Program Domowej Opieki Medycznej » W związku z rosnąca liczbą zakażeń koronawirusem Ministerstwo Zdrowia uruchomiło program Domowej Opi... Andrzej Grubba patronem gdańskiego tramwaju » Andrzej Grubba został patronem jednego z jeżdżących po Gdańsku tramwajów. Uroczystość nadania imieni... Zmarł Jan Kilian » W sobotę, w wieku 66 lat zmarł Jan Kilian, poseł na Sejm VIII kadencji i wieloletni szef PiS w Staro... Apel działaczy „Solidarności” w obronie pamięci o Janie Pawle II » My weterani opozycji antykomunistycznej i „Solidarności” piszemy ten list z sercem pękającym z żalu ... Śledztwo w sprawie pożaru w chojnickim hospicjum do wiosny przyszłego ... » Niebawem minie rok od tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum. Śledztwo toczy się własnym rytmem i... Odszkodowanie za „Wilczy bilet” i pozbawienie pracy » Sąd Apelacyjny w Gdańsku orzeknie wkrótce w precedensowej sprawie odszkodowania za zakaz pracy w sta... Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
niedziela, 29 listopada 2020 10:18
Zenon Plech spoczął w Alei Zasłużonych
W sobotę, 28 listopada, na cmentarzu Srebrzysko odbył się pogrzeb
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
sobota, 21 listopada 2020 14:56
Bliscy Nieznajomi – Sopot 70.
Na plakacie wystawy „Bliscy Nieznajomi – Sopot 70” wybrzeżowy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zdunek Wybrzeże - Abramczyk Polonia LIVE 51:38 97:81

altW sobotę o godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się mecz Zdunek Wybrzeże z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.


Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Jacob Thorssell 3,3,2,2,2 - 12
10. Peter Kildemand 3,1,1,w - 5
11. Krystian Pieszczek 2*,3,3,3,1* - 12
12. Kacper Gomólski 2,0,2*,1*,1 - 6
13. Rasmus Jensen d,2,3,3,3 - 11
14. Karol Żupiński 3,1,0 - 4
15. Piotr Gryszpiński 1,0,0 - 1
16. Alan Szczotka

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. David Bellego 0,3,3,0,0,3 - 9
2. Troy Batchelor w,1 - 1
3. Kai Huckenbeck 1,2,1*,w,1 - 5
4. Kamil Brzozowski
5. Dawid Lampart 3,2,1,2,0 - 8
6. Nikodem Bartoch 0,0 - 0
7. Tomasz Orwat 2,0,0,1* - 3
8. Andreas Lyager 2,1*,2,3,2,2 - 12


15. Bellego, Thorssell, Pieszczek, Lampart 3:3 51:38 97:81

Gdańszczanie lepiej ze startu, ale po zewnętrznej na drugim wirażu na pierwsze miejsce wyszedł Bellego

14. Jensen, Lyager, Gomólski, Bellego 4:2 48:35 94:78

Gdańszczanie z pierwszego wirażu wyszli na 5:1. Na przedostatnim wirażu Lyager wyprzedził Gomólskiego

Obsada biegów nominowanych (od krawężnika)

14. Lyager (rezerwa za Huckenbecka), Jensen, Bellego (rezerwa taktyczna za Batchelora), Gomólski

15. Thorssell, Lampart, Pieszczek, Bellego


13. Na wejściu w pierwszy wiraż upadł Lampart

Kildemand wykluczony z powtórki

Bieg przerwany, nierówny start

Lampart otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu

Jensen, Lampart, Huckenbeck, Kildemand (w) 3:3 44:33 90:76

Lampart wygrał start, ale Jensen atakiem po wewnętrznej wyszedł na pierwsze miejsce i pewnie wygrał zapewniając gdańskiej drużynie wygraną w meczu

12. Lyager zastąpi Batchelora

Pieszczek, Lyager, Orwat, Gryszpiński 3:3 41:30 87:73

Kolejność ustalona na pierwszym wirażu

Gryszpiński po biegu otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu

11. Lyager zastąpi Brzozowskiego

Bieg 11 będzie 8000. biegiem ligowym na gdańskim torze

Lyager, Thorssell, Gomólski, Bellego 3:3 38:27 84:70

Lyager na pierwszym okrążeniu wyszedł na pierwsze miejsce, gdańszczanie skutecznie bronili się przed atakami Bellego

10. Orwat jako rezerwa taktyczna za Bartocha

Pieszczek, Gomólski, Lampart, Orwat 5:1 35:24 81:67

Gdańszczanie ze startu wyszli na podwójnym prowadzeniu

9. Huckenbeck za Batchelora jako rezerwa taktyczna

Huckenbeck upadł na pierwszym wirażu, Huckenbeck wykluczony z powtórki

Bellego, Thorssell, Kildemand, Huckenbeck (w) 3:3 30:23 76:66

Na pierwszym okrążeniu Bellego wygrał walkę o pierwsze miejsce z Thorssellem

8. Lyager zastąpi Brzozowskiego

Jensen, Lyager, Huckenbeck, Żupiński 3:3 27:20 73:63

Jensen wygrał start i pewnie zwyciężył. Żupiński przez moment był bliski wyprzedzenia Huckenbecka, ale ostatecznie przyjechał czwarty

7. Thorssell, Lampart, Kildemand, Orwat 4:2 24:17 70:60

Lampart najlepszy na starcie, ale kapitalnym atakiem pod bandą na pierwsze miejsce wyszedł Thorssell. Kildemand gonił Lamparta, ale bez powodzenia

6. Bellego, Jensen, Batchelor, Gryszpiński 2:4 20:15 66:58

Jensen wygrał start, ale na drugim wirażu po zewnętrznej objechał go Bellego

5. Lyager jako rezerwa taktyczna za Brzozowskiego

Pieszczek, Huckenbeck, Lyager, Gomólski 3:3 18:11 64:54

Po walce na pierwszym wirażu na pierwsze miejsce przebił się Pieszczek

4. Lyager zastąpi Brzozowskiego

Kildemand, Lyager, Żupiński, Bartoch 4:2 15:8 61:51

Żupiński wygrał start, ale na prostej przeciwległej do startu pod bandą wyprzedzili go Kildemand i Lyager

3. Gomólski zerwał taśmę, ale bieg jest powtórzony w pełnej obsadzie, ponieważ przewrócił się i poruszył taśmę

Batchelor na drugim wirażu wpadł pod bandę dmuchaną

Batchelor wykluczony z powtórki

Lampart, Gomólski, Jensen (d), Batchelor (w) 2:3 11:6 57:49

Start do trzeciej powtórki wygrał Lampart. Na drugim wirażu Jensen miał defekt

2. Żupiński, Orwat, Gryszpiński, Bartoch 4:2 9:3 55:46

Gdańszczanie ze startu wyszli na 5:1, ale Orwat ambitnie gonił gdańską parę. Na drugim okrążeniu Orwat wyprzedził Gryszpińskiego i do mety gonił Żupińskiego

1. Bieg przerwany, nierówny start

Pieszczek otrzymał ostrzeżenie za utrudnianie startu

Thorssell, Pieszczek, Huckenbeck, Bellego 5:1 5:1 51:44

Tthorssell wygrał start, na wyjściu z pierwszego wirażu Pieszczek przebił się na drugie miejsce, na drugim wirażu ją stracił, ale na pierwszym wirażu drugiego okrążeniu odzyskał drugą pozycję


Zawody będą rozgrywane według I zestawu startowego

Gdańszczanie na próbę toru desygnowali Pieszczka i Kildemanda

Na próbę toru z e kipy gości wyjechali Bellego i Huckenbeck

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież