Zapłacą 240 tys. zł podatku? Co opowiadała żona prezydenta? » Trzecia rozprawa w procesie Pawła Adamowicza oskarżanego o podawanie nieprawdy w oświadczeniach mają... Piotr Czauderna alarmuje. Chronić przestrzeń Gdańska - koszty budżetu,... » Spór o podział 12 milionów złotych budżetu obywatelskiego - gdzie piaskownica, a gdzie ławki? - odwr... Znikają Dąbrowszczacy. Na Przymorzu będzie ulica Lecha Kaczyńskiego » Z mapy Gdańska znika siedem ulic. Oczywiście nie dosłownie. Wojewoda pomorski Dariusz Drelich rozpor... Kiermasz Świąteczny w Oliwskim Ratuszu Kultury » W dniach 15-20 grudnia w Oliwskim Ratuszu Kultury odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Dokonując zakupó... Dzień dla gdańskich hospicjów w Muzeum II Wojny Światowej » 16 grudnia dochód z biletów wstępu zakupionych przez zwiedzających Muzeum II Wojny Światowej zostani... Baśniowy świat zapałek Witolda Orzecha » Rozmowa z Witoldem Orzechem, podopiecznym Pomorskiej Jednostki Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, ... Sukces „Seniorów z energią”. Wiosną kolejna edycja programu Grupy Ener... » Uśmiechnięci, pełni życia, gotowi do działania i wdzięczni - tacy okazali się być uczestnicy pilotaż... 12. Doroczne Spotkanie Obywatelskie Gdańszczan » Po raz dwunasty w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej prezydent Paweł Adamowicz spotkał się z mieszkańca... Grudzień 1970 w filmie i w piosence » Dramat, który rozegrał się na ulicach Gdyni, Gdańska, Szczecina i Elbląga stał się niemal natychmias... Przystanków przybywa, pociągów ciągle mało » Uroczyście otwarto nowe przystanki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Gdynia Stadion i Gdynia Karwiny....
Reklama

Młyniska to dzielnica Gdańska bardziej kojarzona z osiedlem Zielony Trójkąt. W ramach letniej akcji Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej  w Szkole Podstawowej nr 69 odbyły się zajęcia turystyczno-sportowe.Jak sama nazwa zajęć wskazuje ich działanie polegało na wycieczkach, grach sportowych i zabawach na świeżym powietrzu. Uczestnicy wzięli udział w grze miejskiej „Bystre Oko Turysty”, grze terenowej Doliną Orani „Skarby oruńskie”, zajęciach z robienia pizzy w pizzerni, zajęciach rękodzielniczych w czasie których wykonywali m.in. wakacyjne zakładki do książek. Odwiedzali plac sportów miejskich, Park Oruński, Stare i Główne Miasto. Na sportowo powędrowali na stadion gdzie brali udział w rywalizacji rolkarsko-deskorolkowej. Zwiedzili Piwnicę Romańską na historycznej Kępie Dominikańskiej gdzie podziwiali najstarsze, zachowane do naszych czasów podziemia klasztoru. Nawet deszcz im nie przeszkodził w eksplorowaniu i poznawaniu coraz to nowych miejsc i obiektów.


altźródło GOKF
fot. Wojciech Czubaszek

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam