Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto...
Lechia skromnie pokonała na Polsat Plus Arena Polonię Warszawa 1:0

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Start - Lotos Wybrzeże LIVE

altO godz. 17.00 w Gnieźnie rozpocznie się mecz Startu z Lotosem Wybrzeże. Zapraszamy na relację LIVE z gnieźnieńskiego stadionu.

15. Tai Woffinden 7 - 3, 1, 1, 2, d

W meczu ze Startem Magnus Zetterstroem wystartuje po raz 70-ty w plastronie gdańskiej drużyny.

Na 20 minut przed rozpoczęciem spotkania na gnieźnieńskim stadionie zajęte są prawie wszystkie miejsca. Luźniejsza jest jedynie "klatka" w której siedzą kibice z Gdańska, którzy jeszcze nie wszyscy dotarli do Gniezna.

Zawody rozgrywane według I zestawu startowego.

1. Max, K. Jabłoński, Monberg, Gafurow (d) 3:3 (3:3 wynik meczu, 43:53 wynik dwumeczu)

Od startu prowadził Max. defekt Gafurowa na ostatniej pozycji

Na trybunach gnieźnieńskiego stadionu około 12 tysięcy widzów, w tym około 300 kibiców z Gdańska

2. Woffinden, Ward, Gomólski, Sperz 4:2 (7:5, 47:55)

Od startu najlepszy Woffinden. Ward dojechał na metę z defektującym motocyklem

3.Nicholls, Stachyra, M. Jabłoński, Brzozowski 4:2 (11:7, 51:57)

Gospodarze ze startu wyszli na 5:1, ale na końcówce pierwszego okrążenia Stachyra wyprzedził M. Jabłońskiego

4. Na pierwszym wirażu upadł Sperz, bieg przerwany. Sędzia przed podjęciem decyzji uda się obejrzeć powtórkę na monitorach telewizyjnych

Powtórka w czterech.

W zawodach przerwa, bo karetka musiała wyjechać do kibica.

Za chwilę zawody zostaną wznowione.

Zetterstroem, Szczepaniak, Gomólski, Sperz (u) 3:3 (14:10, 54:60)

Zetterstroem uciekł parze gospodarzy ze startu. Sperz upadł na drugim wirażu jadąc na czwartej pozycji.

5. Nicholls, M. Jabłoński, Gafurow, Max (d) 5:1 (19:11, 59:61)

Max defekt na starcie. Gafurow starał się gonić M. Jabłońskiego, ale bezskutecznie

6. Woffinden za Gomólskiego

Szczepaniak, Stachyra, Woffinden, Brzozowski 4:2 (23:13, 63:63)

Najszybszy ze startu Szczepaniak. Woffinden przez cztery okrążenia gonił Stachyrę

7. Ward jako rezerwa taktyczna za Sperza

Ward, Zetterstroem, Monberg, K. Jabłoński 1:5 (24:18, 64:68)

Start wygrał K. Jabłoński, ale najpierw na drugim wirażu wyprzedził go Ward, a okrążenie później Zetterstroem

8. Zetterstroem jako rezerwa taktyczna za Gafurowa

Szczepaniak, Max, Zetterstroem, Gomólski 3:3 (27:21, 67:71)

Gospodarze wyszli na 5:1, ale na drugim wirażu obaj gdańscy Szwedzi wyprzedzili Gomólskiego

9. Ward za Brzozowskiego, Woffinden za Monberga

Stachyra, Ward, Woffinden, K. Jabłoński 1:5 (28:26, 68:76)

Gdańszczanie lepiej ze startu i przez cztery okrążenia jechali parą

10. Sperz upadł gdy wyprzedzał go M. Jabłoński. Gdańszczanin wykluczony z powtórki

M. Jabłoński, Nicholls, Zetterstroem, Sperz (w) 5:1 (33:27, 73:77)

Zetterstroem po kilku metrach praktycznie stanął, do mety dojechał prawie całe okrążenie za duetem gnieźnieńskim

11. Max jako rezerwa taktyczna za Gafurowa

W zawodach ponownie przerwa, bo karetka po raz kolejny musiała wyjechać do kibica

Stachyra, Monberg, Max, Szczepaniak 2:4 (35:31, 75:81)

Gospodarze po starcie jechali an 5:1, ale drugie okrążenie gdańszczanie jechali już na 4:2

12. Ward jedzie za Sperza

Gomólski upada na czwartym miejscu i nie podnosił się z toru co zmusiło sędziego do przerwania biegu

Do zawodnika Startu wyjeżdża karetka. Gomólski wykluczony do końca zawodów

Gnieźnianin najprawdopodobniej zjeździe z toru w karetce. Nie da się jednak ukryć, że upadek juniora Startu był zagrywką taktyczną gdy para Lotosu Wybrzeże jechała na 5:1.

Bieg przerwany, nierówny start

Max, Ward, Nicholls, Gomólski (w) 1:5 (36:36, 76:86)

Popisowa jazda parą gdańszczan

13. Ward za Brzozowskiego, Woffinden za K. Jabłońskiego

Ward, Woffinden, Zetterstroem, M. Jabłoński 2:4 (38:40, 78:90)

Spod taśmy najszybszy Ward. Zetterstroem na drugim okrążeniu wyprzedził M. Jabłońskiego i gdańszczanie pierwszy raz obejmują prowadzenie i zapewniają sobie bonusa

Obsada biegów nominowanych od krawężnika

14. Ward (za Brzozowskiego), Monberg, Zetterstroem, Woffinden (za M. Jabłońskiego)

15. Szczepaniak, Stachyra, Nicholls, Max

14.Ward, Zetterstroem, Monberg,Woffinden (d) 1:5 (39:45, 79:95)

Gdańszczanie od startu na 5:1. Pokazowa jazda parą i gdańszczanie zapewniają sobie wygraną w meczu!

15.Szczepaniak, Stachyra, Nicholls, Max 4:2 (43:47, 83:97)

Gospodarze na pożegnanie wygrywają bieg 4:2. Stachyra wyprzedził Nichollsa