Śledztwo w sprawie pożaru w chojnickim hospicjum do wiosny przyszłego ... » Niebawem minie rok od tragicznego pożaru w chojnickim hospicjum. Śledztwo toczy się własnym rytmem i... Odszkodowanie za „Wilczy bilet” i pozbawienie pracy » Sąd Apelacyjny w Gdańsku orzeknie wkrótce w precedensowej sprawie odszkodowania za zakaz pracy w sta... Niebezpieczne związki - ktoś zbije termometr? » W drugim kwartale br. zlikwidowano w Polsce ponad 93 tys. miejsc pracy, z czego blisko połowę w zwią... List do redakcji: Co teraz zrobią ptaki? » Z pozycji starego mieszkańca Oliwy chciałbym zwrócić uwagę na niebywałą rzeź oliwskiej zieleni. Na t... Piotr Gierszewski: Eksperyment kadrowy na delikatnej tkance miasta » Z Piotrem Gierszewskim, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Gdańska, radnym Gdańska od 1998 r., nauczyci... Bożena Brauer: Szkoła bez profanacji » Z Bożeną Brauer, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Soli... LOTOS walczy z pandemią i zorganizuje szpital tymczasowy » Spółki Skarbu Państwa we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych aktywnie walczą ze skutkami ... Kazimierz Smoliński: Osiem gwiazdek to wątły projekt i żadna oferta » Z Kazimierzem Smolińskim (PiS), posłem w latach 2010–2011 i od 2014), wiceministrem infrastruktury (... Monika Chabior - gdański pedagog postępu? » Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych „seksualno-bojowych” haseł i okrzykó... „Solidarność”: Prezydent Gdańska akceptuje akty wandalizmu » Prezydium Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” skierowało do Aleksandry Dulkiewicz, prezyde...
Reklama
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
czwartek, 19 listopada 2020 17:49
Monika Chabior - gdański pedagog postępu?
Aktywny udział w Strajku Kobiet przy akompaniamencie wulgarnych
czwartek, 26 listopada 2020 21:01
W środę, 25 listopada, w wieku 67 lat, zmarł Zenon Plech. Jeden z
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
poniedziałek, 23 listopada 2020 20:37
Porażka z Piastem zakończyła meczowy maraton Lechii
Na zakończenie mini maratonu meczowego, w trakcie którego Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ci którzy odeszli są wśród nas”
wtorek, 10 listopada 2020 16:34
„Ci którzy odeszli są wśród nas”
Nawrót epidemii koronawirusa pokrzyżował plany prezentacji wystawy

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zbigniew Stefaniak drugim trenerem Lechii

altPodjęto decyzję w sprawie zmian w sztabach szkoleniowych zespołów gdańskiego klubu. Trenerowi Michałowi Probierzowi przy pierwszym zespole pomagać będzie nowy asystent trenera, którym będzie Zbigniew Stefaniak.Roszady w zespołach rezerw, juniorów starszych i młodszych. - Uzupełnienia i roszady, które dotyczą drużyn bezpośrednio podlegających pod pierwszy zespół mają na celu to, aby  pod katem przygotowania fizycznego i taktycznego ich zawodnicy w spójny sposób byli przygotowywani do wejścia do drużyny seniorów. Zależało mi także na połączeniu doświadczenia z młodością, stąd obecność nowego drugiego trenera – powiedział dla oficjalnej strony klubowej Michał Probierz.

Ponadto asystentami Probierza będą Krzysztof Brede i Maciej Kalkowski. Dodatkowo "Kalka" i  Stefaniak będą również „łącznikami” między pierwszą drużyną i młodszymi zespołami, których trenerem koordynatorem będzie Tomasz Borkowski. Na swoich funkcjach pozostaną Krzysztof Słabik, Robert Dominiak i Marek Szutowicz. Decyzja w sprawie dalszej roli Sławomira Matuka jeszcze ostatecznie nie zapadła.

Zespół rezerw obejmie z kolei Krzysztof Wilk – trener, który w ubiegłym roku z zespołem juniorów młodszych sięgnął po tytuł mistrza Polski. Drużynę juniorów starszych poprowadzi Robert Jędrzejczak, a juniorów młodszych Marek Widzicki. Dotychczasowy szkoleniowiec rezerw Tomasz Unton obejmie drugą drużynę występującą w Pomorskiej Lidze Juniora Młodszego.

Zbigniew Stefaniak - w przeszłości był m.in. asystentem obecnego szkoleniowca Lechii, gdy ten pracował w Widzewie Łódź. Samodzielnie prowadził m.in. Elanę Toruń, Wisłę Płock, Zawiszę Bydgoszcz oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Był też jednym z założycieli i trenerów koordynatorów Akademii Piłkarskiej Remes w Opalenicy.

PADO/Lechia Gdańsk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież