Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli... LOTOS walczy z pandemią i zorganizuje szpital tymczasowy » Spółki Skarbu Państwa we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych aktywnie walczą ze skutkami ... Kazimierz Smoliński: Osiem gwiazdek to wątły projekt i żadna oferta » Z Kazimierzem Smolińskim (PiS), posłem w latach 2010–2011 i od 2014), wiceministrem infrastruktury (... Monika Chabior - gdański pedagog postępu? » Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych „seksualno-bojowych” haseł i okrzykó... „Solidarność”: Prezydent Gdańska akceptuje akty wandalizmu » Prezydium Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” skierowało do Aleksandry Dulkiewicz, prezyde... Projekt „Cyfrowe Westerplatte” nagrodzony w konkursie Rzeczpospolitej » Projekt „Cyfrowe Westerplatte”, zrealizowany przez Chronospace sp. z o.o. dla Muzeum II Wojny Świato... Radni PiS protestują przeciwko zmianie nazwy Alei Jana Pawła II na Str... » Radni PiS w Radzie Miasta Gdańska złożyli protest w związku z upublicznioną petycją do Władz Miasta ...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
Stoczniowiec sensacyjnie pokonał Re-Plast Unię
niedziela, 22 listopada 2020 20:35
Stoczniowiec sensacyjnie pokonał Re-Plast Unię
O dużą niespodziankę postarali się hokeiści Stoczniowca.
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ci którzy odeszli są wśród nas”
wtorek, 10 listopada 2020 16:34
„Ci którzy odeszli są wśród nas”
Nawrót epidemii koronawirusa pokrzyżował plany prezentacji wystawy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Ambitny Stoczniowiec uległ GKS Jastrzębie

altW pierwszym meczu sezonu 2020/2021 przed własną publicznością hokeiści Stoczniowca zaprezentowali się bardzo ambitnie i mimo przegranej z JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) zasłużyli na słowa pochwały.GKH Stoczniowiec Gdańsk – JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Bramki: 0:1 Maciej Urbanowicz (30), 0:2 Kamil Górny (40, 5 na 3), 1:2 Mateusz Strużyk (54)

GKH: Kieler – Rompkowski, Wala, Vítek, Mocarski, Stasiewicz – Lehmann, Leśniak, Zając, Pesta, Bandarenka – Maciejewski, Żurauski, Maciej Rybak, Sadowski, Strużyk –  Liśkiewicz, Fruczek, Niedżwiedzki, Łabinowicz, Drąg.

JKH GKS: Nechvátal – Bryk, Górny, Urbanowicz, Paś, Wałęga – Kostek, Jass, Sołtys, Rác, Hovorka – Horzelski, Klimíček, Kasperlík, Jarosz, Phillips – Michałowski, Gimiński, Pelaczyk, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka.

W przedsezonowych prognozach gdańszczanie skazywani byli na wysokie porażki, wręcz klęski. Pierwszy mecz przed własną publicznością w hali Olivia z pewnością dla kibiców gdańskiej drużyny były miłym zaskoczeniem. W pierwszych dwudziestu minutach gra była w miarę wyrównana. Skazywani na porażkę gdańszczanie nie odstawali od gości, momentami nawet mieli inicjatywę. Dobrze spisywał się w gdańskiej bramce Michał Kieler, który zwłaszcza w końcówce pierwszej tercji, gdy gości przycisnęli miał sporo pracy.


Przyjezdni przeważali od początku drugiej tercji. Gdańszczanie przed długi czas skutecznie się bronili. Goście przełamali gdańską obronę w 30 minucie, a wynik meczu otworzył Maciej Urbanowicz... wychowanek Stoczniowca. Gdy wydawało się, że gdańszczanom uda się dotrwać do końca drugiej tercji przegrywając 0:1 w końcówce na ławkę kar trafili Josef Vitek, a po chwili Dawid Maciejewski. Goście wykorzystali okres gry w podwójnej przewadze i podwyższyli wynik na 2:0 po trafieniu Kamila Górnego.


W trzeciej tercji coraz wyraźniej dominowali jastrzębianie. Kolejne ataki gości zatrzymywały się na Kielerze. Gdy wydawało się, że kolejne trafienie dla przyjezdnych jest kwestią czasu kontaktową bramkę zdobyli gdańszczanie. Na 1:2 trafił Mateusz Strużyk dając kibicom zgromadzonym w hali Olivia powody do radości. W końcówce gdańszczanie próbowali wyrównać wycofując bramkarza, ale wynik nie uległ zmianie.

Stoczniowiec przegrał pierwszy mecz przed swoją publicznością, ale podopieczni trenera Krzysztofa Lehmanna pokazali się z dobrej strony.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież