gościło na największych scenach muzycznych w Polsce takich jak: Sala Kongresowa i Teatr Palladium, w Warszawie, Teatr Wielki w Poznaniu, Hala Stulecia we Wrocławiu, Opera Białostocka, Polska Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka w Gdańsku oraz na wielu mniejszych. Zagrało przed widowniami sięgającymi 3200 osób. Zrealizowało cztery wielkie produkcje musicalowe: "Okruchy życia - Anioły są wśród nas...", "Trudne pytania - musical o sile ludzkich marzeń", "Blask - inspirowany życiem i twórczością Michaela Jacksona" oraz „Cudowne musicale - od West Endu aż po Broadway”

Szczegóły na temat działalności Stowarzyszenia i spektakli na stronie: www.stowarzyszenieteatralne.pl

kontakt: impresariat@stowarzyszenieteatralne.pl


alt

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież