Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons... Myto przed szpitalem - hienizm pięknosłownych? » 5 zł na godzinę przez 24 godziny na dobę trzeba płacić za parkowanie przed szpitalem zakaźnym spółki...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Stoczniowiec przegrał mecz kar

altPo raz kolejny ambitnie zagrali hokeiści Stoczniowca, ale po raz kolejny z lodu hali Olivia zjeżdżali pokonani. Gdańszczanie przegrali z GKS Katowice 2:4 (1:0, 0:3, 1:1). Mecz stał pod znakiem kar. Stoczniowiec dostał 68 minut kar, a goście 20.


GKH Stoczniowiec - GKS Katowice 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Bramki: 1:0 Josef Vítek (13), 1:1 Patryk Krężołek (23, 5 na 4), 1:2 Patryk Krężołek (27, 5 na 4), 1:3 Bartosz Fraszko (38, 5 na 4), 2:3 Maciej Rybak (44, 5 na 3), 2:4 Grzegorz Pasiut (54)

GKH: Kieler - Rompkowski, Wala, Vítek, Mocarski, Stasiewicz - Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Bandarenka - Maciejewski, Strużyk, Sadowski - Liśkiewicz, Niedźwiecki, Łabinowicz, Fruczek, Drąg.

GKS: Šimboch - Kruczek, Cunik, Krężołek, Pasiut), Stoklasa - Franssila, Krawczyk, Fraszko, Rohtla, Łopuski - Wajda, Andersons, Wanat, Starzyński, Michalski - Mularczyk, Zieliński Skrodziuk, Adamus, Paszek.

Hokeiści po raz drugi z rzędu zagrali w hali Olivia i ponownie pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Katowiczanie dominowali od początku, ale podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna nie ograniczali się tylko do obrony. W 13 minucie "Stocznia" przeprowadziła skuteczną akcję, którą wykończył Josef Vitek. Gdańszczanie skutecznie bronili minimalnego prowadzenia. Po raz kolejny bardzo dobrze w gdańskiej bramce spisywał się Michał Kieler.

Problemy gdańskiej drużyny zaczęły się pod koniec pierwszej tercji gdy za atak kolanem karę meczu dostał Dawid Maciejewski. Gdańszczanie kończyli pierwsze 20 minut osłabieni i osłabieni zaczęli drugie. Druga tercja stała pod znakiem kar dla Stoczniowca (w całym meczu 68 minut kar). Gdańszczanie łapali kolejne kar i większość tercji musieli grać w osłabieniu. Wykorzystali to rywale. W 23 minucie jeden z broniących się gdańszczan stracił kija, jego koledzy sygnalizowali faul, ale gra toczyła się dalej i wyrównującą bramkę zdobył Patryk Krężołek. Ten sam zawodnik wyprowadził gości na prowadzenie w 27 minucie, ponownie zdobywając bramkę gdy na ławce kar był gdańszczanin. W 33 minucie krążek znalazł się w gdańskiej bramce, ale sędziowie jej nie uznali, a swoją decyzję podtrzymali po obejrzeniu zapisu wideo. W 35 minucie Michał Zając otrzymał karę meczu za atak kolanem. Katowiczanie wykorzystali kolejny okres gry w przewadze, a na 3:1 trafił Bartosz Fraszko.

Przyjezdni zakończyli drugą tercję kar za nadmierną liczbę graczy i zaczęli trzecią tercję serią kar, po których Stoczniowiec grał w podwójnej przewadze. Gdańszczanie zdołali wykorzystać podwójne osłabienie rywali za drugim podejściem. Bramkę na 3:2 zdobył Maciej Rybak. Biało-niebiescy starali się doprowadzić do wyrównania, ale to goście zdobyli kolejną bramkę. Grzegorz Pasiut uderzył z dystansu i krążek, pomimo prób interwencji Kielera wpadł do gdańskiej siatki. Do końcowej syreny wynik nie uległ zmianie.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież