Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Błędy pogrążyły Stoczniowiec w trzeciej tercji

altHokeiści Stoczniowca do 49 minuty grali niezły mecz z Tauronem Podhale. Niestety błędy w ostatnich 12 minutach pogrążyły gdańszczan, którzy ostatecznie przegrali z drużyną z Nowego Targu 2:6 (1:1, 0:1, 1:4).

GKH Stoczniowiec Gdańsk – Tauron KH Podhale Nowy Targ 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
Bramki: 0:1 Mateusz Bepierszcz (7), 1:1 Krystian Mocarski (20, 5 na 3), 1:2 Mateusz Bepierszcz (28, 5 na 3), 2:2 Filip Pesta (44), 2:3 Lauris Rancevs (49), 2:4 Michal Vachovec (54), 2:5 Michal Vachovec (59), 2:6 Ričards Birziņš (60)

GKH Stoczniowiec Gdańsk: Kieler – Rompkowski, Wala, Vítek, Mocarski, Stasiewicz  – Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Bandarenka – Maciejewski, Żurauski, Maciej Rybak, Strużyk, Sadowski – Liśkiewicz, Niedźwiecki, Łabinowicz, Fruczek, Drąg

Tauron KH Podhale Nowy Targ: Odrobny – Birziņš, Chaloupka, Švec, Vachovec, Bepierszcz – Tomasik, Mrugała, Pettersson, Neupauer, Łyszczarczyk – Sulka, Wsół, Guzik, Rancevs, Ankudinow – Kapica, Worwa, Gajor oraz Słowakiewicz

Pierwsze minuty były wyrównane. W 7 minucie składną akcję przeprowadzili goście. Nowotarżanie rozklepali gdańską obronę i Mateusz Bepierszcz nie miał problemów, aby z bliskiej odległości umieścić krążek w gdańskiej bramce. Kolejne minuty były wyrównane. Obie drużyny miały swoje szanse. W gdańskiej bramce dobrze spisywał się Michał Kieler. W grze Stoczniowca było duże niedokładności. W końcówce pierwszej tercji przyjezdni złapali kary i podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna grali z przewagą dwóch zawodników. Przewagę dwóch graczy gdańszczanie wykorzystali sekundę przed końcem pierwszej kary dla gracza Podhala. Na 1:1 trafił Krystian Mocarski.


Goście na ławkę kar trafiali często w drugiej tercji. Gdańszczanie również łapali przewinienia. Przyjezdni w 28 minucie po zaledwie 12 sekundach wykorzystali sytuację gdy dwóch gdańszczan siedziało na ławce kar. Na 2:1 trafił po raz drugi w tym meczu Bepierszcz. 6 minut później gdy Stoczniowiec grał w przewadze nowotarżanie wyszli z kontrą, po której sędziowie skorzystali z zapisu wideo. Po obejrzeniu zapisu podjęli decyzję - nie ma bramki dla gości. W drugiej tercji gdańszczanie przeważali, ale byli nieskuteczni i ostatniego podania.


Trzecią tercję lepiej zaczęli podopieczni trenera Lehmanna. W 44 minucie po składnej akcji do remisu doprowadził Filip Pesta. Gra Stoczniowca posypała się w 49 minucie. Leśniak próbował zagrać krążek za bramką, ale uczynił to tak niefartownie, że przejęli go goście i Lauris Rancevs pokonał Kielera. W 54 minucie kolejny błąd gdańszczan, którzy nie zdołali wybić krążka z własnej tercji. Pod linią niebieską krążek przejął Michal Vachovec, który obrócił się i uderzeniem z dystansu zaskoczył Kielera. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 59 minucie po kolejnym błędzie gdańszczan. Wynik spotkania ustalił tuż przed końcpwą syreną Ričards Birziņš.


Stoczniowiec przez ponad 48 minut grał niezły mecz. Gdańszczanie momentami przeważali, ale byli nieskuteczni. Niestety ostatnie 12 minut to błędy w obronie i prezenty dla nowotarżan, którzy bezlitośnie je wykorzystali.
Tomasz Łunkiewicz


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież