Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Ludzie zaczęli się identyfikować z Jarosławem Kaczyńskim

czwartek, 17 czerwca 2010 19:41

altW biurze poselskim Andrzeja Jaworskiego, posła Prawa i Sprawiedliwości, odbyła się konferencja podsumowująca kończącą się kampanię prezydencką.

- Zaprosiliśmy państwa w dniu dzisiejszym w związku z tym, że jutro mamy wizytę prezesa Jarosława Kaczyńskiego w Gdańsku, ważne spotkanie z mieszkańcami na Targu Rybnym o 18.30 i chcielibyśmy wszystkich mieszkańców Gdańska serdecznie na to spotkanie zaprosić – powiedział Andrzej Jaworski. - Było nam bardzo miło, dlatego że mieliśmy tak duży odzew ze strony różnych osób, i młodych i starszych, osób z różnych kategorii zawodowych, którzy podchodzili do nas z wielką życzliwością, wielkim poparciem, którzy nam mówili że Prawo i Sprawiedliwość i Jarosław Kaczyński zostali odczarowani, że mamy nową rzeczywistość, tę rzeczywistość prawdziwą, która daje nam nadzieje, daje wiarę w to, że Polska może iść inną drogą, droga bardziej solidarną, bardziej sprawiedliwą, droga która pokazuje, że najważniejsza jest Polska i najważniejsi są ludzie.  

 

– Ja jako poseł z Gdyni zapraszam również mieszkańców Gdyni, Wejherowa, na jutrzejszy wiec o godzinie 18.30 – powiedział Zbigniew Kozak. - Potwierdzam to co powiedział przed chwilą kolega, spotkaliśmy się z dużym poparciem, przypomnę że zebraliśmy dużą ilość podpisów, bo 13 tysięcy.  

- Jeżeli chodzi o akcję informacyjną, która ma zawiadamiać społeczeństwo Gdańska, Trójmiasta o wizycie naszego prezesa Jarosława Kaczyńskiego, jako kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, to jest ona zorganizowana w następujący sposób: ściągamy z całego województwa i okręgów otaczających pomorze gdańskie posłów, aby podchodzi do ludzi i zapraszali na spotkanie - mówił Andrzej Lis.  -Są to bardzo ważne wybory, serdecznie prosimy wszystkich obywateli aby wzięli udział, niezależnie od tego na kogo będą głosowali, ale żeby myśleli sami, nie poddawali się sugestii różnych mediów, żeby głosy oddawali w oparciu o swoje przemyślenia - dodał Andrzej Lis.

 

- Mogę powiedzieć, że jestem przedstawicielem polskich wsi i chciałbym zaapelować do rolników, aby w najbliższych wyborach rozsądnie zagłosowali – powiedział Waldemar Łangowski. - Wierzę że tak będzie, bo rolnicy sobie zdają sprawę że polska wieś zawsze była ostoją polskości, katolicyzmu, i wiedzą co jest dobre dla Polski i myślę że żaden mieszkający na wsi nie zagłosuje na ludzi, ani na opcje które myślą liberalnie, bo to grozi zagładą Polski.

 

- Przede wszystkim liczę na Gdańszczan, na ich obecność, na ich znaczącą aktywność – wyznał Marian Szajna. - W tym momencie jest okazja coś zmienić i my będziemy to robili.

– Cieszę się, że ta kampania na Pomorzu przebiegała bez specjalnych zgrzytów, bez specjalnej złośliwości – podsumował kampanię Andrzej Jaworski. - Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że w ostatnim czasie, były osoby które niszczyły nasze billboardy, robiły to w sposób zorganizowany, bo wiemy że było to strzelanie z tak zwanych paintbolli. Natomiast ogólnie podsumowując, nie było w naszym regionie jakichś ataków politycznych żadnych ugrupowań na inne, ta dyskusja była w miarę merytoryczna i co jest istotne, także ta dyskusja na ulicach, nawet na rynkach, miała charakter rzeczowy, może czasami emocjonalny, ale na takim poziomie z wielką kulturą. Tak jak mówili koledzy zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie bardzo odważnie zaczęli się identyfikować z Prawem i Sprawiedliwością i z naszym kandydatem Jarosławem Kaczyńskim i mamy nadzieje że te wybory pokażą ze właśnie Jarosław Kaczyński jest najlepszym kandydatem na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.    
Rafał Szultk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież