Oświadczenie MIIWŚ w sprawie gospodarki drzewostanem na Westerplatte » Oświadczenie Zastępcy dyrektora Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku ds. organizacyjnych p. Waldemara... W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zmiany organizacyjne przed meczem z Kolejarzem Rawicz

altWięcej stoisk gastronomicznych, napoje dla najmłodszych kibiców speedway`a i przedsprzedaż biletów już od piątku – to najważniejsze zmiany organizacyjne przed meczem z Kolejarzem Rawicz.Kibice wskazywali po meczu z Polonią Piła, że liczba punktów gastronomicznych była niewystarczająca zaś firma zabezpieczająca imprezę nie pozwoliła wnosić napojów na koronę stadionu. Klub przyjął te zastrzeżenia z uwagą i ubolewaniem, że niektórzy z kibiców poczuli się niekomfortowo. W związku z tym wprowadzono szereg zmian organizacyjnych.

Jeśli chodzi o liczbę punktów gastronomicznych to już od niedzielnego meczu ich liczba wzrośnie do sześciu. Jeden tradycyjnie usytuowany będzie na bocznym boisku, zaś pięć kolejnych na koronie stadionu. Firma, z którą klub współpracuje w zakresie obsługi gastronomicznej zapewnia, że teraz napojów nie zabraknie.

Jeśli chodzi o wnoszenie własnych napojów to niestety w tej kwestii ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych jest bezwzględna. Możliwe jest tylko wnoszenie małych soczków w kartonikach dla dzieci. Klub chciałby jednak zadbać o swoich najmłodszych kibiców i przed meczem z Kolejarzem każde dziecko, przy wejściu na koronę stadionu otrzyma w prezencie napój ufundowany przez firmy Siódme Niebo i MerCo.

Wprowadzone zostały również zmiany w systemie sprzedaży biletów. Wejściówki i programy na niedzielne spotkanie można będzie nabyć już od piątku według schematu:

Piątek 12 czerwca – kasa od strony Bramy Maratońskiej otwarta będzie w godzinach 16.00 – 20.00
Sobota 13 czerwca – kasa od strony Bramy Maratońskiej otwarta będzie w godzinach 15.00 – 19:00
Niedziela 14 czerwca – jedna kasa, od strony Bramy Maratońskiej czynna będzie od godziny 13:00, pozostałe od godziny 14:00.

Dwa okienka kasowe czynne będą przy wejściu tuz przy stacji paliw (najbliżej ul. Łąkowej) Kolejna kasa czynna będzie przy bramie wjazdowej od ul. Podwale Przedmiejskie(między marketem a stacją paliw). Tam będzie można również nabyć wjazdówkę na parking wewnętrzny na bocznym boisku w cenie 5 PLN. Dla posiadaczy całosezonowych karnetów wjazd na parking jest darmowy. Natomiast pozostałe pięć kas czynnych będzie tradycyjnie od strony Bramy Maratońskiej.
Kasa techniczna usytuowana będzie w namiocie przed Bramą Maratońską. Wydawane tam będą akredytacje dziennikarskie oraz bilety dla osób uprawnionych (wygrane w konkursach, byli zawodnicy itp.)

Na koronę stadionu będzie się można dostać następującymi bramofurtami:
SEKTOR ZIELONY (od parkingu do trybuny głównej) – bramofurta nr 2 (bilety+karnety)
SEKTOR CZERWONY (trybuna główna) – bramofurta nr 5 (bilety+karnety)
SEKTORY NIEBIESKIE (pozostała część trybun) – łącznie 6 bramofurt przy czym jedna dedykowana dla karnetowiczów.

CENY BILETÓW:
Normalny (sektor zielony, niebieski) - 18 zł
Ulgowy (sektor zielony, niebieski) - 12 zł
Normalny Trybuna (sektor czerwony) - 30 zł
Ulgowy Trybuna (sektor czerwony) - 20 zł

Uwaga: Do ulgi uprawnione są wszystkie kobiety, młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1989 roku i młodsi), emeryci oraz renciści. W przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody. Dzieci do lat 7 na zawody wchodzą gratis.

Osoby niepełnosprawne - wstęp gratis. Opiekun osoby niepełnosprawnej wstęp na bilet ulgowy.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież