Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili... Co ukrywa senator Kleina? 4,5 mln zł korekty i rozliczenia z Łebą » Kandydat PO do senatu, b. burmistrz Łeby, senator Kazimierz Kleina, do dziś nie odpowiedział na pyta...
Reklama
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
Lechia zasiadła na fotelu lidera
sobota, 28 września 2019 20:14
Lechia zasiadła na fotelu lidera
Czwarte z rzędu zwycięstwo w PKO Ekstraklasie odniosła Lechia. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Zmiany organizacyjne przed meczem z Kolejarzem Rawicz

altWięcej stoisk gastronomicznych, napoje dla najmłodszych kibiców speedway`a i przedsprzedaż biletów już od piątku – to najważniejsze zmiany organizacyjne przed meczem z Kolejarzem Rawicz.Kibice wskazywali po meczu z Polonią Piła, że liczba punktów gastronomicznych była niewystarczająca zaś firma zabezpieczająca imprezę nie pozwoliła wnosić napojów na koronę stadionu. Klub przyjął te zastrzeżenia z uwagą i ubolewaniem, że niektórzy z kibiców poczuli się niekomfortowo. W związku z tym wprowadzono szereg zmian organizacyjnych.

Jeśli chodzi o liczbę punktów gastronomicznych to już od niedzielnego meczu ich liczba wzrośnie do sześciu. Jeden tradycyjnie usytuowany będzie na bocznym boisku, zaś pięć kolejnych na koronie stadionu. Firma, z którą klub współpracuje w zakresie obsługi gastronomicznej zapewnia, że teraz napojów nie zabraknie.

Jeśli chodzi o wnoszenie własnych napojów to niestety w tej kwestii ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych jest bezwzględna. Możliwe jest tylko wnoszenie małych soczków w kartonikach dla dzieci. Klub chciałby jednak zadbać o swoich najmłodszych kibiców i przed meczem z Kolejarzem każde dziecko, przy wejściu na koronę stadionu otrzyma w prezencie napój ufundowany przez firmy Siódme Niebo i MerCo.

Wprowadzone zostały również zmiany w systemie sprzedaży biletów. Wejściówki i programy na niedzielne spotkanie można będzie nabyć już od piątku według schematu:

Piątek 12 czerwca – kasa od strony Bramy Maratońskiej otwarta będzie w godzinach 16.00 – 20.00
Sobota 13 czerwca – kasa od strony Bramy Maratońskiej otwarta będzie w godzinach 15.00 – 19:00
Niedziela 14 czerwca – jedna kasa, od strony Bramy Maratońskiej czynna będzie od godziny 13:00, pozostałe od godziny 14:00.

Dwa okienka kasowe czynne będą przy wejściu tuz przy stacji paliw (najbliżej ul. Łąkowej) Kolejna kasa czynna będzie przy bramie wjazdowej od ul. Podwale Przedmiejskie(między marketem a stacją paliw). Tam będzie można również nabyć wjazdówkę na parking wewnętrzny na bocznym boisku w cenie 5 PLN. Dla posiadaczy całosezonowych karnetów wjazd na parking jest darmowy. Natomiast pozostałe pięć kas czynnych będzie tradycyjnie od strony Bramy Maratońskiej.
Kasa techniczna usytuowana będzie w namiocie przed Bramą Maratońską. Wydawane tam będą akredytacje dziennikarskie oraz bilety dla osób uprawnionych (wygrane w konkursach, byli zawodnicy itp.)

Na koronę stadionu będzie się można dostać następującymi bramofurtami:
SEKTOR ZIELONY (od parkingu do trybuny głównej) – bramofurta nr 2 (bilety+karnety)
SEKTOR CZERWONY (trybuna główna) – bramofurta nr 5 (bilety+karnety)
SEKTORY NIEBIESKIE (pozostała część trybun) – łącznie 6 bramofurt przy czym jedna dedykowana dla karnetowiczów.

CENY BILETÓW:
Normalny (sektor zielony, niebieski) - 18 zł
Ulgowy (sektor zielony, niebieski) - 12 zł
Normalny Trybuna (sektor czerwony) - 30 zł
Ulgowy Trybuna (sektor czerwony) - 20 zł

Uwaga: Do ulgi uprawnione są wszystkie kobiety, młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1989 roku i młodsi), emeryci oraz renciści. W przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody. Dzieci do lat 7 na zawody wchodzą gratis.

Osoby niepełnosprawne - wstęp gratis. Opiekun osoby niepełnosprawnej wstęp na bilet ulgowy.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież