Elżbieta Rafalska: Nie trzeba pisać nam scenariuszy drogi życia i kari... » Z Elżbietą Rafalską, posłem do Parlamentu Europejskiego (Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy), o... Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Sol... » Oświadczenie Stowarzyszenia „Godność“ w sprawie konfliktu Miasta z Solidarnością.Mija dwulecie rządó... Przyznanie Medali Stulecia Odzyskanej Niepodległości » Z inicjatywy dr. Karola Nawrockiego, dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Andrzej Papierz ... Dorwać wójta » Historia Daniela Obajtka przypomina fabułę filmu „Układ zamknięty”. Próbuje się zniszczyć człowieka,... Był sobie Tusk... - polityka i biznes » Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald Tusk wiedział, że powołana przez ... Nie żyje prof. Jerzy Limon » W wieku 70 lat zmarł prof. Jerzy Limon - anglista, literaturoznawca, pisarz, tłumacz i teatrolog, dy... Uzdrowiska wznawiają działalność » Od 11 marca uzdrowiska wznawiają działalność. Pacjenci, którzy czekają na leczenie uzdrowiskowe, będ... Powołanie nowego arcybiskupa: z Białegostoku do Gdańska » Arcybiskup białostocki Tadeusz Wojda będzie nowym metropolitą gdańskim. Decyzję papieża Franciszka o... Grzelak akceptuje - Gdańsk karze "S" za... » Urzędnik Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w imieniu władz miasta Gdańska nałożył na “Solidarność” k... Poseł Płażyński wnioskuje do wojewody w sprawie kontrowersyjnego planu... » Poseł Kacper Płażyński wystosował do wojewody pomorskiego Dariusza Drelicha pismo, w którym wnioskuj...
Reklama
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
czwartek, 04 marca 2021 19:18
Był sobie Tusk... - polityka i biznes
Tajemniczy transfer prawa do albumu "Był sobie Gdańsk". Czy Donald
III Memoriał Henryka Żyto zainauguruje sezon żużlowy w Gdańsku
czwartek, 04 marca 2021 11:49
III Memoriał Henryka Żyto zainauguruje sezon żużlowy w Gdańsku
Przed startem rozgrywek eWinner 1. Ligi, na stadionie im. Zbigniewa
Lechia podtrzymała zwycięską passę
sobota, 27 lutego 2021 18:12
Lechia podtrzymała zwycięską passę
Lechia wygrała trzeci mecz ligowy z rzędu. Podopieczni Piotra

Galeria Sztuki Gdańskiej

Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
wtorek, 23 lutego 2021 10:36
Kobiety w gdańskim malarstwie - Eva van Brelicq
Anna Bilińska, Sara Lipska, Zofia Stankiewicz, Pia Górska, Zofia

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zbigniew Stefaniak drugim trenerem Lechii

altPodjęto decyzję w sprawie zmian w sztabach szkoleniowych zespołów gdańskiego klubu. Trenerowi Michałowi Probierzowi przy pierwszym zespole pomagać będzie nowy asystent trenera, którym będzie Zbigniew Stefaniak.Roszady w zespołach rezerw, juniorów starszych i młodszych. - Uzupełnienia i roszady, które dotyczą drużyn bezpośrednio podlegających pod pierwszy zespół mają na celu to, aby  pod katem przygotowania fizycznego i taktycznego ich zawodnicy w spójny sposób byli przygotowywani do wejścia do drużyny seniorów. Zależało mi także na połączeniu doświadczenia z młodością, stąd obecność nowego drugiego trenera – powiedział dla oficjalnej strony klubowej Michał Probierz.

Ponadto asystentami Probierza będą Krzysztof Brede i Maciej Kalkowski. Dodatkowo "Kalka" i  Stefaniak będą również „łącznikami” między pierwszą drużyną i młodszymi zespołami, których trenerem koordynatorem będzie Tomasz Borkowski. Na swoich funkcjach pozostaną Krzysztof Słabik, Robert Dominiak i Marek Szutowicz. Decyzja w sprawie dalszej roli Sławomira Matuka jeszcze ostatecznie nie zapadła.

Zespół rezerw obejmie z kolei Krzysztof Wilk – trener, który w ubiegłym roku z zespołem juniorów młodszych sięgnął po tytuł mistrza Polski. Drużynę juniorów starszych poprowadzi Robert Jędrzejczak, a juniorów młodszych Marek Widzicki. Dotychczasowy szkoleniowiec rezerw Tomasz Unton obejmie drugą drużynę występującą w Pomorskiej Lidze Juniora Młodszego.

Zbigniew Stefaniak - w przeszłości był m.in. asystentem obecnego szkoleniowca Lechii, gdy ten pracował w Widzewie Łódź. Samodzielnie prowadził m.in. Elanę Toruń, Wisłę Płock, Zawiszę Bydgoszcz oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Był też jednym z założycieli i trenerów koordynatorów Akademii Piłkarskiej Remes w Opalenicy.

PADO/Lechia Gdańsk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież